Editörler :
22 Mayıs 2019 10:38

kpss.....mxnjx
Aday Memur
Dilekçeleri indiremiyorum hata veriyor sizde de Bu sorun var mı arkadaşlar
24 Mayıs 2019 03:19

dirk heinen
Şef
sizce kaç kişi spordan geçti lisans olarak?
24 Mayıs 2019 19:31

besyocu444
Şube Müdürü

Arkadaşlar Konya ereğlide sınava girenler oldu mu ? Birkaç kişiden duyduğum boy kilo dışında olur olmadık şeylere takılıp eleme yapıyorlarmış bu doğru mu ? Yani kolunda o anlık kızarıklık olana bilmem ne alerjisi var diyip parkura hiç almamışlar bile. Ben daha önce 2 kere girdim ön sağlıkta boy dışında elenen doğru düzgün kimseyi görmemiştim.

petitoos, 5 ay önce - Alıntıya git
Kim dediyse iyi sallamış rakip elemeye çalışmış. Ereğlide girdim ben. doktor o kadar ılımlıydı ki anlatamam. kimseye zorluk çıkarmadı. polis memurları desen defalarca boy ölçtüler. parkurdaki komisyon desen baskısız sessizce kendi bahçende dener gibi bir havada.. Ben çok memnun kaldım hepsinden.
27 Mayıs 2019 09:04

petitoos
Aday Memur
Kim dediyse iyi sallamış rakip elemeye çalışmış. Ereğlide girdim ben. doktor o kadar ılımlıydı ki anlatamam. kimseye zorluk çıkarmadı. polis memurları desen defalarca boy ölçtüler. parkurdaki komisyon desen baskısız sessizce kendi bahçende dener gibi bir havada.. Ben çok memnun kaldım hepsinden.
besyocu444, 5 ay önce - Alıntıya git

Ben rizede sınava girenlerin yorumlarını okudum gerçekten çok saçma sebeplerden eleme yapmışlar yani okudukça hem şaşırdım hem üzüldüm. Ben de daha önce 2 defa ereğlide girdim herkes çok iyiydi gerçekten boyu sınırda olanı 4 5 defa ölçtüklerini biliyorum. Ben de çarşamba gireceğim hakkımızda hayırlısı artık.

27 Mayıs 2019 10:39

petitoos
Aday Memur
Dilekçeleri indiremiyorum hata veriyor sizde de Bu sorun var mı arkadaşlar
kpss.....mxnjx, 5 ay önce - Alıntıya git

Ben de indiremiyordum bilgisayarınıza winrar indirip kurulumunu yapın iniyor o zaman.

Toplam 65 mesaj

ANKET
'Barış Pınarı Harekatı'nı destekliyor musunuz?