Editörler :
20 Haziran 2019 14:07

sefa.s
Aday Memur

siz çalışoyor musuzunz hocam yoksa ilan mı bekliyorsunuz ve nüfustan haberiniz var mı acaba ilan için

memuradaysvd, 4 gün önce - Alıntıya git

ben nüfusta 11 ay geçici görevle çalıştım, şuan yazı işlerinde asli yerimde çalışıyorum. ilan konusunda bilgisi yok nüfustaki arkadaşlarla sürekli konuşuyoruz. fakat nüfus müdürlükleri genelde (%80i) eksik personelle çalıştığı ve nvi iş yükü arttığı için (kimlik+ehliyet+pasaport) personel alımın gerçekleştirilmesini beklemek çok normal. (birde ehliyet ve yeni kimlik için 2021 tarihi son o tarihe kadar en az iki yıl daha personel alması bekleniyor)

20 Haziran 2019 14:33

memuradaysvd
Aday Memur

ben nüfusta 11 ay geçici görevle çalıştım, şuan yazı işlerinde asli yerimde çalışıyorum. ilan konusunda bilgisi yok nüfustaki arkadaşlarla sürekli konuşuyoruz. fakat nüfus müdürlükleri genelde (%80i) eksik personelle çalıştığı ve nvi iş yükü arttığı için (kimlik+ehliyet+pasaport) personel alımın gerçekleştirilmesini beklemek çok normal. (birde ehliyet ve yeni kimlik için 2021 tarihi son o tarihe kadar en az iki yıl daha personel alması bekleniyor)

sefa.s, 4 gün önce - Alıntıya git

sağolun hocam cevap verdiğiniz için inşallah alınır sanırım seçim yüzünden geç çıkıyor tüm ilanlar hayırlısı diyelim

20 Haziran 2019 14:35

memuradaysvd
Aday Memur
Şuanda alım duyumu gelmedi bizim kuruma. Ama merkezi alımlarla yapılacak diye bi söylenti var.İhtiyaç çok fazla inşallah alınır. Valiliklerde ve kaymakamlıklarda fetöden ihraç olmuş sonra mahkeme kanalıyla aklanmış göreve iade edilen personelleri nüfusa veriyorlar en azından bizim kurumda öyle oldu. Buda alım sayısını düşürüyor haliyle. Geçenler genel müdür ziyaret etti kurumumuzu sayınız çok fazla demiş biz işe yetişemiyoruz vatandaş kapılardan taştığını gördüğü halde pek niyet yok gibi alım yapmaya ama inşallah alınır çünkü gerçekten ihtiyaç büyük
Elvansag, 4 gün önce - Alıntıya git

sağolun cevabınız için ihtiyaç gerçekten var ama alım yok daha, açıkçası merkezi atamayla alacaklarını düşünmüyorum olursa oda VHKİ olur diğer normal büro çalışanını açıktan alacaklarını düşünüyorum hayırlısı diyelim şimdilik

Toplam 23 mesaj

ANKET
23 Haziran 2019 İstanbul BBB seçim sonuçlarını nasıl buldunuz?