Editörler : nayzen
14 Mayıs 2019 13:42   

Kurumlar arası geçiş

İlçe seçim kurulunda zabıt katibi olarak çalışıyorum. Benim sorum şu şekilde. Ysk personel yönetmeliğinde kurum içi tayin için en son atandığı yerde en az iki yıl görev yapmış olması gerekiyor denilmekte. Kurumlar arası geçişten ise hiç bahsedilmemekte ya da ben göremedim bulamadım vs. Kurumlar arası geçişte bekleme süresi varmıdır ve atanda dönemine tabimidir. Herkese kolay gelsin...

26 Temmuz 2019 11:26

ozden87
Aday Memur

arkadaşlar adli tıp kurumunda v.h.k.i. olarak çalışıyorum ve kurumumu değiştirmek istiyorum. Antalya da yaşıyorum ve aynı il içerisinde başka kuruma geçiş yapabilir miyim bir e tavsiye edeceğini bir kurum var mı lütfen cevap?

28 Temmuz 2019 22:48

er6unnn
Aday Memur

neden değiştirmek istiyosunuz kurumu

29 Temmuz 2019 13:52

samet.by
Şef

arkadaşlar adli tıp kurumunda v.h.k.i. olarak çalışıyorum ve kurumumu değiştirmek istiyorum. Antalya da yaşıyorum ve aynı il içerisinde başka kuruma geçiş yapabilir miyim bir e tavsiye edeceğini bir kurum var mı lütfen cevap?

ozden87, 2 ay önce - Alıntıya git

tabi geçebilirsin. ama ilk önce bunu yapacak bir DAYI bulman gerekecek...

01 Ağustos 2019 22:42

ozden87
Aday Memur

Özel sebeplerden dolayı. Sayıdan başka bir çarem yok mu yahu :(

01 Ağustos 2019 22:44

ozden87
Aday Memur

Özel sebeplerden dolayı. Sayıdan başka bir çarem yok mu yahu :(

Dayıdan başka :s

09 Ağustos 2019 11:55

saenes74
Şef

geçeceğin kurumun yönetmeliği der ki en az 2 yıl en cok .... dediğinden başka yol yok.

10 Ağustos 2019 09:04

samet.by
Şef

Dayıdan başka :s

bu işler kolay olsa bende değiştirecem de. olmuyor işte. kaç yüz binde bir tutarsa olur. o da sana denk gelir mi bilemem. DAYI olmadan asla...

Toplam 7 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u, önceki Ak Partili bakanlara göre, başarılı buluyor musunuz?