Editörler :
16 Mayıs 2019 05:24   

Özel harekat branşında iken açıktan dönmek hk.

Özel harekat branşında iken malum konudan açığa alındım ve çok şükür Rabbime adlı idari olarak temize çıkıp aklandim . Şimdi benle aynı durumda olup ta dönen oldumu , dönmek için girişimde bulunan devrem oldu mu hiç .Bu konuda ozell harekat başkanlığının tutumu nedir ? Sonuçta elimizde olmayan sebebten ötürü açıkta bekledik ve tertemiz döndük iadei itibar olması gerekmez mi ?

16 Mayıs 2019 07:47

sp3cialF0rces
Aday Memur
Kardeşim bende döndüm fakat gidip bir gün bile dönmek için uğraşmadım. Açıkta iken bizim personelimiz değilsin diyen bir idari bürocu dönünce gelip ilişik kesmen lazım demesi kadar haysiyetsizce durum yaşadım. Bizim nerede ne görev yaptığımızı bilen daire bir gün sahip çıktı mı ki geri dönmek isteyeceğim. Allaha şükür döndüm kadroda da işimi yapıyorum. Beni savunmayanın arkasına gitmem
16 Mayıs 2019 09:11

Bamsı13
Memur
Kardeşim bende döndüm fakat gidip bir gün bile dönmek için uğraşmadım. Açıkta iken bizim personelimiz değilsin diyen bir idari bürocu dönünce gelip ilişik kesmen lazım demesi kadar haysiyetsizce durum yaşadım. Bizim nerede ne görev yaptığımızı bilen daire bir gün sahip çıktı mı ki geri dönmek isteyeceğim. Allaha şükür döndüm kadroda da işimi yapıyorum. Beni savunmayanın arkasına gitmem
sp3cialF0rces, 2 hafta önce - Alıntıya git
Aynen kardeşim çalışırken çokmu değer biliyorlardıki açıktan dönünce sahip çıksınlar. Hele yıllarca çalıştığın arkadaşların selamı sabahı kesmesi cabası. Onun için kadro iyidir, şükürler olsun 2 yılı geçti kadroda çalıştığım, bir ortamımız var Allah bozmasın.
16 Mayıs 2019 13:46

34Merkez
Yasaklı
Düşenin dostu olmaz, Polisten hiç dost olmaz...
16 Mayıs 2019 14:34

Alpertnga
Memur

Dönenler olduğunu duydum ama bizzat bilmiyorum ,kesin dönen olduğunu bizzat duyan goren varmı ki

16 Mayıs 2019 14:43

araftaaaa
Aday Memur

gardaş adamın felan yoksa sakın girişimde dahil bulunma dönen var bizzat biliyorum ama yazı var açıktan dönenler branşa alınmayacak diye benim tim amirim 4 ay oldu döneli özel harekate geçmek istedi hendeklerde 2 sefer vuruldu ama randevu bile vermediler daireden moralin bozulur ama sen bilirsin yine de

16 Mayıs 2019 17:28

besyo_taner
Memur
özel harekat branşında iken malum konudan açığa alınıp yada mor beyin mağduru olup aylarca ceza evinde yatan bir çok pöh aklandıktan sonra branşı olan özel harekata dönemedi normal kadroda istihdam edildi senin içinde aynı durum geçerli olacak büyük ihtimal kadroya verilirsin idare mahkemesine gidip kazansanda ilerde yine branştan çıkarılırsın
16 Mayıs 2019 17:51

Alpertnga
Memur

Adamımız her zmanki gibi yok bana bunu yapanlar duzenimi bozanlarin düzeni bozulsun her şeyde hayir vardır diyip beklicez

Toplam 7 mesaj

ANKET
Yeni askerlik sistemini nasıl buldunuz?