Editörler : E.Kayı Han

Kapalı
01 Mayıs 2019 01:02

Akp-Chp-İp Ortaklığı

merkez bankası başkanı bugün toplantı sonunda bütün ekonomi muhabirlerinin sorularına karşın merkez bankasının net rezerv miktarını söylemedi.

size filmin devamını söyleyim.

merkezin elinde 8 milyar dolarlık mayıs ayı borcuda ödenince elinde 8-10 milyar dolar para kaldı.Yani abbas imf ye mecbur

peki imf türkiyeye para verir mi sizce ? ya da şöyle soralım imf hangi şartlarda bize para verir ?

bu sorunun cevabı açık ve net !

damat başkanlığında ecekli acaklı ekonomi politikalarına imf ve küresel yatırımcıların karnı yok.

sayın cb türkiye ittifakı lafınının temelinde akp-ip-chp ortaklığı yatacak.

imf ancak chp nin bir şekilde söz sahibi olduğu yönetimde bize para verir.

süleyman demirelin dediği gibi siyasette dün dündür bugün bugündür !

Cbc-58
Şef
01 Mayıs 2019 10:02

Ziya ziyaaaaaa.

1881.1938
Kapalı
01 Mayıs 2019 11:30

sonra tukurdugunu yalama derim

Cbc-58
Şef
01 Mayıs 2019 11:35

Ziyaaaa aynı şey senin içinde geçerli ziyaaaaa
1881.1938, 5 yıl önce
sonra tukurdugunu yalama derim

huzur-I4
Yasaklı
01 Mayıs 2019 14:07

ulkesinin imf ye mecbur olmasini,bir nevi manda yonetimi isteyenlere ne denir?

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
01 Mayıs 2019 18:48

İMF den çok daha yüksek faizle borç veren bankerlerden borç alınıyor ama?Ha yanlış anlaşılmasın İMF den alalım demiyorum

huzur-I4, 5 yıl önce

1881.1938
Kapalı
01 Mayıs 2019 18:55

imf ye düşürenler mi utansın yoksa imf ile bir şekilde ekonomiyi düzeltmeye niyetlenenler mi utansın !

huzur-I4, 5 yıl önce

Cbc-58
Şef
01 Mayıs 2019 19:07

Ziyaaa yeter ziyaaa. İmf hangi ülkede ekonomi düzeltmişte Türkiye ekonomisini düzeltecek. Chp genel başkan yardımcılarından birisi kemal dervişin yanındaki adamdı ona sor anlatsın nasıl düzelttiklerini imfyle birlikte. Ziyaa diyorum hala sallıyorsun son sürat
1881.1938, 5 yıl önce

imf ye düşürenler mi utansın yoksa imf ile bir şekilde ekonomiyi düzeltmeye niyetlenenler mi utansın !

sakaya.fırat
Yasaklı
01 Mayıs 2019 20:47

Bunun yalanlarına, masallarına itibar etmeyin.

1881.1938
Kapalı
01 Mayıs 2019 21:07

ziyaaa 2002-2008 arası ekonomik büyüme senin eserinmiydi ziyaaaaa

az oksijen çek ziyaaaa

Cbc-58, 5 yıl önce
Ziyaaa yeter ziyaaa. İmf hangi ülkede ekonomi düzeltmişte Türkiye ekonomisini düzeltecek. Chp genel başkan yardımcılarından birisi kemal dervişin yanındaki adamdı ona sor anlatsın nasıl düzelttiklerini imfyle birlikte. Ziyaa diyorum hala sallıyorsun son sürat

Cbc-58
Şef
01 Mayıs 2019 23:10

Imf'yi biliyor bütün dünya bi tek sizin gibiler bilmiyor. Ak parti ne yaptı ülkeye dersiniz sonra 2002-2008 arası ülke gelişti ama imf sayesinde dersiniz ne garip bi kitlesiniz siz. İmf kaç ülke gelişsin diye dert edinmişte Türkiye'yi geliştirmiş. İmf bunu duysa bi tarafıyla güler size. Chpli kemal dervişin yancısına sor ziya o sana anlatsın imfyi. Ben oksijene sen tinere devam ziyaaaaaa
1881.1938, 5 yıl önce

ziyaaa 2002-2008 arası ekonomik büyüme senin eserinmiydi ziyaaaaa

az oksijen çek ziyaaaa

1881.1938
Kapalı
01 Mayıs 2019 23:27

cahilliğin buram buram

kemal dervişin politikası yani img stand-by anlaşması hangi yıllar arası yapıldı

yahu cahil olabilirsin ama bu kadar belli etme !

