Editörler : gubaz
«45678910111213141516
06 Ağustos 2020 16:40

noname34111
Kapalı

arkadaşlar merhaba komite mülakatına katılıp olumlu/olumsuz dönüş alan var mı?

07 Ağustos 2020 13:48

İstatis
Kapalı

Evet arkadaslar en azindan olumlu donus alan biri varsa soylerse cok yardimci olur ona gore durumumuzu tartaniliriz bizler de

07 Ağustos 2020 22:38

Bnvbrt
Aday Memur

Ben komite mülakatına girdim ve olumlu dönüş aldım

07 Ağustos 2020 23:24

noname34111
Kapalı

arkadaşlar bugün olumsuz maili aldım komite mülakatı sonucu. anadil seviyesinde Ingilizce biliyorum, ikinci bir yabancı dili öğrendiğim ve kullandığımı sertifikamla kanıtlayabiliyorum, üst düzey bir okuldan mezun oldum ve bu işi seçme nedenim ailemin yaşadığı şehirde kalmaktı fakat neye göre kriterleri belirlediler bilmiyorum çünkü bugün kim elendiğimi duyduysa şok geçirdi. sonuç olarak ne kadar adil oldukları tartışılır.

08 Ağustos 2020 12:50

kamikazeee
Aday Memur

arkadaşlar bugün olumsuz maili aldım komite mülakatı sonucu. anadil seviyesinde Ingilizce biliyorum, ikinci bir yabancı dili öğrendiğim ve kullandığımı sertifikamla kanıtlayabiliyorum, üst düzey bir okuldan mezun oldum ve bu işi seçme nedenim ailemin yaşadığı şehirde kalmaktı fakat neye göre kriterleri belirlediler bilmiyorum çünkü bugün kim elendiğimi duyduysa şok geçirdi. sonuç olarak ne kadar adil oldukları tartışılır.

noname34111, 1 ay önce - Alıntıya git
söylediğin şeylerin hiçbiri bu işi alman için yeterli değil.Iyi okuldan mezunsun diye kimse seni almaz.Sosyal tarafin iyi değildir, tutuksundur,analitik yönün zayiftir belki.Ikci 1 cumlenden anlar hepsini.Ben ne bogazici mezunlari gordum iki kelimeyi bir araya getiremiyor.Sonuc olarak üzülme baska firsatlar cikar
08 Ağustos 2020 15:51

noname34111
Kapalı
söylediğin şeylerin hiçbiri bu işi alman için yeterli değil.Iyi okuldan mezunsun diye kimse seni almaz.Sosyal tarafin iyi değildir, tutuksundur,analitik yönün zayiftir belki.Ikci 1 cumlenden anlar hepsini.Ben ne bogazici mezunlari gordum iki kelimeyi bir araya getiremiyor.Sonuc olarak üzülme baska firsatlar cikar
kamikazeee, 1 ay önce - Alıntıya git

klüp aktivitelerine katıldığımı belirttim, aktif rol aldığımı da söyledik, tutuk, içe kapanık ve asosyal bir yapım yok. aksine kendime güveniyorum. defalarca 100 kişilik gruplar önünde sunumlar yaptım, çok iyi bir firmada staj yaptım. analitik yönüm zayıf olsa zamanında mezun olup bu kadar aktiviteyi yapamazdım. ben, açık açık torpil döndüğünü düşüyorum zira mülakatta ailende kim bankacı diye sorulmasının bir açıklaması yok.

10 Ağustos 2020 15:48

İstatis
Kapalı

Bana da cuma gunu tercih ettigim sehir icim alim olmadigini ve İstanbul ocin olumlu oldugunu soylediler. Dusunmek istedigimi soyledim

Dusundukten sonra donus yapabilecegim bir mail adresi aldim hafta sonu donus yaptim olumlu dusundugume dair fakat bugun hala ses seda yok umarim mailim ellerine ulasmistir

10 Ağustos 2020 15:53

İstatis
Kapalı

Cuma gunu olumlu sonuclananlara teklif, sozlesme vs yapildi mi?

Toplam 308 mesaj
«45678910111213141516

ANKET
MHP lideri Devlet Bahçeli, bir açıklama yaparak 'Türk Tabipler Birliği derhal kapatılmalı' dedi. Ne düşünüyorsunuz?