Editörler : Mehmet Balci
20 Mayıs 2019 12:12

yalcinsaat
Memur

Arkadaslar il emniyet müdürlüğünü aradım ben guvenlık soruşturmasını başvurduğunuz ilin 112 binasına gidip öğrenebılırsınız emniyet bilgilendirme yapamaz dedıler ayrıca evraklar geldiğinde 40 içinde biter dedi gidip öyle emniyete soruyum bılgı verirler diye bısey yok

20 Mayıs 2019 13:30

memurolcazyakinda
Aday Memur

Arkadaslar il emniyet müdürlüğünü aradım ben guvenlık soruşturmasını başvurduğunuz ilin 112 binasına gidip öğrenebılırsınız emniyet bilgilendirme yapamaz dedıler ayrıca evraklar geldiğinde 40 içinde biter dedi gidip öyle emniyete soruyum bılgı verirler diye bısey yok

yalcinsaat, Dün - Alıntıya git

112 binasıyla ne alakası varmış acaba ??

20 Mayıs 2019 13:56

yalcinsaat
Memur

Hocam bilmiyorum valilik olmasın dedim özellikle YÖK dedi 112 binası bilgi verir dedı bıze evrak geldiği anda 40 gün içinde sonuçlanır dedi bizbilgi veremeyiz dediler

20 Mayıs 2019 14:01

memurolcazyakinda
Aday Memur

Hocam bilmiyorum valilik olmasın dedim özellikle YÖK dedi 112 binası bilgi verir dedı bıze evrak geldiği anda 40 gün içinde sonuçlanır dedi bizbilgi veremeyiz dediler

sorucak mısınız acaba

20 Mayıs 2019 14:24

yalcinsaat
Memur

Yaşadığım yerdeki 112 ye basvurmadım telefonnumarasıda bulamadım basvurdugum yerin sabahtan beri arıyorum bi yerleri kimse yardımcı olmuyo bulamadım 112 Binasının telini

20 Mayıs 2019 14:29

Doganbrk
Aday Memur
Gs yaşadığın şehirde yapılıyor başvurduğun şehirde değil yaşadığın şehrin 112 sine sor
20 Mayıs 2019 14:58

yalcinsaat
Memur

Hocam tabıkı yaşadığım şehirde yapılcak yaşadığım şehrin emniyet müdürlüğünü aradım nereye başvuru yaptıysanız oranın 112 binasını arayın öğrenebilirsiniz dedi biz bilgi veremeyiz dediler

20 Mayıs 2019 15:12

rssahmtdg
Aday Memur

Hocam tabıkı yaşadığım şehirde yapılcak yaşadığım şehrin emniyet müdürlüğünü aradım nereye başvuru yaptıysanız oranın 112 binasını arayın öğrenebilirsiniz dedi biz bilgi veremeyiz dediler

Kardeşim o kadar koşturmacaya soruşturmaya gerek yok. Az sabırlı olun açıklarlar. Yok cimere yazalım,yok tweet atalım,emniyeti arayalım,Valiye soralım,112 ye gidelim falan. Oldu olacak toplanıp yürüyelim meydanlarda. Az sabırlı olmak lazım.
20 Mayıs 2019 16:23

draman87
Aday Memur

Birçok ilin mülakat sonuçları tamamlanmıştır. Bitmeyen illeri bekliyorlardır diye düşünüyorum. Toplu halde açıklamak için.

20 Mayıs 2019 18:14

Rio0
Aday Memur
112 yi boşuna aramayın alakası yok orayla.
20 Mayıs 2019 19:12

Zey006
Aday Memur
Yanlış anlamayın arkadaşlar ben tahmini söyledim 1 ayı bulur diye hakkınızı helal edin herkes emek verip bekliyor
20 Mayıs 2019 19:19

nasipseolur11
Aday Memur

Demek ki prosedür böyle işliyor bana da aynı şeyi söylediler

20 Mayıs 2019 20:12

Kristall

Ben mulakat bittikten 45 gun sonra aciklanacak diye duymustum 15 gün kadar kaldi demek

21 Mayıs 2019 00:19

işbarabogu
Aday Memur

Demek ki prosedür böyle işliyor bana da aynı şeyi söylediler

nasipseolur11, Dün - Alıntıya git

Ben tanıdık polislerden öğrendim benim dosyam mülakatlar bittikten sonra emniyete yollanmış

21 Mayıs 2019 07:29

Abdul xyz

Mardin için başvuru yapanlardan acaba emniyet tarafından kendisi veya yakınları aranan varmı yada emniyet tarafından evine gelinmiş mi? Benim şuana dek böyle bir aranma durumu olmadı. Acaba bu durum genel mi? Mardine başvuranlar cevaplarsaniz sevinirim

21 Mayıs 2019 08:15

Mstkrc
Aday Memur
+
21 Mayıs 2019 09:24

2018onlisanskpss1.si
Aday Memur
+
21 Mayıs 2019 09:28

HemşiremsiParamedik
Aday Memur

Bekliyoruz herkes gergin , olcak mı olmicak mı herkes sabırsız . Biliyorsunuz ki bu beklemenin de bi sonu var. Ve o gün geldiğinde inşallah hepimiz mutlu olcaz. İyi düşünün iyi olsun . Morelinizi bozmak için yazan insanlara da aldırış etmeyin.

21 Mayıs 2019 12:55

Abdul xyz

Mardin için başvuru yapanlardan acaba emniyet tarafından kendisi veya yakınları aranan varmı yada emniyet tarafından evine gelinmiş mi? Benim şuana dek böyle bir aranma durumu olmadı. Acaba bu durum genel mi? Mardine başvuranlar cevaplarsaniz sevinirim

Abdul xyz, Bugün - Alıntıya git

Bilgisi olan yok mu

Toplam 99 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un açıkladığı yeni ara tatil uygulamasını nasıl buldunuz?