Editörler : Mehmet Balci
25 Mayıs 2019 21:10

Cirakmiskin
Şef
Grup yoneticisine vasifsiz demedim.Yöneticilik vasfi yok dedim bu dedigim ayri şeyler. Bazen gruptaki arkadaslarla buradan sohbet ediyoruz.Fikir sunuyorum ne kadar uygulaniyor bilmiyorum.Şuna dikkat cekmek istiyorum yol yordam yön degisikligi simdi mesela gruptakiler emek verdi ama bir sey olmadi yani yanlış yapiyoruz arkadaş. Tvetlerimizi özelin battigini gosterir sayisal verilerle atmaliyiz.Daha keskin daha bilenmiş olmaliyiz.Bizi atayin demekle olmuyor sevgili arkadaslar.
Heybetlimühendis, 1 ay önce - Alıntıya git

Burda takila takila psikolojin bozulmus senin twitleere rakam filan yazalim demissin ya sanki okuduklari var twitleri yada koskoca bakan bilmiyo sanki yilda kac bin insaat mezunu var sektorun durumu filan. Yoneticilerde vasif yok demissin bos bos konusma cidden yonetici sunu yapalim demiyo biz oneriyoz hepsni onlar oncu oluyo bisey yapiyolar kafana da sok bu isler nasip.git kendini bakanligin onunde yak vermezse vermez devlet bunu bil yok yonetici yok su bu deyip.durma komik oluyosun ciddeen

25 Mayıs 2019 21:12

İnşaatmühendisi67
Memur

+

25 Mayıs 2019 21:25

Heybetlimühendis
Şube Müdürü

Burda takila takila psikolojin bozulmus senin twitleere rakam filan yazalim demissin ya sanki okuduklari var twitleri yada koskoca bakan bilmiyo sanki yilda kac bin insaat mezunu var sektorun durumu filan. Yoneticilerde vasif yok demissin bos bos konusma cidden yonetici sunu yapalim demiyo biz oneriyoz hepsni onlar oncu oluyo bisey yapiyolar kafana da sok bu isler nasip.git kendini bakanligin onunde yak vermezse vermez devlet bunu bil yok yonetici yok su bu deyip.durma komik oluyosun ciddeen

Cirakmiskin, 1 ay önce - Alıntıya git
Ben mücadelemi sizden ayri surdurme karari aldim.Yazdigin paragraf bombos.Psikolojimde gayet yerinde.Fikirlerim degiselim diyor.Siz bilene bilene kadro almaya degilde gruba bilenmis baglanmissiniz.Olaylara at gözlüğü ile bakmamak gerekir.Bugun eger inssat mühendislerine 1000 kadro acilmamissa bu benim senin ve insaatcilarin yanlisi.
25 Mayıs 2019 22:07

Cirakmiskin
Şef
Ben mücadelemi sizden ayri surdurme karari aldim.Yazdigin paragraf bombos.Psikolojimde gayet yerinde.Fikirlerim degiselim diyor.Siz bilene bilene kadro almaya degilde gruba bilenmis baglanmissiniz.Olaylara at gözlüğü ile bakmamak gerekir.Bugun eger inssat mühendislerine 1000 kadro acilmamissa bu benim senin ve insaatcilarin yanlisi.
Heybetlimühendis, 1 ay önce - Alıntıya git

Yolun acik olsun

25 Mayıs 2019 23:18

Heybetlimühendis
Şube Müdürü

Yolun acik olsun

Cirakmiskin, 1 ay önce - Alıntıya git
Sizlerin de...Zaman bizim tek yarisacagimiz olgu zaman.Hergecen gun kayiptayiz.Temmuza kadar yorgunluk yok!! 24 mayis ölçüt değil, temmuz bizim kaderimiz...
25 Mayıs 2019 23:21

İnşaatmühendisi67
Memur

Kavga etmeyelim bu aylarda herkes elinden geleni yapsin, twit atalim yetkililere eposta atalim başkanlari mudurleri vs kendi ilimizde yakalamaya calisalim elbet hakkimizi aliriz

26 Mayıs 2019 00:03

çılgıninşaatçı
Memur

Evet herkes birşeyler yapsın. Tek çaremiz de bu zaten. Kolay gelsin

26 Mayıs 2019 07:18

inşaatcı0101
Aday Memur

++

26 Mayıs 2019 09:36

İnşaatmühendisi67
Memur

+

26 Mayıs 2019 15:04

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
Bu böyle gitmicek belli.Bugun gruba soyleyin aksam 20.30 da bir calisma yapalim twiter.
Toplam 70 mesaj

ANKET
23 Haziran 2019 İstanbul BBB seçim sonuçlarını nasıl buldunuz?