Editörler :
16 Mayıs 2019 01:16   

Asalet tasdik olmadan batıdan batı

Abilerim merhaba asaletime 1 ay kaldı. Aynı devre başka şehirde bi arkadaşla beraber batıdan batıya için dilekçe verdik. Annem %60 engelli olduğunu belirttim dilekçemde ve ek olsrak raporu ekledim. Ümitsizim ama bi ihtimal diye verdim. Arkadaşımda değerlendirme aşamasında yazıyor bende genel atama döneminde değerlendirilecektir yazıyor. Bunlar arasındaki fark nedir ?

16 Mayıs 2019 04:54

Şahsınamunhasır
Aday Memur
Öncelikle geçmiş olsun Devrem benim babamda oksijen makinasına bağlı koah hastası ayni şekilde bende dilekçe verdim. Ek olarak senin arkadaşın sanırım yakın zamanda dilekçe vermiş o yüzden pbs de öyle yazıyor iki yada üç gün sonra senin dilekçe kısmındaki olan ibare arkadaşdada aynısı olucak o yüzden sıkıntı yapma inşallah mazeret atamaları olumlu olur da herkesin işi görülmüş olur.
16 Mayıs 2019 06:57

Mr.police.
Aday Memur
Kardeşim geçmiş olsun şu mübarek günün yüzü suyu hürmetine Rabbim şifa versin İnsAllah. Yakınımda iki arkadaş vardı senin gibi onlarda öyleydi ama kabul olmadı bende verdim kabul olmadı gene Allahtan Ümit kesilmez tabi mazeret dilekçeleri daha çok eş ve çocuk olunca kabul oluyor diye biliyorum şimdiden hakkında hayırlısı olsun
16 Mayıs 2019 11:36

turbojet
Daire Başkanı

torpil

Toplam 3 mesaj

ANKET
Yeni askerlik sistemini nasıl buldunuz?