Editörler :
30 Mayıs 2019 11:24

muhammeteyüpoğlu
Aday Memur

Liste nerde acaba bulamadım gönderebilirmisiniz rica etsem.

arslan4326, 3 hafta önce - Alıntıya git

meb personel genel müdürlüğünün web sayfasında var.

30 Mayıs 2019 14:48

efsan01390
Aday Memur

kardeşim 69,5 puan aldım.159 kişi de aynı puanı aldı benimle beraber.69,5 puan alıp yerleşen 46 kişi var ve ben yerleşemedim.neden toplam hizmet sürem daha az diye.nasıl moralim bozuk anlatamam. mücadeleye devam edelim. hakkımız yendi. benden düşük puan alanlar dereceden dolayı atandı bizler atanamadık. o zaman aynı sınava bizi neden sokuyorsun. kazanılmış hakkımızı istiyoruz.açıklanan kadroların zaten bir kısmı boş kaldı.hayırlısı artık.mail twet vs. devam inşallah.

muhammeteyüpoğlu, 3 hafta önce - Alıntıya git

kardeş atanamayan üç aşağı üç yukarı 900 kişiyiz. lakin bir araya gelip ne meb e nede sendikalara karşı birlik olamıyoruz. kaybetmeye mahkumuz sanki. her ne kadar kazanılmış bir hak olsada. umarım bu hakkımızı personel genel müdürlüğü farkına varır da bizlerde kurtuluruz.

10 Haziran 2019 13:19

muhammeteyüpoğlu
Aday Memur

yüklenin arkadaşlar gerek mail gerek twitırdan ali yalçın başta olmak üzere.

11 Haziran 2019 14:55

muhammeteyüpoğlu
Aday Memur

eğitim-bir-sen'in feys hesabında 10.06.2019 tarihli "destanımıza yeni sayfa daha ekledik" başlıklı haberin içinde yorumlar kısmında şef ve memurlar için whatsapp grup link var,herkes oraya kendini eklesin ve haberi tanıdıklarına duyursun lütfen.

Toplam 144 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?