Editörler : hopaliSafak Vaktii
14 Mayıs 2019 09:04

coming_soon41
Genel Müdür

sıramatik bakanlık açmamıştır açar açmaz başlanır

14 Mayıs 2019 09:21

muverrih38
Aday Memur

ek 1 ile görevlendirilmeyen bir idarecinin , sınavla atamaya başvuru hakkı varmıdır?bilgisi olan

paylaşırsa sevinirim.

14 Mayıs 2019 09:38

coming_soon41
Genel Müdür

ek 1 ile görevlendirilmeyen bir idarecinin , sınavla atamaya başvuru hakkı varmıdır?bilgisi olan

paylaşırsa sevinirim.

muverrih38, 3 ay önce - Alıntıya git

var sayın hocam

14 Mayıs 2019 10:16

muverrih38
Aday Memur

Teşekkürler..bazı sitelerde bu durumda olanlar başvuru yapamayacak diye haberler çıkmıştı..

14 Mayıs 2019 10:24

coming_soon41
Genel Müdür

görev süresi biten çoğu arkadaş zaten sınava da girdi

14 Mayıs 2019 10:40

ömer42
Şef

paylaşırsa sevinirim.

C- Yeniden ve İlk Defa Görevlendirmelerde Dikkate Alınacak Diğer Hususlar

1- Adaylar, aynı görevlendirme döneminde yöneticilik görevine yeniden görevlendirme ya

da ilk defa görevlendirme kapsamındaki başvurulardan sadece birisi için başvuruda

bulunulabileceklerdir.

Bu maddeye göre Ek-1 ile başvuru yapanlar bu sene sınavla başvuru yapamayacaklar hocam.

14 Mayıs 2019 11:14

AHMET OKUL
Aday Memur

YÖNETMELİĞE GÖRE PUAN ÜSTÜNLÜĞÜ DENİYORR

PUAN ÜSTÜNLÜĞÜNE GÖRE GÖREVLENDİRME MEME OLABİLİR Mİ?

14 Mayıs 2019 11:25

muverrih38
Aday Memur

1- Adaylar, aynı görevlendirme döneminde yöneticilik görevine yeniden görevlendirme ya

da ilk defa görevlendirme kapsamındaki başvurulardan sadece birisi için başvuruda

bulunulabileceklerdir.

Bu maddeye göre Ek-1 ile başvuru yapanlar bu sene sınavla başvuru yapamayacaklar hocam.

ömer42, 3 ay önce - Alıntıya git

Sayın Hocam..bu madde geri çekilen takvimin ekinde vardı.Sonradan yayınlanan duyuruda ve takvimde yok.Ayrıca yönetmelikte de böyle bir kısıtlama yok diye biliyorum...

14 Mayıs 2019 11:26

ömer42
Şef

YÖNETMELİĞE GÖRE PUAN ÜSTÜNLÜĞÜ DENİYORR

PUAN ÜSTÜNLÜĞÜNE GÖRE GÖREVLENDİRME MEME OLABİLİR Mİ?

AHMET OKUL, 3 ay önce - Alıntıya git

Bazı okullarda öncelik (branş veya bayan olmak) var hocam. Onun haricinde puan üstünlüğü esastır. Branş veya bayan olma önceliği olan okullarda da kendi içinde puan üstünlüğüne göre görevlendirme yapılacaktır.

14 Mayıs 2019 11:29

ömer42
Şef

Sayın Hocam..bu madde geri çekilen takvimin ekinde vardı.Sonradan yayınlanan duyuruda ve takvimde yok.Ayrıca yönetmelikte de böyle bir kısıtlama yok diye biliyorum...

Duyuru değil takvim geri çekildi diye biliyorum hocam. (Takvim duyurunun ekinde). Şayet takvim ile duyuru da geri çekildiyse haklısınız.

14 Mayıs 2019 11:36

ömer42
Şef

Duyuru tamamen geri çekilmiş hocam. Siz haklısınız.

