Editörler :
15 Mayıs 2019 23:38

Ebebeyn
Kapalı

@+

16 Mayıs 2019 10:32

ebe(4/b)54
Aday Memur
Ben de 3,5 yıldır süresiz sözleşmeliyim, 4+2 deseler ona da razıyım, bilirim 6 ay sonra kadroya geçeceğim, sabırla vaktimi beklerim.. böyle düzen belli değil, eş başka yerde iş başka yerde, Ramazan ayının hürmetine hayırlı haberler İnşallah..
16 Mayıs 2019 18:44

Ebebeyn
Kapalı

Yani artik 45A ya gecilmeli . Çünkü alimlar artik 45a ya gore oluyorsa geride kalan arada kalan 4b lileride kadroya almalilar. Turksaglik sene sordum daha arada kalan 4b li oldugunu bilmiyorlar. Hepsini bir siyaset kaplamis gidiyor maksat siyaset yapmak admlarin 4b li diye bir derdi yok

16 Mayıs 2019 18:51

mhtksg
Aday Memur

İnanın sendikalardan da siyasetçilerden de 6 yıldız kadro bekleyen 4/B lilerden haberi olmayanlar var. Adamlar bu kadar uzaklar. Yok kadro talebinde bulunduk falan diyolarya hepsi fasa fiso.

16 Mayıs 2019 22:52

Ebebeyn
Kapalı

Geçen hafta Türk sağlık-sen yetkilisi ile konuştum 4B lilerin aldığı maaş hastaneden oluyormuş bunların maaşı kesilip başka bir yere aktarilmasi için dilekçe toplamişlar banada imzalatmaya geldiler :)))) Sebep Niye böyle yapıyorsunuz dediğimde de döner sermayeden az alıyorlar alıyorlarmış o yüzden böyle yapıyor almış. Herkez kendi derdinedavraniyor. Hey Allah im hey. Nelere kaldikdüsmus bide bisey yapiyorlarmis gibi s

17 Mayıs 2019 00:24

ebe(4/b)54
Aday Memur
Ben sağlıksenle konuşuyorm sık sık onlar da 4+2 ye bişey yapacaklar 3+1 gibi birşey sizi de 4+2 ye geçirecekler illa bişey yapacaklar diye tahmin ediyoruz ama kesin konuşmak mümkün değil.." diyorlar, kamu hastaneler birliğine gidip ağlandım bişey söyleyin bakanlıktan birine sorun cevap verin kadro gelecek mi gelmeyecek mi diye kimse buna cevap veremez diyorlar.. 2011 de bir ay önce kadro madro yok dendikten bir ay sonra kadro geldi dedi adam.. hepimizin sonu hayır olsun tez vakitte güzel haberler alalım, İnşaallah..
17 Mayıs 2019 03:28

bedirhan1292
Aday Memur
Bosuna beklemeyin Akp tarafindan reddedilmis diye duydum ama kesin ve guvenilir bir kaynak degil
17 Mayıs 2019 13:05

Ebebeyn
Kapalı
Ben sağlıksenle konuşuyorm sık sık onlar da 4+2 ye bişey yapacaklar 3+1 gibi birşey sizi de 4+2 ye geçirecekler illa bişey yapacaklar diye tahmin ediyoruz ama kesin konuşmak mümkün değil.." diyorlar, kamu hastaneler birliğine gidip ağlandım bişey söyleyin bakanlıktan birine sorun cevap verin kadro gelecek mi gelmeyecek mi diye kimse buna cevap veremez diyorlar.. 2011 de bir ay önce kadro madro yok dendikten bir ay sonra kadro geldi dedi adam.. hepimizin sonu hayır olsun tez vakitte güzel haberler alalım, İnşaallah..
ebe(4/b)54, 1 ay önce - Alıntıya git

Hadi hayirlisi diyelim

18 Mayıs 2019 08:04

Ebebeyn
Kapalı

+++++

20 Mayıs 2019 00:49

bedirhan1292
Aday Memur

+++

20 Mayıs 2019 04:34

ratatouillee
Aday Memur

ebebeyn öyle bişey diyorsunki kendine hakaret ediyorsun resmen böyle bişey kabul edilebilir mi neymiş 4+2 ye 3+1 verilebilirmiş sizede 4+2 ya böyle adalet olabilir mi sizde ne rahat bir şekilde dile getiriyorsunuz onlardan kaç yıl önce atanmanıza rağmen nerde adalet hocam ya bunu dile getirmek lazım

