Editörler : nayzen
06 Mayıs 2019 14:00   

Meb Şef ve Memur Görevde Yükselme Sonucu Atanamayanlar

arkadaşlar burdan durum paylaşımı yapalım.

69,5 puan ile atanamadım.

06 Mayıs 2019 16:12

Arhez74

65 puanla 5 derece şeflik atanamadım.

07 Mayıs 2019 11:00

muhammeteyüpoğlu
Aday Memur

teç-sen gerekli̇ müracaati meb yapmiş. herkes kendi̇ sendi̇kasina baski yapsin lütfen.

07 Mayıs 2019 16:35

Cuucu38
Aday Memur
68,5 la 5. derece şeflik atanamadım
08 Mayıs 2019 09:20

muhammeteyüpoğlu
Aday Memur

arkadaşlar herkes kendi sendikasına baskı yapsın takip etsin, yoksa 2.tercih hakkı zor

21 Mayıs 2019 12:05

muhammeteyüpoğlu
Aday Memur

cimer'den gelen cevap:talebinize ilişkin olarak yürütülen çalışma bulunmamaktadır.

30 Mayıs 2019 11:21

muhammeteyüpoğlu
Aday Memur

arkadaşlar cimere,sendikalara mail,bakanlık görevlilerine twet ne varsa yapalım.

10 Haziran 2019 13:47

muhammeteyüpoğlu
Aday Memur

yüklenin arkadaşlar gerek mail gerek twitırdan ali yalçın başta olmak üzere.

11 Haziran 2019 10:28

vurgun42
Aday Memur

Kimsenin moralini bozmak istemem. Fakat boşa küre çekmektesiniz.

11 Haziran 2019 10:50

muhammeteyüpoğlu
Aday Memur

Kimsenin moralini bozmak istemem. Fakat boşa küre çekmektesiniz.

vurgun42, 2 hafta önce - Alıntıya git

senin gibi düşünmüyorum arkadaşım. hayat mücadeleden ibarettir. biz yeni bir hak istemiyoruz, sadece kazandığımız hakkın verilmesini talep ediyoruz. bence düşünceni değiştirmelisin.

11 Haziran 2019 11:31

vurgun42
Aday Memur

senin gibi düşünmüyorum arkadaşım. hayat mücadeleden ibarettir. biz yeni bir hak istemiyoruz, sadece kazandığımız hakkın verilmesini talep ediyoruz. bence düşünceni değiştirmelisin.

muhammeteyüpoğlu, 2 hafta önce - Alıntıya git

2015 yılı unvan değişikliği sınavında programcılık bölümünde sorulan o saçma sorularda başarılı olan kişilerden birisiyim. Derece/Kademe sorunları yüzünden bizde atanamadık. Bu bizim kazanılmış hakkımız düşüncesi ile bakanlık ilgili birimlerini bireysel ve grup olarak mail/faks BİMER/CİMER ayrıca sendikalar aracılığı bombardıman yaptık. Yetkililerden seçim sonrsı ek atama yapabiliriz sözünüde aldık. Netice 0+0=0 oldu. Mücadele etmenizi takdir ediyorum, ama tüm umutlarınızı ek atama açılacak olarak yapmayın. Ek atama yapılmadığı takdirde çok yıpranmış olursunuz, şu anda yaptığınız işi yapmak dahi istemezseniz.

(Not: Ayrıca 2015 yılından sonra yeni bir unvan değişikliği sınavı yapılmamasına rağmen bakanlığın ilgili biriminde bazı kimselerin REFERANSLARI sayesinde kadrolarının PROGRAMCI olarak değiştirilmesi kazanılmış hakkın/hukukun hikayeden ibaret olduğunu göstermektedir.)

11 Haziran 2019 11:53

muhammeteyüpoğlu
Aday Memur

2015 yılı unvan değişikliği sınavında programcılık bölümünde sorulan o saçma sorularda başarılı olan kişilerden birisiyim. Derece/Kademe sorunları yüzünden bizde atanamadık. Bu bizim kazanılmış hakkımız düşüncesi ile bakanlık ilgili birimlerini bireysel ve grup olarak mail/faks BİMER/CİMER ayrıca sendikalar aracılığı bombardıman yaptık. Yetkililerden seçim sonrsı ek atama yapabiliriz sözünüde aldık. Netice 0+0=0 oldu. Mücadele etmenizi takdir ediyorum, ama tüm umutlarınızı ek atama açılacak olarak yapmayın. Ek atama yapılmadığı takdirde çok yıpranmış olursunuz, şu anda yaptığınız işi yapmak dahi istemezseniz.

(Not: Ayrıca 2015 yılından sonra yeni bir unvan değişikliği sınavı yapılmamasına rağmen bakanlığın ilgili biriminde bazı kimselerin REFERANSLARI sayesinde kadrolarının PROGRAMCI olarak değiştirilmesi kazanılmış hakkın/hukukun hikayeden ibaret olduğunu göstermektedir.)

vurgun42, 2 hafta önce - Alıntıya git

her sınav dönemi ayrı değerlendirilir kardeşim, illa ki 2.tercih kesin verilecek diye beklemiyorum bende. her zaman en kötü senaryoyu düşünerek hareket ederim. 2016'da yapılan görevde yükselme sınavında 2.tercih hakkı verilmiş ona bakarsan hem de 8 ay sonra. ben mücadelemi yaparım olmadı kurum değiştirme seçeneğine bakarım. bakanlık ta norm fazlası öğretmenlere yaptırsın bizim yaptığımız işi. ( hizmetli ünvanında 3 yıldır görevlendirme memur olarak çalışıyorum )

11 Haziran 2019 14:06

alibrtc
Şef

O değil de kimse neden kim nereye kaç puanla atandı diye sormuyor? Açıklandıysa da bu bilgiye nereden ulaşabiliriz? Ben tercih ettiğim yerlere kim kaç puanla atandı da beni solladı görmek isterim. Neden bu açıklanmıyor? İkinci tercih hakkı verilmesini ben de gönülden isterim.

11 Haziran 2019 14:32

muhammeteyüpoğlu
Aday Memur

O değil de kimse neden kim nereye kaç puanla atandı diye sormuyor? Açıklandıysa da bu bilgiye nereden ulaşabiliriz? Ben tercih ettiğim yerlere kim kaç puanla atandı da beni solladı görmek isterim. Neden bu açıklanmıyor? İkinci tercih hakkı verilmesini ben de gönülden isterim.

alibrtc, 2 hafta önce - Alıntıya git

meb personel genel müdürlüğünün sayfasında taban puanlar var.

11 Haziran 2019 17:11

muhammeteyüpoğlu
Aday Memur

eğitim-bir-sen'in feys hesabında 10.06.2019 tarihli "destanımıza yeni sayfa daha ekledik" başlıklı haberin içinde yorumlar kısmında şef ve memurlar için whatsapp grup link var,herkes oraya kendini eklesin ve haberi tanıdıklarına duyursun lütfen.

Toplam 14 mesaj

ANKET
23 Haziran 2019 İstanbul BBB seçim sonuçlarını nasıl buldunuz?