Editörler :
16 Mayıs 2019 06:59   

Mülakat mı ?

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Ben de atama bekleyen bir hemşireyim ve mülakat benim de canımı çok sıktı. Gelgelelim ben bu sene ki atamaların mülakatla olacağını düşünmüyorum en azından ebe,hemşire, ve hastayla birebir temas halinde olan branşlarda hele hiç düşünmüyorum. Bence mülakat idari bölümlere yapılacak ama o da bu sene değil. Eklenen maddelerden 2. madde 4. Kurala baktığınızda hepsi mülakatla alınacak demiyor gerektiğinde mülakatla alınacak diyor. 10 aydır atanamamış olduğumuzun verdiği psikolojiyle hemen telaş ediyoruz evet haklıyız ama ben sağlıklı düşünemediğimizi görüyorum. Ama tweetlerle ve sosyal baskıyla iyi iş çıkarıyoruz. Umarım hakkımızda en hayırlısı olur.

16 Mayıs 2019 08:43

anestezimerve
Şef
Bende öyle düşünüyorum idari bölümlere gelmiş olabilir ama yinede twitterdan sesimizi duyurmalıyız ne etkinlik yapılıyorsa destek olmalıyız mülakat sadece idari bölümlerede gelmiş olsa mülakat = torpil hiçbir yerde olmamalı bunada karşı gelmeliyiz umarım bu yanlıştan bir an önce dönülür üzüntüden kendimizi harap ettik :(
16 Mayıs 2019 10:55

Brkesm
Aday Memur
Saat 12 de Twitter da olacağız hocam arkadaslarınıza gruplarınıza haber verin intagramdan paylaşıldı..
16 Mayıs 2019 11:15

goko59
Aday Memur

İdari bölümlerde mülakat vardı zaten.Yayınlanan raporda yardımcı sağlık hizmetleri yani birebirhasta temaslı grupları kastediyorlar

Toplam 3 mesaj

ANKET
Yeni askerlik sistemini nasıl buldunuz?