Editörler :
18 Haziran 2019 16:26

Zyvua
Aday Memur
Senin tarihlerin ne ? O tarihlerde gidicen işte. Sabah 7 gibi sıraya girersin onlar içeri alıp ne yapacağını anlatıyorlar zaten çok iyi davranıyorlar
Vinoas, 1 ay önce - Alıntıya git

Yav tarih felen yazmıyor ki bende. Sonuçlarım kısmında sonucunuz yok diyor. Acaba ben seçilemedim mi onu anlamaya çalışıyorum.

18 Haziran 2019 17:05

Mr.researcher
Aday Memur

Yav tarih felen yazmıyor ki bende. Sonuçlarım kısmında sonucunuz yok diyor. Acaba ben seçilemedim mi onu anlamaya çalışıyorum.

Zyvua, 1 ay önce - Alıntıya git
Büyük ihtimalle başvurunuz kabul edilmemiş yani sıralamaya giremediniz sanırım çünkü SMS yoluyla sonuçların açıklandığı bilgisi geldi ve girip sistemden kontrol ettik, isterseniz personel temini arayıp durumu netleştirebilirsiniz.
18 Haziran 2019 17:53

Zyvua
Aday Memur
Büyük ihtimalle başvurunuz kabul edilmemiş yani sıralamaya giremediniz sanırım çünkü SMS yoluyla sonuçların açıklandığı bilgisi geldi ve girip sistemden kontrol ettik, isterseniz personel temini arayıp durumu netleştirebilirsiniz.
Mr.researcher, 1 ay önce - Alıntıya git

Kabul edilmediğine dair bir uyarı felen gelmesi gerekmiyor muydu ? En azından başvurunuz evrak eksikliği nedeniyle kabul edilmedi veya sıralamaya giremediğinizden kabul edilmedi bunu yazmaları çok mu zor.

18 Haziran 2019 18:22

utku258
Aday Memur

Mülakatlar berede oluyo bu arada tam olarak adres bulamadim ve ankarayı pek bilmiyorum

18 Haziran 2019 19:37

vap0rizer06
Aday Memur

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi 1 No'lu nizamiyesine toplu taşıma araçlarından yararlanarak, Kızılay'dan (Güven Park yanı) hareket eden 192, 193, 194; Opera'dan hareket eden 103-1; Akköprü'den hareket eden 102-1 numaralı belediye otobüsleriyle veya Ulus'tan hareket eden Gölbaşı-İncek hattı yolcu minibüsleri ile ulaşılabilir.

İletişim adresi: İncek Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bulvarı 06805 Beytepe, Çankaya/ANKARA

18 Haziran 2019 19:39

vap0rizer06
Aday Memur

Kabul edilmediğine dair bir uyarı felen gelmesi gerekmiyor muydu ? En azından başvurunuz evrak eksikliği nedeniyle kabul edilmedi veya sıralamaya giremediğinizden kabul edilmedi bunu yazmaları çok mu zor.

Dostum başvurular kısmında başvurun gözüküyor mu peki ? Sınava başarıyla başvuru yaptığına emin misin ?

19 Haziran 2019 00:57

Zyvua
Aday Memur

Dostum başvurular kısmında başvurun gözüküyor mu peki ? Sınava başarıyla başvuru yaptığına emin misin ?

vap0rizer06, 1 ay önce - Alıntıya git

Evet. Başvurular kısmında başvurum gözüküyor. Sonuçlarda sonuç bilgisi yok diyor. Herhangi bir şekilde sms veya eposta ile tarafıma ulaşılmadı. Ben bu işten hiçbir şey anlamadım. Başarılı olana başarılı başarısız olana başarısız yazılır diye umuyorum. Böyle muallakta bırakmaları hiç olmadı. Size ve diğer kazananlara hepinize bilgilendirme aynı tarihte mi geldi ?

19 Haziran 2019 01:35

vap0rizer06
Aday Memur

Herkese aynı tarihte mi gelmiştir bilemiyorum ama SMS geldi bana da sınavlara ne zaman gireceğimizi bildiren. Sen bir akademiyi ara dostum yardımcı olurlar herhalde.

