Editörler : Mehmet Balci
24 Haziran 2019 16:24

Jsjsksk
Şef

Arkadaşlar sağlık raporunu göndermek için süremiz 2 ağustos dimi?

Eeemmm61, 1 ay önce - Alıntıya git

2 ağustos diye bir şey yok rapor çıktıktan sonra 45 gün süre var msbye ulaşması için

24 Haziran 2019 17:55

kontraktil0
Aday Memur

2 ağustos diye bir şey yok rapor çıktıktan sonra 45 gün süre var msbye ulaşması için

Jsjsksk, 1 ay önce - Alıntıya git

hastane kendisi gönderiyor değil mi? biz bir işlem yapmıyoruz.

24 Haziran 2019 18:17

Jsjsksk
Şef

hastane kendisi gönderiyor değil mi? biz bir işlem yapmıyoruz.

kontraktil0, 1 ay önce - Alıntıya git

Evet hastane gönderiyor zaten tebligattada yazıyor ha olduki msbye hitmedi rapor msb sizi arayıp raporunuzu bize ulaştırın diye bilgi vberiyormul yani sıkıntı cıkmıyır dediler

24 Haziran 2019 18:23

kontraktil0
Aday Memur

Evet hastane gönderiyor zaten tebligattada yazıyor ha olduki msbye hitmedi rapor msb sizi arayıp raporunuzu bize ulaştırın diye bilgi vberiyormul yani sıkıntı cıkmıyır dediler

bana hastaneden raporu 1 sayfa olarak vermişlerdi. demek ki ne olur nolmaz, yedekte dursun diye vermişler. geçen senelere bakarak ekim ayı gibi işe başlanır diye düşünüyorum.

24 Haziran 2019 19:08

Jsjsksk
Şef

bana hastaneden raporu 1 sayfa olarak vermişlerdi. demek ki ne olur nolmaz, yedekte dursun diye vermişler. geçen senelere bakarak ekim ayı gibi işe başlanır diye düşünüyorum.

kontraktil0, 1 ay önce - Alıntıya git

Tahmini öyle olur

24 Haziran 2019 21:30

Eeemmm61
Aday Memur

Ben raporu biz de ayrıca gönderecez diye düşündüm. Kılavuzda da 2 ağustos a kadar yollayın diyor ya o yüzden.

24 Haziran 2019 21:49

Nakamuraaa
Memur

Ben raporu biz de ayrıca gönderecez diye düşündüm. Kılavuzda da 2 ağustos a kadar yollayın diyor ya o yüzden.

Eeemmm61, 1 ay önce - Alıntıya git
hocam eemsiniz sanırım puan kaç ?
24 Haziran 2019 22:39

Jsjsksk
Şef

Ben ankaraya gittim eaporu vermek için personel bana hastane zaten göndeeriyor eğer elimize ulaşmazsa size teşefon açıyıruz istiyoruz rapoeu dedi ama tabiki sizlerde teyit edin yanlışlık olmasın

19 Temmuz 2019 16:14

sksmgtn
Aday Memur

Güvenlik soruşturması ne zaman bitermiş?bilgisi olan var mı

Toplam 69 mesaj

ANKET
Okullarda cep telefonu yasaklanmalı mı?