Editörler : Mehmet Balci
13 Mayıs 2019 19:17   

Eem kadro mücadelesi

Arkadaslar hepinize iyi gunler. Malum 10 gun sonra kurumlarim kadro isteme suresi bitiyor bu surecte bir cok kurumla gorustuk gerek duyumlari aldik gerekse neler yapabiliriz onu ogrendik. Simdi ise bir kac kurum kaldi gorusmemiz gereken ama malesef Ankarada gorusmeye katilacak arkadaslar bulamiyoruz eger Ankarada yasayan eem em ehm arkadaslar sizin de bi emeginiz olsun istiyorsaniz bana ozelden yazin ankara kurum ziyaretlerine katilalim verilecek kadroyu artirmak icin calisalim herkese iyi iftarlar

13 Mayıs 2019 19:25

Elengtrik
Yasaklı
hocam ben bazı durumlardan katılamıyorum.Katılan arkadaşların masrafları için destek vermeye hazırım.Lütfen bir masraf hesabı felan paylaşın destek olmaya hazırız.
13 Mayıs 2019 19:41

Elengtrik
Yasaklı
Ayrıca genç arkadaşlarımızdan ricamız.Lütfen DHMİ stajyer trafik ve TUBİTAK alımlarını şartları tutuyorsa değerlendirsinler bu kurumlar bekledikleri merkezi ve açıktan alımlardan çok çok iyi yerlere.DHMİ 11 .000 Tubitak 8000 net ücretler var.Bizim önümüzde gereksiz durmayın.Ayrıca açıktan alımlarda istedikleri illere kavuşanlar lütfen merkezi de harakiri yapmasın hayatına sırf merkezi etiketi için. Sevgiler
13 Mayıs 2019 19:43

Elengtrik
Yasaklı
Tubitak da DHMİ de bu ayın sonuna kadar zamanı var hala.Lütfen şartları tutanları haberdar edelim.Burda kendisi için de bizim için de beklemesi anlamsız.Daha iyi maaş daha iyi imkanlar daha iyi şartlar neden merkezi beklesinler.
13 Mayıs 2019 20:01

class12
Kapalı

Yusuh hocam aldiginiz duyumlar hakkinda bizede bilgi verebilir misiniz hangi kurumlar talepte bulunacak hangileri bulunmayacak

13 Mayıs 2019 22:13

Elengtrik
Yasaklı
arkadaşlar haberleri okudum şimdi.Talep toplama ile ilgili bir haber sitesi DPB nin kurumlardan gelen isteğini değerlendireceğini aksi taktirde talep yapmayan kurumların istekleri dikkate alınmayacağını belirtmiş.Yani biz kurumlara gidip işe ihtiyacımız var talebiniz varsa lütfen iletin demessek kurumlardan hareket beklemeyin.Malesef kimse kimse için kılını kıpırdatmaz.Kurumları ziyaret etmemiz lazım.DPB taleplere baka bakar bir de bakmışsınız en ücra köşedeki kurumun talebini dikkate alır.O yüzden tam saha pres gerek
14 Mayıs 2019 00:18

orion07
Daire Başkanı

bence elektrik mühendisleri nicklerine eem yazmayı bırakmalı.

daha makine, inşaat vs. yazan mühendis göremedim.

mühendislik okuyanlar fikrini paylaşabilir mi?

eem nin bir artısı MI var ?

merak

14 Mayıs 2019 00:22

Eem.ysf
Aday Memur
arkadaşlar haberleri okudum şimdi.Talep toplama ile ilgili bir haber sitesi DPB nin kurumlardan gelen isteğini değerlendireceğini aksi taktirde talep yapmayan kurumların istekleri dikkate alınmayacağını belirtmiş.Yani biz kurumlara gidip işe ihtiyacımız var talebiniz varsa lütfen iletin demessek kurumlardan hareket beklemeyin.Malesef kimse kimse için kılını kıpırdatmaz.Kurumları ziyaret etmemiz lazım.DPB taleplere baka bakar bir de bakmışsınız en ücra köşedeki kurumun talebini dikkate alır.O yüzden tam saha pres gerek
Elengtrik, 3 ay önce - Alıntıya git
+
14 Mayıs 2019 00:26