Cbc-58, 5 yıl önce
Imf'yi biliyor bütün dünya bi tek sizin gibiler bilmiyor. Ak parti ne yaptı ülkeye dersiniz sonra 2002-2008 arası ülke gelişti ama imf sayesinde dersiniz ne garip bi kitlesiniz siz. İmf kaç ülke gelişsin diye dert edinmişte Türkiye'yi geliştirmiş. İmf bunu duysa bi tarafıyla güler size. Chpli kemal dervişin yancısına sor ziya o sana anlatsın imfyi. Ben oksijene sen tinere devam ziyaaaaaa

Cbc-58
Şef
01 Mayıs 2019 23:31

Şükür cahil değiliz ziyaa. Sana yıldan bahsetmiyoruz tabi beni anlamanı beklemiyorum sıkıntı yapma kendine. Kemal dervişin yanında görev alan şahış şu an chp sözcüsü. Git sor sana anlatsın imf'nin ülkeleri nasıl kurtardığını. Umarım anlayabilirsin ziyaaaa tinere devam ziyaaaa
1881.1938, 5 yıl önce

cahilliğin buram buram

kemal dervişin politikası yani img stand-by anlaşması hangi yıllar arası yapıldı

yahu cahil olabilirsin ama bu kadar belli etme !

1881.1938
Kapalı
02 Mayıs 2019 00:04

ziya imf programı ile %7,5 büyüdük diyen benmiydim ziyaaa

az saksıyı çalıştır ziyaaaa

Cbc-58, 5 yıl önce
Şükür cahil değiliz ziyaa. Sana yıldan bahsetmiyoruz tabi beni anlamanı beklemiyorum sıkıntı yapma kendine. Kemal dervişin yanında görev alan şahış şu an chp sözcüsü. Git sor sana anlatsın imf'nin ülkeleri nasıl kurtardığını. Umarım anlayabilirsin ziyaaaa tinere devam ziyaaaa

sakaya.fırat
Yasaklı
02 Mayıs 2019 00:13

Imf uluslar arası tefeci bir kuruluş

Zıya imf yi övüyormu , yeriyormu anlamadim

muhyul
Daire Başkanı
02 Mayıs 2019 00:23

Peki hangisi yerli milli tefeci :-) .. bi kaç hafta önce Amerikaya yerli tefecilere mi çok önemli paket açıklamaya gitti sayın hazine bakanımız

sakaya.fırat, 5 yıl önce

Imf uluslar arası tefeci bir kuruluş

Zıya imf yi övüyormu , yeriyormu anlamadim

Cbc-58
Şef
02 Mayıs 2019 00:57

İmf ülkelerin gelişmesiyle zerre ilgilenmez sömürür sömürür ve sömürür. Sadece senin gibi müstemleke hayalperestleri polyanacılık oynarsınız böyle ziyaaaa. Yunanistan'ı da imf geliştirdi görüyoruz ne kadar geliştiğini. Faik öztırak'a git o anlatır sana ziyaaa
1881.1938, 5 yıl önce

ziya imf programı ile %7,5 büyüdük diyen benmiydim ziyaaa

az saksıyı çalıştır ziyaaaa

sakaya.fırat
Yasaklı
02 Mayıs 2019 07:58

Bos konusuyon

muhyul, 5 yıl önce

Peki hangisi yerli milli tefeci :-) .. bi kaç hafta önce Amerikaya yerli tefecilere mi çok önemli paket açıklamaya gitti sayın hazine bakanımız

muhyul
Daire Başkanı
02 Mayıs 2019 08:13

İşinize gelmeyince boş olur tabi.. hazine bakanınin bi kaç hafta önce para istemeye gittiği grup yerlimiydiki sen onu de hele.. seçimden önce dolar 5.95 i geçecek dediği için jp Morgan bankasına soruşturma açmışlardi..amerikada jp Morganin düzenlediği toplantıda gitti çok önemli bi sunum yapmıştı, niçin yaptı bunu ? Ülkeye milli tefeciler gelsin diye mi ? İşinize gelmeyince dış güçler, işinize gelince çok saygıdeğer yatırımcı oluyo tefeciler ..

sakaya.fırat, 5 yıl önce

Bos konusuyon

1881.1938
Kapalı
02 Mayıs 2019 11:07

imf ulkeleri somururmus baksen ciddimisin ziyaaaa
Cbc-58, 5 yıl önce
İmf ülkelerin gelişmesiyle zerre ilgilenmez sömürür sömürür ve sömürür. Sadece senin gibi müstemleke hayalperestleri polyanacılık oynarsınız böyle ziyaaaa. Yunanistan'ı da imf geliştirdi görüyoruz ne kadar geliştiğini. Faik öztırak'a git o anlatır sana ziyaaa

sakaya.fırat
Yasaklı
02 Mayıs 2019 11:20

Senin imf aşkın nerden geliyor

1881.1938, 5 yıl önce
imf ulkeleri somururmus baksen ciddimisin ziyaaaa
Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi