Editörler :
15 Mayıs 2019 14:23   

Arkadaşlar yardım
Arkadaşlar selamın aleyküm pmyo beş arkadaş İstanbul'a geldik yedi sene önce bir arkadaşımız evlendi boşanmak üzere diğer arkadaşımız eşine yazıp duruyor ben bunu arkadaşıma söylesem mi bilmiyorum yardım edin
15 Mayıs 2019 14:35

bozkurt.88
Aday Memur
O adam şimdi arkadaşınızın eşine yavşıyorsa gün gelir sizinkine de göz uzatır. Öyle arkadaşlar ile işiniz olmasın
15 Mayıs 2019 15:16

Bamsı13
Memur
Bence sen polis değilsin, sırf emniyet sayfasında millet birbirine düşsün birilerinin gözünde küçük düşelim diye böyle konular açıyorsun. Burası yüzlerce insanın okuduğu bi sayfa nasıl böyle bişeyi açık açık buralarda tartışmaya açarsın. Ne yapman gerektiğini bir polis olarak gerçekten sen bilmiyormusun
15 Mayıs 2019 15:18

iMAJJJ TURK
Daire Başkanı

yaziyosa, bayan olan karsilik veriyo mu ? o da onemli, uyarman gereken kisi bekar olandir

15 Mayıs 2019 15:19

iMAJJJ TURK
Daire Başkanı

bapsi alp basim, hakli olabilirsin

15 Mayıs 2019 15:35

İstplsss
Aday Memur
Bence sen polis değilsin, sırf emniyet sayfasında millet birbirine düşsün birilerinin gözünde küçük düşelim diye böyle konular açıyorsun. Burası yüzlerce insanın okuduğu bi sayfa nasıl böyle bişeyi açık açık buralarda tartışmaya açarsın. Ne yapman gerektiğini bir polis olarak gerçekten sen bilmiyormusun
Bamsı13, 1 ay önce - Alıntıya git
Yalan söyleyecek değilim bu konu için ben mesajları görünce deliye döndüm zaten amacım yardım almak kardeş
15 Mayıs 2019 15:37

iMAJJJ TURK
Daire Başkanı

bekar olup,kadina yazan kisiyi uyar, aldiris etmesse karisma

15 Mayıs 2019 15:37

İstplsss
Aday Memur

yaziyosa, bayan olan karsilik veriyo mu ? o da onemli, uyarman gereken kisi bekar olandir

iMAJJJ TURK, 1 ay önce - Alıntıya git
Benim mesajları gördüğümü bilmiyor en iyisi sıkıntı çıkmadan arkadaşa güzel dille söylemek olacaktır
15 Mayıs 2019 16:02

ogrenciyim
Memur
Benim mesajları gördüğümü bilmiyor en iyisi sıkıntı çıkmadan arkadaşa güzel dille söylemek olacaktır
İstplsss, 1 ay önce - Alıntıya git
Senin o arkadaşının ta .............. Şu forumu meslektaşlarının hanımlarına takip etmese çok şey yazardımda , meslektaşlarımı ailelerine mahçup etmek istemem . O şerefsiz evladı kimse inşallah birgün karşılarımda o itle , o silahı onun götüne sokarım . Millet göreve giderken namusunu birbirine emanet eder . O p.ç kurusu arkadaşının namusuna bakar . O piç , kadına yazmasa belki araları düzelecek ama o oç adamdan uzaklaştırıyor. Ulan inşallah karşılarım sizle
15 Mayıs 2019 21:35

xgametr
Aday Memur
ulan şu millette ne ar ne namus kalmis,bune lan böyle midem kalktı şerefsizim ayıp ,Allah ıslah etsin !!!!!
15 Mayıs 2019 22:59

itfaiyeci05
Şube Müdürü
Senin o arkadaşının ta .............. Şu forumu meslektaşlarının hanımlarına takip etmese çok şey yazardımda , meslektaşlarımı ailelerine mahçup etmek istemem . O şerefsiz evladı kimse inşallah birgün karşılarımda o itle , o silahı onun götüne sokarım . Millet göreve giderken namusunu birbirine emanet eder . O p.ç kurusu arkadaşının namusuna bakar . O piç , kadına yazmasa belki araları düzelecek ama o oç adamdan uzaklaştırıyor. Ulan inşallah karşılarım sizle
ogrenciyim, 1 ay önce - Alıntıya git

Sakin ol şampiyon herşeyin bir zamanı var. Konuyu açan bellli ki troll,, her paylaşımı ciddiye alma. Çatacaksan da sayfa moderatörüne çat zira önüne gelen herşeyi yayınlıyorlar. Buranın bir ciddiyeti kalmadı

16 Mayıs 2019 03:57

Janis66
Şef
Valla kardeş söyleme sonra sen kötü olursun. Ancak o yavşayan şahısla önce sen ilişkini kes ve bunuda arkadaş ortamında belli et. Sebebini söyleme, belli etme, ama muhabbeti kes, aynı ortama girme, şerefsiz olduğunj yüzüne karşı belli et. bugün ona yavşayan şerefsiz yarın senin eşine, bacına aynısını yapar, uzak dur. Boşanan arkadaşına sahip çık, Durum ortaya çıktığında eğer boşanan arkadaşın mağdur konuma gelirse, ne bilim nafaka ödemek zorunda kalır , haksızlık yapılır, işte o zaman belli yerlerde şahitlik yaparsın. Belkide arkadaşın boşanma sebebi o yavşak yüzündendir.
16 Mayıs 2019 04:04

Janis66
Şef
Valla kardeş söyleme sonra sen kötü olursun. Ancak o yavşayan şahısla önce sen ilişkini kes ve bunuda arkadaş ortamında belli et. Sebebini söyleme, belli etme, ama muhabbeti kes, aynı ortama girme, şerefsiz olduğunj yüzüne karşı belli et. bugün ona yavşayan şerefsiz yarın senin eşine, bacına aynısını yapar, uzak dur. Boşanan arkadaşına sahip çık, Durum ortaya çıktığında eğer boşanan arkadaşın mağdur konuma gelirse, ne bilim nafaka ödemek zorunda kalır , haksızlık yapılır, işte o zaman belli yerlerde şahitlik yaparsın. Belkide arkadaşın boşanma sebebi o yavşak yüzündendir.
Janis66, 1 ay önce - Alıntıya git
Ama direk senden öğrenilmesin, inanmazlar belki sana, belki boşanacak arkadaş ne eşine yakıştırabilir nede arkadaşına yakıştırabilir, o zaman da ara bozucu sen olursun. Ama direl gidip yüzüne söylemek yerine boşanacak arkadaşına fark ettirmeden uyandırabilirsin belki.
16 Mayıs 2019 04:19

Janis66
Şef
Ama direk senden öğrenilmesin, inanmazlar belki sana, belki boşanacak arkadaş ne eşine yakıştırabilir nede arkadaşına yakıştırabilir, o zaman da ara bozucu sen olursun. Ama direl gidip yüzüne söylemek yerine boşanacak arkadaşına fark ettirmeden uyandırabilirsin belki.
Janis66, 1 ay önce - Alıntıya git
Yapacağın hareketlerde " hepimizin silah taşıyan insanlar olduğumuzu ve kullanmayı bildiğimizi " asla unutma kardeşim. 2 arkadaşı birbirine vurdurursun suçlu sen olursun. Bekle durumun kendiliğinden ortaya çıkması için sabret. Ama o şerefsizle arkadaşlığını kes ve sebebini kimseye söyleme, merak etme zamanla ortaya çıkar, her şey ortaya çıktığında, olan olduğunda biten bittiğinde boşanan arkadaşına gereken desteği verirsin. Allah sabır versin o arkadaşa.
16 Mayıs 2019 07:38

samban10
Memur
kardesim yazip duruyor demissin tamam da neyaziyor ? belki arasi senden daha iyi aralarini tekrar yapmaya calisiyor konuyu tam bilmeden kimseye birsey soyleme katil olur adam Allah korusun.
16 Mayıs 2019 12:44

tamermert
Aday Memur

Devrem merak bazen adamı içinden çıkmayacağı yere götürür. Mesajları okuma durumun olsaydı iyi olurdu hemen telefonla çekip kayıt altına alırdın. İlerde arkadaşa destek olmak için nafaka konusuna ihanet içinde olduğunu belgelersin. Eşinin tlf onda olması başlı başına sorun. Eşide polis olduğundan mı. Yakın arkadaşlar büyük ihtimal telefonu olduğuna göre. Delilsiz hareket etme. O arkadaşın eşinede güven olmaz anında s atabiliyor demekki. Arkadaşı delilin oldumu uyar oda korkacak ve bir daha yazmayacaktır çünkü sonucunu düşünmeden hareket ediyoruz. O arkadaşı uyar ama emin olunca delilin olunca. Sakın diğer arkadaşa söyleme büyük yıkım olur. Belki bu alçak yazmazsa Eşide anlar yola gelir. Ama o bayana nasıl güvenilecek oda muamma ama bilirse araları düzelsede asla o olay aklından çıkmaz.

16 Mayıs 2019 18:28

Serseri60
Aday Memur
Hala selam veriyorsan sende adam değilsin demekki.buraya soracağına düşün senin karına yazdığını bekarsan annene veya bacına yazdığını .ozamn anlarsın ne yapman gerektiğini
16 Mayıs 2019 19:21

darkthrone53
Memur
Sonra Emniyetin hakları yeniliyor diye yaygara koparıyoruz. Tartıştığımız konuya bakar mısın Allah aşkına. Burda nasıl davranman gerektiğini bilmeyen bir Polis yarın birgün vatandaşa nasıl yardım edecek çok merak ediyorum. Allah yardımcımız olsun.
16 Mayıs 2019 20:48

angarabebesi060606
Şef
Bizim dediğimizi yapacaksan git hepsini vur o zaman aklını kirayamı verdin
16 Mayıs 2019 21:46

ozantnk
Aday Memur
Bu iş cinayetle biter ben size söyleyim, 4 kişi kalırsınız biri hapse girer sizinde siciliniz bozulur hapse giren intihar eder 3 kişi kalırsınız, üçünüz vicdan azabı çekersiniz psikolojiniz bozulur dayanamaz kafanıza sıkarsınız benden söylemesi
Toplam 19 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?