Editörler :
13 Mayıs 2019 21:55   

Kapalı

Adliye personeli olarak işinizden memnun musunuz? İstifa etmeyi düşündünüz mü?

Bu ankete 20 günde, 22 kişi oy kullandı ve 02/06/2019 21:55 tarihinde sona erdi.

14 Mayıs 2019 02:57

ugur2222
Aday Memur

Hocam ,

14 Mayıs 2019 02:58

ugur2222
Aday Memur

evet diyenler işinden mi memnun yoksa istifa etmeyi mi düşünüyorlar? Net olmamış sanki

14 Mayıs 2019 08:16

U.KRNCGN
Aday Memur

evet diyenler işinden mi memnun yoksa istifa etmeyi mi düşünüyorlar? Net olmamış sanki

ugur2222, 1 ay önce - Alıntıya git
İşinden memnun
18 Mayıs 2019 21:41

emrah1511
Aday Memur

İşkolik derecesinde gözleriniz bozulana ve beyniniz uyuşana kadar çalışmayı sevenler için ideal bir yer

23 Mayıs 2019 09:27

PolisKatip
Aday Memur

Gerçekten işinizden memnunmusunuz? Bir polise göre daha rahattır herhalde.

23 Mayıs 2019 09:41

baygörev
Kapalı

Gerçekten işinizden memnunmusunuz? Bir polise göre daha rahattır herhalde.

PolisKatip, 4 hafta önce - Alıntıya git

adliyede memurluk diye bir olay yok sakın katiplik falan düşünme bin pişman olursun maaş konusu desen en düşük memur maaşı uzak dur derim nokta

23 Mayıs 2019 09:48

PolisKatip
Aday Memur

adliyede memurluk diye bir olay yok sakın katiplik falan düşünme bin pişman olursun maaş konusu desen en düşük memur maaşı uzak dur derim nokta

baygörev, 4 hafta önce - Alıntıya git

tamam da hocam polise soruyorum sakın polis olma katiplik çok daha iyi diyor siz burada sakın katip olma diyorsunuz 4 yıl enayi gibi üniversite okuyacak vaktim yok ne yapacağımı şaşırdım

23 Mayıs 2019 10:00

Mousa
Aday Memur

tamam da hocam polise soruyorum sakın polis olma katiplik çok daha iyi diyor siz burada sakın katip olma diyorsunuz 4 yıl enayi gibi üniversite okuyacak vaktim yok ne yapacağımı şaşırdım

PolisKatip, 4 hafta önce - Alıntıya git

Her mesleğin kendine göre zorlukları illa ki var, Polisin mesai kavramı yok, tayin durumları var, doğu görevin var ama maaşları katip maaşlarına oranla çok çok iyi, katiplerin tayin durumu yok şimdilik ilerde ne olacağı belli olmaz, amirin iyiyse 8-5 çalışırsın, bazı savcılar çok fazla çalışır seni mesaiye bırakır, her savcı için geçerli değil, bazın savcılar evrakını günlük çıkartır, belli bir düzeni vardır o düzene göre devam edersin, savcılıkta çoğu katip tek çalışır, sen yaparsan iş yürür yapmazsan hafta sonu gelir yapmak zorunda kalırsın, mahkemeleri bilmiyorum, ama yoğun olmayan mahkeme çok azdır diye tahmin ediyorum, özel sektörden kat kat iyidir, işini severek yaptığın sürece rahat edersin bu her yerde böyledir

23 Mayıs 2019 10:05

baygörev
Kapalı

Her mesleğin kendine göre zorlukları illa ki var, Polisin mesai kavramı yok, tayin durumları var, doğu görevin var ama maaşları katip maaşlarına oranla çok çok iyi, katiplerin tayin durumu yok şimdilik ilerde ne olacağı belli olmaz, amirin iyiyse 8-5 çalışırsın, bazı savcılar çok fazla çalışır seni mesaiye bırakır, her savcı için geçerli değil, bazın savcılar evrakını günlük çıkartır, belli bir düzeni vardır o düzene göre devam edersin, savcılıkta çoğu katip tek çalışır, sen yaparsan iş yürür yapmazsan hafta sonu gelir yapmak zorunda kalırsın, mahkemeleri bilmiyorum, ama yoğun olmayan mahkeme çok azdır diye tahmin ediyorum, özel sektörden kat kat iyidir, işini severek yaptığın sürece rahat edersin bu her yerde böyledir

Mousa, 4 hafta önce - Alıntıya git

adliyede mesai bitimi 5 değildir 5.30 dur ayrıca 10 birimden 8 inde de hafta sonu ya da akşamları mesai vardır bilmediğiniz konularda yorum yapmayın katiple polis arasında 1500 lira gibi bir uçurum var maaş olarak

23 Mayıs 2019 10:08

Mousa
Aday Memur

adliyede mesai bitimi 5 değildir 5.30 dur ayrıca 10 birimden 8 inde de hafta sonu ya da akşamları mesai vardır bilmediğiniz konularda yorum yapmayın katiple polis arasında 1500 lira gibi bir uçurum var maaş olarak

baygörev, 4 hafta önce - Alıntıya git

:))

23 Mayıs 2019 21:20

PolisKatip
Aday Memur

Buradakilerin yorumlarına bakarsak işsiz kalırız. Ne öğretmeni ne polisi hiçbiri memnun değil.

Toplam 11 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?