Editörler : smtvs
06 Mayıs 2019 18:40   

Ankara KPSS a kurs tavsiyesi olan var mı?

monopol mü 4t mi yoksa başkası mı ?

09 Mayıs 2019 14:21

nietzsche471
Aday Memur

4t yi öneririm. Erken kayıt döneminde bir kaç arkadaşımızla gezdik en çok içimize 4t sindi diyebilirim. Bu ay içerisinde kayıt olmayı düşünüyoruz. Gerek yayınlar gerek sistem gerekse hocaları oldukça iyi.

10 Mayıs 2019 04:51

Ferda 63
Aday Memur

4t yi öneririm. Erken kayıt döneminde bir kaç arkadaşımızla gezdik en çok içimize 4t sindi diyebilirim. Bu ay içerisinde kayıt olmayı düşünüyoruz. Gerek yayınlar gerek sistem gerekse hocaları oldukça iyi.

nietzsche471, 1 ay önce - Alıntıya git
teşekkür ederim
10 Mayıs 2019 18:44

Ferda 63
Aday Memur
monopol için de iyi diyen çok sanırım Ankara da kötü kurs yok hakkımızda hayırlısı olsun .
12 Mayıs 2019 16:20

kalemkagitnx
Aday Memur
Arkadaşlar merhabalar Ankara'da Kaymakamlık kurslarından birine gitmek istiyorum bu kurslar ile ilgili bilgisi olan var mı Hangi kurs daha iyi daha ilgili daha once katilan arkadaslar bilgi verebilir mi? (4t yukselis makro akademi arti vizyon baskent kariyer bu kurumlar hakkinda ne dusunuyorsunuz? Veya onerebileceginiz kurslar var mi?)
12 Mayıs 2019 16:21

kalemkagitnx
Aday Memur
Arkadaşlar merhabalar Ankara'da Kaymakamlık kurslarından birine gitmek istiyorum bu kurslar ile ilgili bilgisi olan var mı Hangi kurs daha iyi daha ilgili daha once katilan arkadaslar bilgi verebilir mi? (4t yukselis makro akademi arti vizyon baskent kariyer bu kurumlar hakkinda ne dusunuyorsunuz? Veya onerebileceginiz kurslar var mi?)
kalemkagitnx, 1 ay önce - Alıntıya git
ve ayriyetten kamupark (savaspark ) hakkinda ne dusunuyorsunuz..
12 Mayıs 2019 18:06

cagri789
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar. Kamu yönetimi mezunuyum. Seneye için kpss ye hazırlanacağım ama bu yazı değerlendirmek istiyorum Alan bilgisi için kaynak önerisi ve hangi dersten başlamalıyım yardımcı olur musunuz?

12 Mayıs 2019 21:34

Ferda 63
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar. Kamu yönetimi mezunuyum. Seneye için kpss ye hazırlanacağım ama bu yazı değerlendirmek istiyorum Alan bilgisi için kaynak önerisi ve hangi dersten başlamalıyım yardımcı olur musunuz?

cagri789, 1 ay önce - Alıntıya git
4 temel dersimiz var : iktisat,muhasebe,hukuk,maliye bence hepsine de aynı anda başlanmalı zamanımız hala varken şu an için ısınma turları yapalım birden yüklenmeyelim üstelik 2020 düz memurluk hakkımızın da old bir yıldır o halde gk gy de ihmal edilmemeli anahtar kelime de : matematik.
12 Mayıs 2019 21:41

Ferda 63
Aday Memur
maliye de çok beğendiğim bir konu kitabı var:pareto(kariyer meslek) ve 4t soru bank. muhasebe tartışmasız ferhat yıldız iktisat: yüksel bilgilinin mikro ve makrosu güzeldir bu arada benim hocam iktisat vidyolarını tavsiye ederim. hukuk için veto soru bank çok iyi konu anlatımlı için ise monopol ya da 4t.
16 Mayıs 2019 14:24

cagri789
Aday Memur
maliye de çok beğendiğim bir konu kitabı var:pareto(kariyer meslek) ve 4t soru bank. muhasebe tartışmasız ferhat yıldız iktisat: yüksel bilgilinin mikro ve makrosu güzeldir bu arada benim hocam iktisat vidyolarını tavsiye ederim. hukuk için veto soru bank çok iyi konu anlatımlı için ise monopol ya da 4t.
Ferda 63, 1 ay önce - Alıntıya git

teşekkür ederim hocam. Hepsine aynı anda yüklenmem beni zorlayabilir ama gk/gy ve iktisattan başlayabilirim. tekrar sağolun yayınları da not ediyorum

20 Mayıs 2019 20:44

Ferda 63
Aday Memur
kalemkagitnx, 1 ay önce - Alıntıya git
bi karar verebildiniz mi ben de işin içinden çıkamıyorum bir türlü
21 Mayıs 2019 15:37

aliozzcan
Aday Memur
bi karar verebildiniz mi ben de işin içinden çıkamıyorum bir türlü
Ferda 63, 1 ay önce - Alıntıya git

Merhaba arkadaşlar. Eskişehir'de ikamet ediyorum. Bende sizin gibi Ankara için epey kurs araştırmıştım geçen eylül sınavı için hatta kaydolmak üzereydim. Fakat bazı ailevi problemlerden dolayı kursa gidemedim ve evde hazırlandım ama olmadı maalesef. Bu yıl için yazıldım çok şükür gel git yapacağım. Ben 4t ye yazıldım arkadaşlar. Kaymakamlık için belli başlı kurslar var zaten hepsini gezdim. Yayınlarını evde çalışırken severek kullandığım ve de üni. hocamında tavsiyesi üzerine de buraya yazılmak mantıklı geldi. Hepimiz için zor bir süreç her şey insanın kendinde nereye giderseniz gidin çalışmadıktan sonra bir şey ifade etmeyecek. Başarılar dilerim.

22 Mayıs 2019 18:35

Ferda 63
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar. Eskişehir'de ikamet ediyorum. Bende sizin gibi Ankara için epey kurs araştırmıştım geçen eylül sınavı için hatta kaydolmak üzereydim. Fakat bazı ailevi problemlerden dolayı kursa gidemedim ve evde hazırlandım ama olmadı maalesef. Bu yıl için yazıldım çok şükür gel git yapacağım. Ben 4t ye yazıldım arkadaşlar. Kaymakamlık için belli başlı kurslar var zaten hepsini gezdim. Yayınlarını evde çalışırken severek kullandığım ve de üni. hocamında tavsiyesi üzerine de buraya yazılmak mantıklı geldi. Hepimiz için zor bir süreç her şey insanın kendinde nereye giderseniz gidin çalışmadıktan sonra bir şey ifade etmeyecek. Başarılar dilerim.

aliozzcan, 4 hafta önce - Alıntıya git
teşekkür ederiz hepimiz için hayırlısı olsun.
24 Mayıs 2019 16:08

Ferda 63
Aday Memur
themis e yazılan ya da düşünen var mı arkadaşlar
Toplam 13 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?