19 Haziran 2019 02:28

ismailfrtt
Aday Memur

Evet. Başvurular kısmında başvurum gözüküyor. Sonuçlarda sonuç bilgisi yok diyor. Herhangi bir şekilde sms veya eposta ile tarafıma ulaşılmadı. Ben bu işten hiçbir şey anlamadım. Başarılı olana başarılı başarısız olana başarısız yazılır diye umuyorum. Böyle muallakta bırakmaları hiç olmadı. Size ve diğer kazananlara hepinize bilgilendirme aynı tarihte mi geldi ?

kardeşim parayı yatırdın mı sen
20 Haziran 2019 15:54

Zyvua
Aday Memur
kardeşim parayı yatırdın mı sen
ismailfrtt, 1 ay önce - Alıntıya git

Evet.

22 Haziran 2019 17:50

Balaban Türk
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba,

Mülakata giren başka kişiler oldu mu? Özellikle pilotluk mülakatında ne tarz sorular soruldu? Sahil güvenlik ve janadarma için ayrı ayrı sözlü mülakatlar olacak yazılmış sıralama nasıl oluyor? Pilotluk için yapılacak başka testlerden söz ettiler mi? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

09 Temmuz 2019 14:06

Mr.researcher
Aday Memur
sonuçların ne zaman açıklanacağı hakkında bir duyum alan ya da bilgisi olan var mı arkadaşlar ?
09 Temmuz 2019 15:44

Hiç1313
Aday Memur
sonuçların ne zaman açıklanacağı hakkında bir duyum alan ya da bilgisi olan var mı arkadaşlar ?
Mr.researcher, 2 hafta önce - Alıntıya git
yav mübarek bu ne acele,daha astsubaylık açıklanmadı
10 Temmuz 2019 18:50

Dengelid
Aday Memur

hem subaylarda hem astsubaylarda 26 ağustos intibak eğitimine katılış ise sonuç açıklama işi çok gecikmemeli, kaldı ki sağlık raporu süreci var...

Astsubaylığa ve subaylığa aynı kişilerin başvurusu çok ise ve subaylığı kazananlar astsubaylığa katılış yapmayacağından yedek kontenjan durumunu önlemek için acaba ikisini beraber mi açıklarlar?

10 Temmuz 2019 18:53

Dengelid
Aday Memur

MALİYE bayan subay adayı katılımı çağrının çok altındaydı gördüğüm kadarıyla

10 Temmuz 2019 18:56

Dengelid
Aday Memur

MALİYE bayan subay adayı katılımı çağrının çok altındaydı gördüğüm kadarıyla

Dengelid, 1 hafta önce - Alıntıya git

Mülakatta hiç maliye bayan subay adayı denk gelmedi, 2 kişi alınacak, forumda bayan maliye subay adayı varsa yazabilir mi?

11 Temmuz 2019 09:16

Balaban Türk
Aday Memur

Sınava giren sayısı MSB sınavlarına nazaran oldukça düşüktü, forumda da pek aktif değil bu konu Jandarma ve Sahil Güvenlik için giren arkadaşlar aldıkları duyumları ve bilgileri buradan paylaşabilirsek bekleme sürecini verimli geçirmiş oluruz.

11 Temmuz 2019 13:25

Maliycii
Aday Memur
Ne zaman açıklanır
11 Temmuz 2019 13:29

Mr.researcher
Aday Memur
Ne zaman açıklanır
Maliycii, 1 hafta önce - Alıntıya git
son gün mülakata giren grupta vardım komutan iki üç hafta içinde açıklayacağız dedi ama tabi belli olmaz astsubaylar belli olmadı daha
13 Temmuz 2019 15:34

Keke123546

Arkadaşlar sahil güvenlikte ikmal bölümüne sözlü mülakata kaç erkek kaldı bilginiz var mı ?

Toplam 160 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?