Editörler : Mehmet Balci
29 Nisan 2019 13:22

Cirakmiskin
Şef

Sayin editor sizin yapacaginiz haber bizim attigimiz twitlerden daha etkili az duyarli olun lutfen

29 Nisan 2019 13:52

çılgıninşaatçı
Şef

Kardeşim biraz sakin ol. Kendi kendine yazıyorsun. Anlıyorum alım istiyorsun da burdan kimse sesini duymaz.

29 Nisan 2019 13:57

Cirakmiskin
Şef

Kardeşim biraz sakin ol. Kendi kendine yazıyorsun. Anlıyorum alım istiyorsun da burdan kimse sesini duymaz.

çılgıninşaatçı, 6 ay önce - Alıntıya git

Su konu basligini surekli ustte tutalimm ya yinede

29 Nisan 2019 14:24

İnşaatmühendisi67
Memur

İnşaat mühendisler olarak bizim puanlarımız çok yüksek olmasına rağmen alımlar az.DSİ,KGM,ÇSGB gibi kurumlardan en az 300 alım bekliyoruz. Hakkımız olan alımları istiyoruz.Türkiye derecelerinin çıktığı bölümde bu alım sayıları çok yetersiz.Birlik olup gerekli kişilerle konuşulmalı ve sosyal medyada bir-iki de olsa paylaşım yapmalıyız. Birbirimizle ve diğer branşlarla kavga etmeden sesimizi duyurmalıyız. Yüzde 20 fazla alım yapılmasını sağlasak bile hepimizin faydasına. Boş durmayalım işimizi yapmak için daha fazla çaba gösterelim. Bilmiyorum işsiz gezmektense bir twit atmak veya belirli kişilere e-posta yazmak zor olmasa gerek.

29 Nisan 2019 14:24

Cinema Paradiso
Kapalı

çılgıninşaatçı, 6 ay önce - Alıntıya git

Destek vermiyorsun vari sus

29 Nisan 2019 14:27

Cirakmiskin
Şef

Cinema Paradiso, 6 ay önce - Alıntıya git

Kavgaya luzum yok kardesim o arkadasta destek veriyo

29 Nisan 2019 14:31

Cirakmiskin
Şef

İnşaat mühendisler olarak bizim puanlarımız çok yüksek olmasına rağmen alımlar az.DSİ,KGM,ÇSGB gibi kurumlardan en az 300 alım bekliyoruz. Hakkımız olan alımları istiyoruz.Türkiye derecelerinin çıktığı bölümde bu alım sayıları çok yetersiz.Birlik olup gerekli kişilerle konuşulmalı ve sosyal medyada bir-iki de olsa paylaşım yapmalıyız. Birbirimizle ve diğer branşlarla kavga etmeden sesimizi duyurmalıyız. Yüzde 20 fazla alım yapılmasını sağlasak bile hepimizin faydasına. Boş durmayalım işimizi yapmak için daha fazla çaba gösterelim. Bilmiyorum işsiz gezmektense bir twit atmak veya belirli kişilere e-posta yazmak zor olmasa gerek.

İnşaatmühendisi67, 6 ay önce - Alıntıya git

Yapiyoruz hocam zaten bugun etkinlik var saat 21 de twitterda

29 Nisan 2019 14:32

Cirakmiskin
Şef

#MuratKurumdanİnşMüh1000Atama

@RT_Erdogan @BeratAlbayrak @murat_kurum @ZehraZumrutS @naci_agbal @mucahitdmrts @Mbirpinar @csbgovtr @cbsbb

29 Nisan 2019 14:33

çılgıninşaatçı
Şef

Cinema Paradiso, 6 ay önce - Alıntıya git

Niye destek vermiyeyim ben de etkinlik grubundayım yanlış kişiye bulaşıyorsun :)

29 Nisan 2019 14:34

Cirakmiskin
Şef

@RT_Erdogan @BeratAlbayrak @murat_kurum @ZehraZumrutS @naci_agbal @mucahitdmrts @Mbirpinar @csbgovtr @cbsbb

