Editörler : smtvs
12 Mayıs 2019 16:19   

Kaymakamlik ,kpss a
Arkadaşlar merhabalar Ankara'da Kaymakamlık kurslarından birine gitmek istiyorum bu kurslar ile ilgili bilgisi olan var mı Hangi kurs daha iyi daha ilgili daha once katilan arkadaslar bilgi verebilir mi? (4t yukselis makro akademi arti vizyon baskent kariyer bu kurumlar hakkinda ne dusunuyorsunuz? Veya onerebileceginiz kurslar var mi?) ve kamupark (savaspark)dersahanesi hakkinda ne dusunuyosunuz??
12 Mayıs 2019 16:25

kalemkagitnx
Aday Memur
..
18 Mayıs 2019 20:44

Ferda 63
Aday Memur
ben de araştırıyorum uzun zamandır herkes cin gibi öğrencileri ikna için her yolu deniyorlar inş kandırılmayız ve doğru bir karar veririz.
19 Mayıs 2019 14:14

nietzsche471
Aday Memur

Arkadaşlar hiç bir kurum ben kötüyüm demez zaten rekabet ortamı her alanda olduğu gibi.

Dershaneye gitmeyi kandırılmak olarak görüyorsanız ya dershaneye gitmeyeceksiniz ya da dershanelerin hoca kadrosuna yayınlarına bakarsınız, başarılı öğrenci profillerini incelersiniz, giden arkadaşlarınızdan geri dönüş alırsınız, hocaların tarzını görmek için misafir öğrenci olarak derslere, girebilirsiniz, tüm bu araştırmalar sonucunda neresi içinize siniyorsa oraya gidersiniz.

21 Mayıs 2019 15:32

aliozzcan

Merhaba arkadaşlar. Eskişehir'de ikamet ediyorum. Bende sizin gibi Ankara için epey kurs araştırmıştım geçen eylül sınavı için hatta kaydolmak üzereydim. Fakat bazı ailevi problemlerden dolayı kursa gidemedim ve evde hazırlandım ama olmadı maalesef. Bu yıl için yazıldım çok şükür gel git yapacağım. Ben 4t ye yazıldım arkadaşlar. Kaymakamlık için belli başlı kurslar var zaten hepsini gezdim. Yayınlarını evde çalışırken severek kullandığım ve de üni. hocamında tavsiyesi üzerine de buraya yazılmak mantıklı geldi. Hepimiz için zor bir süreç her şey insanın kendinde nereye giderseniz gidin çalışmadıktan sonra bir şey ifade etmeyecek. Başarılar dilerim.

Toplam 4 mesaj

ANKET
Öğretmenlerin, yaramazlık yapan öğrencinin kulağını çekmesini;