Editörler :
13 Mayıs 2019 23:43   

Kapalı
25. Dönem POMEM

Merhaba 25. Dönem KPSS öncesi gelecek mi ? Yoksa süreç çok uzun sürüyor bu ay tecili bozdurup Ağustos'ta askere gitme gibi bir düşüncem var. KPSS sonrasına kalırsa süreç 23. Donemde ki gibi Mart'ta mi sonuçlanır.

14 Mayıs 2019 00:50

methusellah
Aday Memur

24.pomemler ağustosta mezun oluyor ondan sonra bir bekçi alımı olacak yaklaşık 2 ay eğitimleri sürüyor 25.dönem en geç aralıkta başlar diye tahmin ediyorum

14 Mayıs 2019 01:03

erhnsmr
Aday Memur

Zaten kördügüm oldu 25. Dönem bu gidişle kpss sonrasi gibi duruyor.

14 Mayıs 2019 22:00

Maliycii
Aday Memur

24.pomemler ağustosta mezun oluyor ondan sonra bir bekçi alımı olacak yaklaşık 2 ay eğitimleri sürüyor 25.dönem en geç aralıkta başlar diye tahmin ediyorum

methusellah, 2 hafta önce - Alıntıya git
Hocam Ağustos'ta mezun oluyor derken eğitim kaç ay ?
14 Mayıs 2019 23:01

keladam38
Kapalı
Hocam Ağustos'ta mezun oluyor derken eğitim kaç ay ?
Maliycii, 2 hafta önce - Alıntıya git
Yanlış yazmış 23. Donemi kast ediyor
14 Mayıs 2019 23:19

vitoscaletta
Şef

methusellah, 2 hafta önce - Alıntıya git

hocam bir bekçi alımı olacak dediğiniz şu an ki halihazırda olan bekçilik alımları dışında başka bir bekçilik alımları mı olacak bilgilendirir misiniz?

16 Mayıs 2019 02:09

methusellah
Aday Memur

hocam bir bekçi alımı olacak dediğiniz şu an ki halihazırda olan bekçilik alımları dışında başka bir bekçilik alımları mı olacak bilgilendirir misiniz?

vitoscaletta, 2 hafta önce - Alıntıya git

güncel bekçi alımını kasdettim

16 Mayıs 2019 02:20

erhnsmr
Aday Memur

Daha bekci alimi icin yazili sinav var sonrasi spor ve mulakat ve on saglik sonuclari aciklanmadi bekci alimi baya uzun surcek gibi duruyor ne olcagi belli olmaz dye dusunuyorum

16 Mayıs 2019 02:29

keladam38
Kapalı

Daha bekci alimi icin yazili sinav var sonrasi spor ve mulakat ve on saglik sonuclari aciklanmadi bekci alimi baya uzun surcek gibi duruyor ne olcagi belli olmaz dye dusunuyorum

erhnsmr, 2 hafta önce - Alıntıya git
Bekçiliğin komisyonu farklı pomemin komisyonu farklıdır diye düşünüyorum birbirini etkilemez. Ama 25 ne zaman olacak iste
16 Mayıs 2019 12:44

Özcan94

Whatsaap grubu var mı ?

Toplam 9 mesaj

ANKET
Yeni askerlik sistemini nasıl buldunuz?