20 Mayıs 2019 13:28

Ebebeyn
Kapalı

ebebeyn öyle bişey diyorsunki kendine hakaret ediyorsun resmen böyle bişey kabul edilebilir mi neymiş 4+2 ye 3+1 verilebilirmiş sizede 4+2 ya böyle adalet olabilir mi sizde ne rahat bir şekilde dile getiriyorsunuz onlardan kaç yıl önce atanmanıza rağmen nerde adalet hocam ya bunu dile getirmek lazım

ratatouillee, 4 hafta önce - Alıntıya git

Biz kadroyu aldikta, bizden 2 sene sonra atanan bizi geçecekmişte bizde onu düsunelim. Yav arkadas biz kadro diye diue yirtiniyoruz, 2 sene sonra atanan kıdemli olacakmis.? O zaman kadro vermesinler kıdemlide olmasin oylemi uani :))( tum calisanlar 4+2 yani 45 a gecirilmeli tum ve tum 4b liler.

20 Mayıs 2019 19:14

Ebebeyn
Kapalı
20 Mayıs 2019 19:16

Ebebeyn
Kapalı

Syn bahçeliye bu sözü hatirlatabilecek bir tanidik var mi?

20 Mayıs 2019 20:22

bedirhan1292
Aday Memur

Syn bahçeliye bu sözü hatirlatabilecek bir tanidik var mi?

Ebebeyn, 4 hafta önce - Alıntıya git
neleri neleri soz verdilerde unuttular bizim konuya gelinceye kadar...
21 Mayıs 2019 23:54

Ebebeyn
Kapalı

-

22 Mayıs 2019 17:03

Ebebeyn
Kapalı

4+2'den Önce atanan 4b liler

4 artı 2 sisteminden önce atanan 4b liler olarak

En azından çalıştığımız yılların sayılarak 4 yıl sonra kadroya gecilebilecek mi? 5 yıldan beridir kadro haberi bekliyoruz.

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca KPSS ile atanmış biyolog, çocuk gelişimcisi, diş tabibi,diyetisyen, ebe, eczacı, fizyoterapist, hemşire,röntgen teknikeri, laborant, psikolog, sağlık fizikçisi, sağlık teknikeri ve sosyal çalışmacı unvanlı sözleşmeli personel pozisyonlarında çalışmaktayız.Bizim atamamız yapıldıktan daha sonra çıkan 676 sayılı KHK'nın 76 ncı maddesiyle 663 sayılı KHK'ya eklenen 45/A maddesinin üçüncü fıkrasında; sözleşmeli sağlık personellerinin sözleşmeli statüde dört yılı tamamlamaları ve talep etmeleri halinde bulundukları yerde memur kadrosuna (4/A) atamalarının yapılacağına dair hüküm bulunmaktadır.

Biz bu KHK'dan önce atandığımız için bu durumdan faydalanamamaktayız. Bizler daha kıdemli olamamıza rağmen kendimizden sonra atananların 4a kadrosu hakkına kaç yıla çalışsakta sahip olamıyoruz. Sağlık bakanlığındaki bu iş barışını bozan duruma, bu maddeden önce atanan 4B li sağlıkçıların 45/A maddesine geçirilmesini istiyoruz.

22 Mayıs 2019 23:41

Ebebeyn
Kapalı

++++

23 Mayıs 2019 17:16

ebe(4/b)54
Aday Memur

ratatouillee, 4 hafta önce - Alıntıya git
İyi de arkadaşım sonsuz süre sözleşmeli olup, her seçim /sözleşme / bi atak zamanı yeşillenip kadro gelecek diye sevinip kadro alamamak daha mı güzel? Hiç değilse saydığın gün belli olur. Bizimki kötünün iyisini tercih, biz de buna yeşillenmiyoruz keşke direkt kadro gelse ama adaletsizlik içinde adalet oldurmaya çalışıyoruz..
09 Haziran 2019 00:25

bedirhan1292
Aday Memur
+++
Toplam 40 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?