Elengtrik
Yasaklı

merak

orion07, 3 ay önce - Alıntıya git
la git işine ya:))
14 Mayıs 2019 00:31

Eem.ysf
Aday Memur

merak

Tamam kardesim iyi dedin biz bunu bi dusunelim ama sonra simdi gercekten onemli seyler konusuyoruz bu konuda sen ilerde bunla alakali bi konus ac butun muhendisler oturup bu eem nickname ini konusalim iyi uzerine bastin
14 Mayıs 2019 00:38

Elengtrik
Yasaklı
Ben şöyle düşünüyorum 10 gün var ve 8 kurum ziyaret edilse ve bu kurumlardan alacakları mühendislerden bizim kodumuzdan almalrını sağlamak rica etsek.20 24 kişi yapar.bence böyle yaklaşmalıyız.Sadece bir kuruma gidip 100 kadro istemek gibi değil.Bence böyle yaparsak hakkımızı alırız
14 Mayıs 2019 00:43

mehmetakif.1
Aday Memur
Son haber nedir? Cumhurbaşkanlığı ek izin olmazsa Temmuz ataması çok az olacak yazıyor.
14 Mayıs 2019 00:44

Elengtrik
Yasaklı
mesela örnek : et süt kurumuna gidip (tabi randevu alınmalı önceden) efendim biz eem ler olarak bu sene ve geçen kpss sürecinde çok mağduruz kurumunuzda alınacak mühendis kadrolarında bize de Azda olsa şans verin şeklinde .Genel müdür daha sonra alalım ya bunlardan 2 kişi der.2 ordan 3 ordan 5 ordan böylece bir bakmışız sayı 150 200 olmuş.
14 Mayıs 2019 00:53

Eem.ysf
Aday Memur
Ben şöyle düşünüyorum 10 gün var ve 8 kurum ziyaret edilse ve bu kurumlardan alacakları mühendislerden bizim kodumuzdan almalrını sağlamak rica etsek.20 24 kişi yapar.bence böyle yaklaşmalıyız.Sadece bir kuruma gidip 100 kadro istemek gibi değil.Bence böyle yaparsak hakkımızı alırız
Elengtrik, 3 ay önce - Alıntıya git
Aylardir bunu yapmaya calisiyoruz da kimse gorusmelere gelmiyor saglikcilar 100-200 kisi gidip meclisde bile konusdular
14 Mayıs 2019 00:55

Eem.ysf
Aday Memur
Son haber nedir? Cumhurbaşkanlığı ek izin olmazsa Temmuz ataması çok az olacak yazıyor.
mehmetakif.1, 3 ay önce - Alıntıya git
Kardesim bu duyumu nerden aldin bana bi ozelden yazsana
14 Mayıs 2019 00:58

mehmetakif.1
Aday Memur
Kardesim bu duyumu nerden aldin bana bi ozelden yazsana
Eem.ysf, 3 ay önce - Alıntıya git
Duyum değil :) memurlar.net in yayınladığı en son habere bakabilirsiniz.
14 Mayıs 2019 01:01

Elengtrik
Yasaklı
mehmetakif.1, 3 ay önce - Alıntıya git
tabi cumhuru reis ek atamayı imzalarsa.Bunu imzalamssa 2016 nın son alımlarına döner iş 16 kişi
14 Mayıs 2019 01:03

Elengtrik
Yasaklı
hafta sonunu çıkar 7 günde imzalaması gerek
14 Mayıs 2019 01:26

Elengtrik
Yasaklı

merak

aslında doğru dşyorsun.bilmeden yardımcı oldun bize.nikleri elektrik yada elektronik mühendisi yazmak yerine eem yazmak kapalılık gösterir ve alım için forumlarda gezen kurum çalışanları gerçekten ihtiyacımızı anlamaz.Derin düşününce oriaon sana teşekkür edelim ve iyi geceler diyeyim.Sen de destek ol eem ye
16 Mayıs 2019 19:16

Elengttrk
Yasaklı
+
18 Mayıs 2019 00:11

engineer0232
Yasaklı
+
Toplam 20 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?