Editörler : Kerem-Cem.80alex 10
12 Mayıs 2019 22:09   

Galatasaray-Başakşehir maçını yabancı hakem yönetmeli mi?
Galatasaray hakemleri malumunuz etki altına alıyor , TFF istediği gibi hakemler ile sonuçlara etki ediyor maç Gs nin sahasında ve Gs sahasında 2 yıldır maç kaybetmiyor bu maçı yabancı hakem yönetmeli diyorsanız evet, tiyatro izleyelim derseniz hayır

Bu ankete 7 günde, 11 kişi oy kullandı ve 19/05/2019 22:09 tarihinde sona erdi.

12 Mayıs 2019 22:11

g.a.k.k.o.s
Şube Müdürü

Cüneyt Çakır verilirse vay halimize maçı izlemeyelim

12 Mayıs 2019 22:30

g.a.k.k.o.s
Şube Müdürü

TFF ve MHK'ya Galatasaray maçıyla ilgili çağrıda bulunan başkan, "Önümüzdeki hafta Türkiye'nin en büyük finali oynanacak. En iyi hakemleri, VAR'a en iyi hakemleri koymaları lazım. Türk futboluna büyük bir saygısızlık var. MHK başkanının, heyetinin doğru düzgün insanlar olmadığı anlamına gelmiyor bu ama görüyoruz ki hakemler bu baskıyı kaldıramıyor. Herkesin bu maça fokuslanması lazım. Saha içinde hak eden kimse bu şampiyonluk kupasını götürmeli. Saha dışı etkenlere güvenemiyoruz, baktığımızda bazı hakemlere güvenmekte zorlanıyoruz. Bu hafta izledik, geçen hafta izledik, inanılmaz. Söz bulamıyorum,

12 Mayıs 2019 22:34

g.a.k.k.o.s
Şube Müdürü

Sarı-lacivertlilrin başkanı Ali Koç, "Türk futbolu açısından sıkıntılı bir gün geçirdik. Üzücü, endişe verici ama malumun da ilanı. Ben her zaman bu sistemin temizlenmesi gerektiğini üstüne basa basa söylüyordum. Sistemin kokuşmuş olduğunu, teknolojiye rağmen ne kadar kurgulanmış olduğunu görüyorsunuz." dedi.

12 Mayıs 2019 22:39

g.a.k.k.o.s
Şube Müdürü

Son olarak da şunu söylüyorum Abdurrahim Albayrak neden konuşurum dedikten sonra hakemler ile maç kazanmaya başladı takımı neden bildiklerini açıklamadı neden susuyor

12 Mayıs 2019 22:56

alex 10
Editor

Atı alan Üsküdarı geçmiş hocam,

Kim yönetirse yönetsin,

Şaibe kazandı, emek hırsızlığı kazandı..

Adı kirlendi bir kere, temizlenmez..!!

13 Mayıs 2019 00:04

g.a.k.k.o.s
Şube Müdürü

Göksel Gümüşdağ bence bunu talep etmeli ben İstanbul Başakşehir e bu konu ile ilgili twit attımsayfasından herkesin algısını bu yöne çekmeliyiz Gs 2 sene aradan sonra evinde kaybetmeli vesahasında şampiyonluk kaybetmeli Fatih terim ve Abdurrahimini maç sonu keyifle dinlemeliyiz bildikleri ne varsa anlatmalılar :)

13 Mayıs 2019 00:19

gedız fırat
Şef

Cüneyt çakıra verirler maci

13 Mayıs 2019 04:25

g.a.k.k.o.s
Şube Müdürü

Hayırlı sahurlar yabancı hakem in Türk tetikçiler out

13 Mayıs 2019 08:45

maskov87
Müsteşar

Göksel Gümüşdağ bence bunu talep etmeli ben İstanbul Başakşehir e bu konu ile ilgili twit attımsayfasından herkesin algısını bu yöne çekmeliyiz Gs 2 sene aradan sonra evinde kaybetmeli vesahasında şampiyonluk kaybetmeli Fatih terim ve Abdurrahimini maç sonu keyifle dinlemeliyiz bildikleri ne varsa anlatmalılar :)

g.a.k.k.o.s, 1 hafta önce - Alıntıya git

hocam güzel algı yapıyorsunuz maşallah da, göksel gümüşdağı dinleseydiniz bari.

ben yabancı hakemlere karşıyım dedi akşam. en iyi hakeme verneli(cüneyt çakır) dedi.

biz hakemler kurayla belli olsun, tüm maçlar aynı saatte oynansın dediğimizde az destek görseydik bari.

evet ama yabancı hakem gelsin. sene boyunca en çok kollanan, en çok iktidar kaynaklarından beslenen başakşehire karşı hakeme güvenmiyoruz!

13 Mayıs 2019 11:16

g.a.k.k.o.s
Şube Müdürü

Cüneyt çakıra da güvenimiz hiç yok

14 Mayıs 2019 22:07

g.a.k.k.o.s
Şube Müdürü

Türk hakem istemiyoruz

15 Mayıs 2019 01:55

hülya.1982
Aday Memur

Yabancı hakem yönetsin ama Fransız olmaz.

15 Mayıs 2019 09:18

g.a.k.k.o.s
Şube Müdürü

Yabancı hakem yönetsin ama Fransız olmaz.

hülya.1982, 1 hafta önce - Alıntıya git

Tam kapak yapmış Hülya hanım :)

15 Mayıs 2019 09:38

o.b.
Genel Müdür

istersen ütopyadan getirsinler başakşehirin ordan çıkma ihtimali yok. :)

15 Mayıs 2019 09:41

g.a.k.k.o.s
Şube Müdürü

istersen ütopyadan getirsinler başakşehirin ordan çıkma ihtimali yok. :)

o.b., 1 hafta önce - Alıntıya git

bugün final oynayacak gs inşallah uzatmaya gider yorulur iyice yorgun gs ye başaklar koyar diye temenni ediyorum ilk 20 dk 0-0 geçsin o maçı başaklar alır

15 Mayıs 2019 10:34

hüseyin_3232
Şube Müdürü

bugün final oynayacak gs inşallah uzatmaya gider yorulur iyice yorgun gs ye başaklar koyar diye temenni ediyorum ilk 20 dk 0-0 geçsin o maçı başaklar alır

Hocam hakem faciası yaşanmazsa Başakşehir her türlü alır.

16 Mayıs 2019 14:00

g.a.k.k.o.s
Şube Müdürü

tetikçi atandı maça cüney çakır

16 Mayıs 2019 14:01

g.a.k.k.o.s
Şube Müdürü

Cüneyt Çakır verilirse vay halimize maçı izlemeyelim

belliydi böyle olacağı Türkiye de futbol bitti abrurrahim bildiklerimi açıklarım dedi ve bir anda herşey değişti ne biliyor bu at hırsızları

Toplam 18 mesaj

ANKET
Öğretmenlerin, yaramazlık yapan öğrencinin kulağını çekmesini;