14 Mayıs 2019 11:40

edesa
Aday Memur

Hem il milli eğitim müdür yardımcısını aradım hemde bakanlıkta personel genel müdürlüğünün yönetici atamaya bakan şube müdürünü aradım her ikisininde söylediği müdür yardımcısı olarak ek 1 ile tercih yapabilirsiniz daha sonrada sınavla sadece müdürlüğe başvurabilirsiniz.Ama tekrar sınavla müdür yardımcılığına başvuramazsınız dediler.Yönetmelikte böyle bir ibare ve kısıtlama yok .Kılavuzlar yönetmeliğe aykırı olamaz diye danıştayın karaları var.Bunu da hatırlatmak isterim .Herkesinn hakkında hayırlısı olsun.

14 Mayıs 2019 11:40

nesnar
Aday Memur

bakanlık proğramı çalıştırtmak için neyi bekliyor acaba?illere sıramatiği çalıştırma yetkisini biran önce verse

14 Mayıs 2019 11:42

Kundera3825
Aday Memur

Milli eğitimleri arayıp bilgi alabilen var mı?

14 Mayıs 2019 11:51

redcard
Memur

Hem il milli eğitim müdür yardımcısını aradım hemde bakanlıkta personel genel müdürlüğünün yönetici atamaya bakan şube müdürünü aradım her ikisininde söylediği müdür yardımcısı olarak ek 1 ile tercih yapabilirsiniz daha sonrada sınavla sadece müdürlüğe başvurabilirsiniz.Ama tekrar sınavla müdür yardımcılığına başvuramazsınız dediler.Yönetmelikte böyle bir ibare ve kısıtlama yok .Kılavuzlar yönetmeliğe aykırı olamaz diye danıştayın karaları var.Bunu da hatırlatmak isterim .Herkesinn hakkında hayırlısı olsun.

edesa, 3 ay önce - Alıntıya git

torpilliler bir yerlere yerleşene kadar devam etsin atamalar ne güzel.hem sınavsız başvur,hem sınavlı başvur.yönetmeliklerde yazmıyor tamam peki vicdanlarda yazıyor mu?

14 Mayıs 2019 11:54

muverrih38
Aday Memur

edesa, 3 ay önce - Alıntıya git

Hocam.. Benim bahsettiğim Okul Müdürü ek 1 ile başvuru yapıp herhangi bir okula görevlendirilmedi.bu durumda sınav puanı ile başvuru mümkün mü?Bu durumla ilgili bilgi alabildiniz mi?

14 Mayıs 2019 12:00

edesa
Aday Memur

Hocam.. Benim bahsettiğim Okul Müdürü ek 1 ile başvuru yapıp herhangi bir okula görevlendirilmedi.bu durumda sınav puanı ile başvuru mümkün mü?Bu durumla ilgili bilgi alabildiniz mi?

BEN SADECE EK 1 İLE TERCİH YAPANLARI SORDUM O KONUYU SORMADIM AMA BANA ÖZELLİKLE VURGULADI BİR ÜST YÖNETİCİLİK İÇİN SINAVLA BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ DEDİ.

14 Mayıs 2019 12:03

AHMET OKUL
Aday Memur

Yönetici

görevlendirmede izlenecek yöntem

MADDE 14 ? (1) Yöneticiliğe ilk defa görevlendirme yazılı sınav ve

sözlü sınav sonucuna göre; yöneticiliğe yeniden görevlendirme ise Ek-1?de yer

alan Form üzerinden yapılacak değerlendirme sonucu belirlenen puanlar dikkate

alınarak puan üstünlüğüne göre yapılır.

PUAN ÜSTÜNLÜĞÜ DİKKATE ALINMADAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜN TEKLİFİ VE VALİNİN ONAYI İLE DÜŞÜK PUANLA GÖREVLENDİRME YAPILA BİLİNİR Mİ????

14 Mayıs 2019 12:03

coming_soon41
Genel Müdür

bulunulabileceklerdir.

ömer42, 3 ay önce - Alıntıya git

bu geri çekildi başvurabilrisiniz sayın hocam

14 Mayıs 2019 12:06

coming_soon41
Genel Müdür

Milli eğitimleri arayıp bilgi alabilen var mı?

Kundera3825, 3 ay önce - Alıntıya git

klasik cevap verecekler bakanlık sistemi açmadı :)

Toplam 144 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?