Editörler : Mehmet Balci
16 Mayıs 2019 01:04   

MSB 523 müh. alımı mahkeme tarafından iptal edilemez mi acaba?

bence ortada bir haksızlık var ve bu haksızlığı mahkeme gidermelidir, 90+ puanlarla birileri dururken 60-70 puanlarla birilerinin atanması kamu vicdanını rahatsız ediyor

17 Mayıs 2019 23:16

kemahi
Aday Memur

msb bütün mühendis kadrosunu bu alımla doldurdu daha 10 seneye alım yapmaz artık

17 Mayıs 2019 23:34

Arctichobit
Aday Memur
Kazananlara hayırlı olsun torpile falan artık ben bir şey demiyorum hak helaline gelince de ben ediyorum torpil kullanana hakkımı. Ömür boyu hak etmediği bir parayı yiyen onlar olacak bence en büyük sıkıntı bu. 92.2 ile makine'de elendim ki bu kurumu kazanırsam merkezi gerçekten düşünmeyecektim. Ek olarak mülakatta bir iki soru hariç hepsini bildim. Özgüvenli bir duruş sergilediğimi de biliyorum, çıktığımda ilk defa aileme %90 oldu dedim ki mizacı karamsar olan biriyim. Yani ne denilebilir ki benden yana hak helal olsun, iptali falan da inşallah olmaz oraya hamile, evlenmeyi planlayan insanlar gelmişti; belki kazanmışlardır falan. Ömür boyu haram yemekten korusun Allah beni ve benim gibi düşünenleri.
18 Mayıs 2019 00:40

kemahi
Aday Memur

normalde kılavuzda mülakat sonuçlarına itiraz hakkı diye bir maddenin olması gerekiyordu fakat başvuru kılavuzunda o madde de yok

18 Mayıs 2019 00:42

kemahi
Aday Memur
18 Mayıs 2019 00:50

Cahtko
Aday Memur

Mülakata ehliyetle girebilir miyim ? Konuyla alakası yok kusura bakmayın.

18 Mayıs 2019 00:58

kemahi
Aday Memur

Mülakata ehliyetle girebilir miyim ? Konuyla alakası yok kusura bakmayın.

Cahtko, 1 hafta önce - Alıntıya git

girebilirsin

Toplam 6 mesaj

ANKET
Yeni askerlik sistemini nasıl buldunuz?