Editörler :
14 Mayıs 2019 16:55   

Mülakatın olması ve atama tarihleri.

Aklımı kurcalayan konu şu. Mülakat kesin olarak geldi ve bunda geri adım artık imkansız. İstediğimikadar twit atalım yine de o mülakat olacak. Merak ettiğim konu şu. Zaten bu mülakat işi uzun sürüyor. Haziran da bir alım oldu diyelim bu alımın mülakatı vs ne kadar sürecek. Madem mülakat gelecekti atamalar neden bu kadar gecikti?

14 Mayıs 2019 16:59

isimsoyisim01
Kapalı

zaman kazanacaklar şu an öyle bir politika izleniyor ki erteledikçe ertelemek amaçları

14 Mayıs 2019 17:55

Ccbbnn
Şef
Genelde ilana çıkılır, sonra mülakat yerleri belli olması, mülakatların yapılması, itirazlar, mülakatların açıklanması ve tercihlerin alınıp atamanın yapılması 3-4 ay sürer.
14 Mayıs 2019 18:45

ans1
Aday Memur
Genelde ilana çıkılır, sonra mülakat yerleri belli olması, mülakatların yapılması, itirazlar, mülakatların açıklanması ve tercihlerin alınıp atamanın yapılması 3-4 ay sürer.
Ccbbnn, 1 ay önce - Alıntıya git

mülakat durumunda da güvenlik soruşturması olacak mı?

14 Mayıs 2019 19:44

kpss1122
Aday Memur

mülakat kesin olarak gelmedi bakanlık kendisine 3 sene önce verilen esasları belirledi

14 Mayıs 2019 19:45

kpss1122
Aday Memur

esaslarda bile isterse hala KPSS ile alım yapabileceği yazıyor şu an her şey bir açıklamaya bağlı

14 Mayıs 2019 21:53

Ccbbnn
Şef

mülakat durumunda da güvenlik soruşturması olacak mı?

ans1, 1 ay önce - Alıntıya git
Evet, tabii. Atama sonrasında 1.5-2 ay güvenlik soruşturması yapılır.
14 Mayıs 2019 22:10

Emish
Şube Müdürü

mülakat kesin olarak gelmedi bakanlık kendisine 3 sene önce verilen esasları belirledi

kpss1122, 1 ay önce - Alıntıya git
Peki haziran atamasına yansır mı bu durum?
14 Mayıs 2019 22:37

kpss1122
Aday Memur
Peki haziran atamasına yansır mı bu durum?
Emish, 1 ay önce - Alıntıya git

Her şey bakanlığın elinde isterse yansıtır istemezse yansıtmaz o nedenle bir anca resmi kaynaklardan bir açıklama gelmeli aras ali vs değil direkt bakanlık yetkilisi çıkıp ilk ağızdan evet mülakat olacak ya da olmayacak demeli yoksa insanların psikolojisi hepten alt üst olacak

14 Mayıs 2019 22:45

Bendeatancam
Aday Memur

2020 kpss ile başlatsınlar o zaman mülakatı biz sınava girerken öyle bir şey yoktu

15 Mayıs 2019 10:19

nanelilimonata
Memur
112 gunduz basa bela misin sen. sanane lan ne zaman olacaksa olacak. hem atandim diyosun hemde burda milletle atanacakmissin gibi dalga geciyosun. defol git!
15 Mayıs 2019 11:08

112gunduz
Memur
112 gunduz basa bela misin sen. sanane lan ne zaman olacaksa olacak. hem atandim diyosun hemde burda milletle atanacakmissin gibi dalga geciyosun. defol git!
nanelilimonata, 1 ay önce - Alıntıya git
Ben atanamayacaksın mı diyorum millete. Mülakat olacak diyorum sadece
15 Mayıs 2019 13:41

nanelilimonata
Memur
112gunduz, 1 ay önce - Alıntıya git
olur veya olmaz. atanmissin isine gücüne bak. burda fitne fesat çıkarma.
15 Mayıs 2019 17:18

maymun1234
Memur

sen sağlık bakanı mısın kardeşim, mülakat olup olmayacağını biliyorsun. daha resmi açıklama yok, kesin diyorsun, neresi kesin. alım olacağı bile kesin mi ki, mülakat olacağı kesin olsun.?

15 Mayıs 2019 17:27

112gunduz
Memur

sen sağlık bakanı mısın kardeşim, mülakat olup olmayacağını biliyorsun. daha resmi açıklama yok, kesin diyorsun, neresi kesin. alım olacağı bile kesin mi ki, mülakat olacağı kesin olsun.?

maymun1234, 1 ay önce - Alıntıya git
Yhgm de duyuru yayınlandı
15 Mayıs 2019 17:54

maymun1234
Memur
Yhgm de duyuru yayınlandı

yghm de yayınlanan şeyi açıp okudun mu güzel kardeşim. merkez sınav komisyonu oluşturulup mülakat olup olmayacağına karar verir diyor, yani o komisyondan kpss ile alınsın kararı da çıkabilir. bu çıkarsa da mülakat olmaz. insanların oturup kamuoyu oluşturma sebebi de bu kararı almasınlar diye zaten, bu konuda henüz açıklama yok, bakan'ın kendisi bir açıklama yapmadı veya kararın kendisi sitede yayınlanmadı. kesin diye bir şey yok, alımın olacağı bile kesin değil ki.

15 Mayıs 2019 23:40

hemşirehanim
Aday Memur
Mülakat bulunduğumuz şehirde mi yapılır atanmak istediğimiz şehirde mi peki?
16 Mayıs 2019 00:22

Ccbbnn
Şef
hemşirehanim, 1 ay önce - Alıntıya git
Bakanlık bazı iller belirler. Her bölgede 1 il. Siz il secersiniz bakanlık sizi sectiginiz 1 ilde mülakata sokar. Yani mesela karadenizde samsun, doğuda erzurum, van, ankara, istanbul gibi iller. Her ilde mülakat olmaz. Siz gideceksiniz mülakata.
16 Mayıs 2019 00:23

Ccbbnn
Şef
hemşirehanim, 1 ay önce - Alıntıya git
Tabii ben öğretmenim, böyle yazdığınızı görünce yardımcı olmak istedim. Meb böyle yapıyor mülakatı, Sağlık Bakanlığı da böyle yapar
16 Mayıs 2019 19:36

hemşirehanim
Aday Memur
Tabii ben öğretmenim, böyle yazdığınızı görünce yardımcı olmak istedim. Meb böyle yapıyor mülakatı, Sağlık Bakanlığı da böyle yapar
Teşekkür ederim
17 Mayıs 2019 01:33

Bridion.00
Aday Memur

İptal edildiği söyleniyor mulakatin

https://www.saglikpersonelihaber.net/m/

Toplam 21 mesaj

ANKET
Ekrem İmamoğlu ve İsmail Küçükkaya'nın, ortak yayın öncesinde bir otelde, görüşmesini etik buluyor musunuz?