Editörler : smtvs
12 Mayıs 2019 16:19   

Kaymakamlik ,kpss a
Arkadaşlar merhabalar Ankara'da Kaymakamlık kurslarından birine gitmek istiyorum bu kurslar ile ilgili bilgisi olan var mı Hangi kurs daha iyi daha ilgili daha once katilan arkadaslar bilgi verebilir mi? (4t yukselis makro akademi arti vizyon baskent kariyer bu kurumlar hakkinda ne dusunuyorsunuz? Veya onerebileceginiz kurslar var mi?) ve kamupark (savaspark)dersahanesi hakkinda ne dusunuyosunuz??
12 Mayıs 2019 16:25

kalemkagitnx
Aday Memur
..
18 Mayıs 2019 20:44

Ferda 63
Memur
ben de araştırıyorum uzun zamandır herkes cin gibi öğrencileri ikna için her yolu deniyorlar inş kandırılmayız ve doğru bir karar veririz.
19 Mayıs 2019 14:14

nietzsche471
Aday Memur

Arkadaşlar hiç bir kurum ben kötüyüm demez zaten rekabet ortamı her alanda olduğu gibi.

Dershaneye gitmeyi kandırılmak olarak görüyorsanız ya dershaneye gitmeyeceksiniz ya da dershanelerin hoca kadrosuna yayınlarına bakarsınız, başarılı öğrenci profillerini incelersiniz, giden arkadaşlarınızdan geri dönüş alırsınız, hocaların tarzını görmek için misafir öğrenci olarak derslere, girebilirsiniz, tüm bu araştırmalar sonucunda neresi içinize siniyorsa oraya gidersiniz.

21 Mayıs 2019 15:32

aliozzcan
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar. Eskişehir'de ikamet ediyorum. Bende sizin gibi Ankara için epey kurs araştırmıştım geçen eylül sınavı için hatta kaydolmak üzereydim. Fakat bazı ailevi problemlerden dolayı kursa gidemedim ve evde hazırlandım ama olmadı maalesef. Bu yıl için yazıldım çok şükür gel git yapacağım. Ben 4t ye yazıldım arkadaşlar. Kaymakamlık için belli başlı kurslar var zaten hepsini gezdim. Yayınlarını evde çalışırken severek kullandığım ve de üni. hocamında tavsiyesi üzerine de buraya yazılmak mantıklı geldi. Hepimiz için zor bir süreç her şey insanın kendinde nereye giderseniz gidin çalışmadıktan sonra bir şey ifade etmeyecek. Başarılar dilerim.

26 Mayıs 2019 15:18

kamucu001
Aday Memur

5 Yıl memurluk şartı varmı acaba ?

27 Mayıs 2019 10:59

cbhukukvedanismanlik
Kapalı

https://www.udemy.com/idariteskilati/?couponCode=MYHGTYTG

10 Haziran 2019 23:28

budala25
Memur

ıyıde 3 ay kaymakamlık sınavına yenı hazırlanan bırı ıcın yetecek mı kı kurs dusunuyorsunuz

14 Haziran 2019 12:52

ahmet ista
Aday Memur

diğer dershaneleri bilmem ama makroya gitme.sınıfları kalabalık ilgi yok.sadece tufan hoca var.1 hoca içinde oraya gidilmez.zaten ortada bir başarıda yok.

16 Haziran 2019 18:36

aliozzcan
Aday Memur

5 Yıl memurluk şartı varmı acaba ?

kamucu001, 2 ay önce - Alıntıya git

5 yıllık şart geçen yıl getirildi gibi oldu sonra kaldırıldı

17 Haziran 2019 19:00

Machiavel
Aday Memur
ben de araştırıyorum uzun zamandır herkes cin gibi öğrencileri ikna için her yolu deniyorlar inş kandırılmayız ve doğru bir karar veririz.
Ferda 63, 2 ay önce - Alıntıya git

kaymakamlık için hiç gerek yok kursa filan niye öyle bir olaya giriyorsunuz

18 Haziran 2019 10:50

Ferda 63
Memur

kaymakamlık için hiç gerek yok kursa filan niye öyle bir olaya giriyorsunuz

Machiavel, 1 ay önce - Alıntıya git
evdeki duvarlara bakmaktan sıkıldım biraz da kurstaki tahtaya bakmak istedim:)
18 Haziran 2019 11:09

Machiavel
Aday Memur
evdeki duvarlara bakmaktan sıkıldım biraz da kurstaki tahtaya bakmak istedim:)
Ferda 63, 1 ay önce - Alıntıya git

kütüphane duvarı daha faydalı olur sıkıntıdan kursa yazılan herkes 2 gün sonra nefret ediyor kurstan

18 Haziran 2019 11:12

Ferda 63
Memur

kütüphane duvarı daha faydalı olur sıkıntıdan kursa yazılan herkes 2 gün sonra nefret ediyor kurstan

haklısınız ama benim şartlarımda bu gerekliydi siz de kaymakamlık için mi hazırlanıyorsunuz
18 Haziran 2019 11:13

Machiavel
Aday Memur
haklısınız ama benim şartlarımda bu gerekliydi siz de kaymakamlık için mi hazırlanıyorsunuz

evet kpss a çalıştım ve bitti sayılır artık asıl amacım olan kaymakamlığa başlıyorum

18 Haziran 2019 11:18

Ferda 63
Memur

evet kpss a çalıştım ve bitti sayılır artık asıl amacım olan kaymakamlığa başlıyorum

ankarada yaşıyorsanız eğer milli kütüphaneyi mi önerirsiniz sizde
18 Haziran 2019 11:21

Machiavel
Aday Memur
ankarada yaşıyorsanız eğer milli kütüphaneyi mi önerirsiniz sizde

milli aşırı dolu temmuza kadar da öyle gider bu aralar üni sınavı bittiği için adnan ötüken boş oraya gidiyorum ben

18 Haziran 2019 11:24

Ferda 63
Memur

milli aşırı dolu temmuza kadar da öyle gider bu aralar üni sınavı bittiği için adnan ötüken boş oraya gidiyorum ben

anladım size kolaylıklar diliyorum
Toplam 17 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?