Editörler :
08 Mayıs 2019 01:37   

Aynı İş Yerindeki Sevgilinin Ciddiyetsiz Tavırları

Selamlar,

11 Aylık sevgilimle aynı iş yerinde çalışıyoruz. Bana baya iyi davranıyor ben de onun için elimden gelen ilişkiiyi iyi yönde götürecek fadalı şeyleri yapmaya çalışıorum.

Ancak kızın uslubu ve yaşam tarzı amiyane bi tabirle biraz "rahat"

Bugün şirket içi mesajlaşma sisteminde diğer erkeklerle olan muhabbetleri okuduğumda koca koca adamların 23 nisanını "çocum" diye kutlaması bazı erkeklerin ona "XXX Size titreşim gönderdi" "iki çay söyle" tarzı gevşek bir uslupla cevaplar verdiğini filan görünce biraz bozuldum. Bu minvalde "bana göre samimi ve ciddiyetsiz" pek çok konuşma var.

Ben kadının ağır başlı olmasını seviyorum. Mesela şirkette bazı kadınlar var ben onlara asla goy goy yapamam yani kadın o ağırlığı bana veriyor.

Bu duruma bu akşam tepki gösterdim epe bi bozuldu küstü filan. Onu kısıtladığımı onu boğduğumu filan düşünüyor olmalı.

Eski sevgilimin bu tarz uslupla konuşmasına karışmadığımda karşı tarafın bundan nemalanıp kız arkadaşıma karşı duygu beslediği olmuş çok canım sıkılmıştı. Sizce bu durumu nasıl yorumlamak gerekir?

Teşekkürler.

08 Mayıs 2019 09:28

civilengineer.ce
Aday Memur
Böyle bir konuda uyarmaya ihtiyaç duymanız hayata bakışınızın farklı olduğunu gösterir, uzun vadede daha büyük sorunlara sebep olabilir aranızda.Karşınızdaki kişiyi ya olduğu gibi kabul edin ya da kafanızdaki kişiyi aramaya devam edin.Çünkü muhtemelen kadın değişmedi siz onu ilk beğendiğinizde de şimdi de aynı kişi.Mutlulukkar
Toplam 1 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?