Editörler :
11 Haziran 2019 22:58

hakanfc
Memur

Kimler için yanan kadro oluyor?

zzzed, 1 hafta önce - Alıntıya git

Buraya başvuranlar merkezi atamada da tercih yapacak belki de atanacak. Burası açıklandığında atanan kişi kazanmışsa kadro yanacak diyor arkadaş ama yedekler de var sonuçta. Gelmeyenn yerine yedekten birisi girer

12 Haziran 2019 11:52

zzzed

Buraya başvuranlar merkezi atamada da tercih yapacak belki de atanacak. Burası açıklandığında atanan kişi kazanmışsa kadro yanacak diyor arkadaş ama yedekler de var sonuçta. Gelmeyenn yerine yedekten birisi girer

hakanfc, 1 hafta önce - Alıntıya git

boşuna yedek seçilmiyor

12 Haziran 2019 14:10

karakayotti
Aday Memur

boşuna yedek seçilmiyor

zzzed, 1 hafta önce - Alıntıya git

Yedeğin de merkezi atamada atanmayacağının garantisi yok ki. Özellikle 1 kişi alım yapılacak yerlerde açık olma riski de var bence... Her gün içişleri duyurular bölümüne onlarca kez bakmaktan yoruldum valla. Bu süreçler bu kadar uzun olmamalı...

17 Haziran 2019 12:44

Kingxx
Aday Memur
arkadaşlar #112acmmülakatsonuclariaciklansin hashtag i altında tweet atıp dikkat cekmemiz gerekiyor
17 Haziran 2019 20:40

gülşahgvn
Aday Memur

Bence de sesimizi duyurmamız gerekiyor.

18 Haziran 2019 09:52

abbmuhendis
Aday Memur

Arkadaşlar bir önceki alım mülakat sınav günleri yayınlandıktan 3 ay sonra açıklanmış 13-ağustos-12 kasım bu sınavın mülakat yer ve tarih ilanı 21 marttı cuma günü 3 ay olacak muhtemeln bu hafta cuma günü açıklanacaktır

18 Haziran 2019 11:28

Prm.16
Aday Memur
Arkadaslar bende suan açıklanmasını istiyorum ama içişleri şuan kendi personelinin açıklaması gerektiği tayin listelerini bile açıklamıyor. Sağlıkçılar desen klavuz bekliyor oda açıklanmıyor. Çünkü şuan kimse bizimle ilgilenecek halde değil herkesin birtek aklında seçim var. Seçimden sonraya düzelir hersey öyle açıklarlar diye düşünüyorum yoksa bende keşke açıklansa diyorum çünkü gerçekten mülakatı gectiğime inanıyorum
Toplam 107 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?