Editörler : hopaliSafak Vaktii
07 Mayıs 2019 23:17   

Ücretli zammı

ücretli öğretmenlerin aldığı komik sigortasız ücretlere zam yapılacağı canlı yayınlarla 40 tv kanalı 20 radyodan bütün ülkeye 13 ARALIK 2018 tarihinde ikinci 100 günlük eylem planı dahilinde ilan edildi ve üzerinden neredeyse 150 gün geçmek üzere

nerede bu zam? nerede her gün konuşan Bakan Bey?????

anlaşılan yıllardır olduğu gibi seçim öncesi söyleriz geçeriz nasıl olsa unutulur kafasındayız!!!!!

07 Mayıs 2019 23:48

oykutuce
Aday Memur

Valla bende merak ediyorum ayni seyi hocam. yuz gunluk plandaki madde duruyo iptal edilme durumu olabilir mi diye sordum ama kimseden ses yorum da cikmadi

08 Mayıs 2019 02:27

Ccbbnn
Şef
İstifa edin. Doldurduğunuz kadroya kpss puanına göre hakkıyla atanacak biri gelsin. Kimse zorla tutmuyor sizi.
08 Mayıs 2019 06:52

ekonomik.çöküş
Daire Başkanı

Ülke ekonomisi resmen adım adım batıyor, bu saatten sonra zam hayali falan kurmayın bence.Ücretli öğretmenler olarak birçoğunuz referans-torpille oralara girdiniz,en azından işsiz değilsiniz buna şükredin.

En az 10 yıl bu ekonomik krizin devam edeceği söyleniyor,ona göre siz de önleminizi alın.Her ay biriktirebildiğiniz kadar para biriktirip vadeli veya vadesiz mevduata yatırın,ilerde herşeyin fiyatı 2-3 kat daha artınca lazım olur o paralar.

08 Mayıs 2019 23:17

EDEBİYATÇI1923
Genel Müdür

Valla bende merak ediyorum ayni seyi hocam. yuz gunluk plandaki madde duruyo iptal edilme durumu olabilir mi diye sordum ama kimseden ses yorum da cikmadi

oykutuce, 3 hafta önce - Alıntıya git

Hocam bu verilen sözü şu anda ücretli yapanlar bile çoktan unutmuştur, ben sadece milli eğitimdeki zihniyeti göstermek için yazdım, maalesef ülkeymiş eğitimmiş umurlarında bile değil tek bir dertleri var sadece koltuk

işin daha acısını ve rezilini de söyleyeyim: şu anda ülkede öğretmenlik diplomasına hatta lisans diplomasına dahi sahip olmayan en az 80.000 sözde öğretmen var(gerçek rakamı şu anda emin olun başta Bakan Bey olmak üzere bakanlıkta hiç kimse bilmiyor.)

son söz hiç kimse bu kafadan hiçbir şey ummasın

10 Mayıs 2019 21:38

skarner
Aday Memur

söylenenlerin kaçı gerçekleşiyor ki zaten, artık alışmış olmanız lazımdı

11 Mayıs 2019 22:53

EDEBİYATÇI1923
Genel Müdür

bol acaklı ecekli cümleler kuran her gün kopyala yapıştır vizyon planları hazırlayan Bakan Bey nerede acaba?

hani eğitimde en kısa zamanda adeta devrim yapılacaktı??

siz daha önceki bakanlardan çok farklı bir şey görebiliyor musunuz? koltuğa oturalı neredeyse 1 yıl oldu hani icraat?????????

12 Mayıs 2019 01:43

Ayaz68
Şef

Ucretli öğretmenlere değer vermeyen ve bir kez randevu vermeyen bakan beyin istifasını istiyoruz. Resmen hayal kırıklığı vizyon falan hikaye ici boş. Hiç bir netice yok. Bir ogretmen allahtan korkun 1000 1500 alır mi? Vicdansizlar

12 Mayıs 2019 11:20

Ccbbnn
Şef

Ucretli öğretmenlere değer vermeyen ve bir kez randevu vermeyen bakan beyin istifasını istiyoruz. Resmen hayal kırıklığı vizyon falan hikaye ici boş. Hiç bir netice yok. Bir ogretmen allahtan korkun 1000 1500 alır mi? Vicdansizlar

Ayaz68, 2 hafta önce - Alıntıya git
Yav he he.
12 Mayıs 2019 23:40

EDEBİYATÇI1923
Genel Müdür

çok net içeriden bilen biri olarak söylüyorum

bakanlığın planları tamamen son 10 yılda olduğu gibi ücretli sayısını artırarak işi bu şekilde yürütmek,neden?

çünkü bu sistem hem devletin maliyetlerini kısıyor (1 normal öğretmen=3 ücretli öğretmen) hem de özel sektörün öğretmenleri sömürmesinin önünü açıyor kazançlarına kazanç artırıyor

malum beyler özel sektör aşıkları

14 Mayıs 2019 12:45

PaTLaDı_GiTTi
Şef

ben bilmem

15 Mayıs 2019 00:12

EDEBİYATÇI1923
Genel Müdür

bugün verilen sözün üzerinden tam 150 gün geçti

N E R E D E B U %100 Z A M??????

Toplam 11 mesaj

ANKET