Editörler :
01 Mayıs 2019 21:17   

663 45 A eş durumu

Arkadaşlar merhaba ben sağlık bakanlığında 1.5 yıldır 45a sözleşmeli tıbbi sekreter olarak görev yapıyorum. eşim de sağlık bakanlığında 8 aydır 45a sözleşmeli olarak başka bir ilde görev yapıyor. şimdi eş durumuna direkt başvursam olumlu gelme olasılığı nedir, bu şekilde tayin isteyen oldu mu

01 Mayıs 2019 22:02

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı

Hiç mi okumadnz imza attığınız sözlesmeyi, hiç mi takip etmedin 1 yıldır sağlık bakanlığı sayfalarını merak ettim doğrusu! Kuraya katılacaksn, eşinin olduğu il ve snn unvanın açmışsa kurada çıkarsa tayinn olur, açmazsa şansın yok zaten, en yakın kura temmuzda

02 Mayıs 2019 16:25

albatros066
Aday Memur

böyle kabullendiğiniz için eşimizin yanına atanamıyor olabilir miyiz

03 Mayıs 2019 09:36

albatros066
Aday Memur

++

10 Mayıs 2019 10:00

tskrtr
Memur

Dilekçe verip direk gidemezsin red gelir yani dene istersen.Ocak ve temmuz aylarında açılan kurada eşinin çalıştığı il boş kontenjan açmışşa başvurursun gitme ihtimalin olur.Bunun haricinde dava da etsen sanmıyorum ki kazanabilesin. Moral bozmak için değil olanı söylüyorum durum maalesef bu.

13 Mayıs 2019 08:57

albatros066
Aday Memur

Dilekçe verip direk gidemezsin red gelir yani dene istersen.Ocak ve temmuz aylarında açılan kurada eşinin çalıştığı il boş kontenjan açmışşa başvurursun gitme ihtimalin olur.Bunun haricinde dava da etsen sanmıyorum ki kazanabilesin. Moral bozmak için değil olanı söylüyorum durum maalesef bu.

tskrtr, 1 ay önce - Alıntıya git

bir önceki atamada kadro açılmadıysa re'sen atama yapılabileceği yazıyordu. dilekçeme onu da ekleyip gönderdim bakalım hayırlısı

20 Mayıs 2019 15:12

albatros066
Aday Memur

++

21 Mayıs 2019 02:25

taseronprm
Aday Memur

bir önceki atamada kadro açılmadıysa re'sen atama yapılabileceği yazıyordu. dilekçeme onu da ekleyip gönderdim bakalım hayırlısı

albatros066, 1 ay önce - Alıntıya git
Nasıl yani re'sen o 4+2 için geçerli mi ? Bide nereden okudun kardeş aydınlatırsan bizi sevinirim
23 Mayıs 2019 10:52

albatros066
Aday Memur
Nasıl yani re'sen o 4+2 için geçerli mi ? Bide nereden okudun kardeş aydınlatırsan bizi sevinirim
taseronprm, 4 hafta önce - Alıntıya git
27 Mayıs 2019 13:20

albatros066
Aday Memur

++

Toplam 9 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?