Cirakmiskin, 6 ay önce - Alıntıya git

**** @RTErdogan**** olacak kullanici adi degismis

29 Nisan 2019 15:56

capelloo
Kapalı

9 aydir bekliyoruz resmen tık yok. el insaf be kardesim

29 Nisan 2019 20:21

Cirakmiskin
Şef

Insaat muhendislerini etkinlige bekleriz saat 21.00 bugun

@RTErdogan @BeratAlbayrak @murat_kurum @ZehraZumrutS @naci_agbal @mucahitdmrts @Mbirpinar @csbgovtr @cbsbb

29 Nisan 2019 22:47

ykz6
Aday Memur

İnşaat ve makine ye merkezi atamada az kadro geldi.İnşaALLAH temmuzda çok kadro gelir

30 Nisan 2019 00:59

KeYFcHi
Aday Memur

Insaat muhendislerini etkinlige bekleriz saat 21.00 bugun

@RTErdogan @BeratAlbayrak @murat_kurum @ZehraZumrutS @naci_agbal @mucahitdmrts @Mbirpinar @csbgovtr @cbsbb

Kardeşim ben sana bir şey diyeyim mi?Biz meslektaşımızın intihar ettiği günün sonrası bu tepkiyi ortaya koymamakla zaten bizden bu konularda çok mantıklı şeyler çıkmayacağını anladık aslında.Bu konunun üzerine twittere yüklenelim dedim etkinlik grubunda kimse oralı olmadı zahmet edip cevap verme gereği de duymadılar.Herkes bunu kabullenmişlen vicdanımızı rahatlatıp Birşeyler yapalım demekle olmuyor.Lafla peynir gemisi yürümüyor.İnşaat mühendisleri olarak bizim reaksiyon sıkıntımız var.
30 Nisan 2019 07:11

Cinema Paradiso
Kapalı

+

30 Nisan 2019 12:24

rasitcelik
Kapalı

dsi ve kgm'yi anlamıyorum arkadaş ya. geçen seneki alımın yarısını bile alsalar epey rahatlar buralar. planlamada bir sıkıntı mı var nedir.

30 Nisan 2019 18:09

Cirakmiskin
Şef

İnşaat ve makine ye merkezi atamada az kadro geldi.İnşaALLAH temmuzda çok kadro gelir

ykz6, 6 ay önce - Alıntıya git

Insallah amin.

30 Nisan 2019 18:10

Cirakmiskin
Şef

dsi ve kgm'yi anlamıyorum arkadaş ya. geçen seneki alımın yarısını bile alsalar epey rahatlar buralar. planlamada bir sıkıntı mı var nedir.

rasitcelik, 6 ay önce - Alıntıya git

Valla hocam bu iki kurumda istese yine alim yapar is yok filan hikaye onceki alim doneminde cok mu is vardi sankio kadar personel aldilar

30 Nisan 2019 18:13

Cirakmiskin
Şef
Kardeşim ben sana bir şey diyeyim mi?Biz meslektaşımızın intihar ettiği günün sonrası bu tepkiyi ortaya koymamakla zaten bizden bu konularda çok mantıklı şeyler çıkmayacağını anladık aslında.Bu konunun üzerine twittere yüklenelim dedim etkinlik grubunda kimse oralı olmadı zahmet edip cevap verme gereği de duymadılar.Herkes bunu kabullenmişlen vicdanımızı rahatlatıp Birşeyler yapalım demekle olmuyor.Lafla peynir gemisi yürümüyor.İnşaat mühendisleri olarak bizim reaksiyon sıkıntımız var.
KeYFcHi, 6 ay önce - Alıntıya git

Aciktan da alim olmyinca yuksek puanlilarda reaksiyon gostermye basladi hocam sonumuz hayrolsun artik :(

01 Mayıs 2019 09:11

endişeli10
Aday Memur

çevre ve şehiricilik daha mimar almıyo.. ne inşaat mühendisinden bahsediyosun kardeşim.

Toplam 222 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;