Editörler : smtvs
13 Mayıs 2019 20:42   

İtkib uzman yardımcılığı alımı
2019 yılı alımı için bu başlık altında konuşabiliriz arkadaşlar
14 Mayıs 2019 08:11

syraton
Aday Memur
Listeler hala yayinlanmadi sanirim mulakat icin, dun ben aradigimda siteyi takip edin bu hafta aciklanir dedi hattaki kisi ama bakalim.
14 Mayıs 2019 11:15

unknownperson
Aday Memur
Listeler hala yayinlanmadi sanirim mulakat icin, dun ben aradigimda siteyi takip edin bu hafta aciklanir dedi hattaki kisi ama bakalim.
syraton, 1 hafta önce - Alıntıya git
Personel alım sayfasına ulaşılamıyor da acaba nerden takip edecez
14 Mayıs 2019 12:28

syraton
Aday Memur
Personel alım sayfasına ulaşılamıyor da acaba nerden takip edecez
unknownperson, 1 hafta önce - Alıntıya git
Siteye girdiginde bulten ve duyurular kismi var hocam duyurular kismina duser aciklandiginda ordan takip edebilirsin.
14 Mayıs 2019 13:43

unknownperson
Aday Memur
Siteye girdiginde bulten ve duyurular kismi var hocam duyurular kismina duser aciklandiginda ordan takip edebilirsin.
syraton, 1 hafta önce - Alıntıya git
Teşekkür ederim hocam
15 Mayıs 2019 22:16

çymmmb
Aday Memur

Arkadaslar ben geçen hafta TİM'in mülakatına gitmiştik sonuç bugün açıklanmış girememisim ama mülakat öncesi çok arastirmistim Tim ve ihracatçı birlikler hakkında bilgi bulamamıştım. Size ve sonrakilere faydalı olur diye mulakat sürecinden bahsedeceğim.

Mülakat iki aşamalı oluyor önce şekilleri gösteriyorlar geometrik şekiller altıgen sekizgen vb yarısı veya birkaç yeri boyalı-boyası sizden bunları küplerle yapmanız isteniyor belli bir süresi var, hepsini yapanı duymadım.

Bu aşamadan sonra bir üst kata alıyorlar ikinci mülakata giriyorsunuz orda da normal sohbet muhabbet, bana şunu sordular mühendislik okumuşsun bizim kurum da mühendislik adına birşey yapmıyoruz neden bizi tercih ettin birdiğer soruda yarın 100 kişilik bir ekibi Amerika'ya götürmen gerekse ne hazırlıklarıyaparsın? beni bu soru zorladı biraz tabi soranlarda zorladı Mantıklı cevaplar vermeyeçalışınn.

Kimse mülakattan birşey anlamadı ama sonuçta 8 kişi kazanmış onlara hayırlı olsun size de başarılar şimdiden

16 Mayıs 2019 00:35

syraton
Aday Memur

Arkadaslar ben geçen hafta TİM'in mülakatına gitmiştik sonuç bugün açıklanmış girememisim ama mülakat öncesi çok arastirmistim Tim ve ihracatçı birlikler hakkında bilgi bulamamıştım. Size ve sonrakilere faydalı olur diye mulakat sürecinden bahsedeceğim.

Mülakat iki aşamalı oluyor önce şekilleri gösteriyorlar geometrik şekiller altıgen sekizgen vb yarısı veya birkaç yeri boyalı-boyası sizden bunları küplerle yapmanız isteniyor belli bir süresi var, hepsini yapanı duymadım.

Bu aşamadan sonra bir üst kata alıyorlar ikinci mülakata giriyorsunuz orda da normal sohbet muhabbet, bana şunu sordular mühendislik okumuşsun bizim kurum da mühendislik adına birşey yapmıyoruz neden bizi tercih ettin birdiğer soruda yarın 100 kişilik bir ekibi Amerika'ya götürmen gerekse ne hazırlıklarıyaparsın? beni bu soru zorladı biraz tabi soranlarda zorladı Mantıklı cevaplar vermeyeçalışınn.

Kimse mülakattan birşey anlamadı ama sonuçta 8 kişi kazanmış onlara hayırlı olsun size de başarılar şimdiden

çymmmb, 6 gün önce - Alıntıya git
Bu ne bicim mulakat yav cok ilgincmis gercekten tesekkurler hocam paylastigin icin, neyi olcmusler acaba bu mulakatla anlamak guc :D
17 Mayıs 2019 22:39

Aysimak.
Aday Memur

çymmmb, 6 gün önce - Alıntıya git
Gerçekten farklıymış teşekkürler bilgi verdiğiniz için
20 Mayıs 2019 13:02

Aysimak.
Aday Memur
Listeler açıklanmadı değil mi?
20 Mayıs 2019 16:12

syraton
Aday Memur
Listeler açıklanmadı değil mi?
Aysimak., Dün - Alıntıya git
Yok aciklanmadi henuz aradim biraz once bu hafta aciklanir mi vs diye sordum yuksek ihtimal dedi artik ne kadar inanacaksak gecen hafta aradigimda da bu hafta aciklanacak diyolardi ama aciklamadilar :D
Toplam 9 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un açıkladığı yeni ara tatil uygulamasını nasıl buldunuz?