Editörler :
16 Mayıs 2019 14:20   

TEİAŞ 220 Mühendis Kadrosu İhdası Ne Anlama Geliyor ? (II Sayılı Cetvel)

Arkadaşlar bu konuda bilgisi olan var mı ? Bugünkü resmi gazetede teiaş'a 220 mühendis kadrosu ihdas edildi. Bu sayı, geçen atamada alınanlara yer açma anlamına mı geliyor yoksa kurumun mühendis ihtiyacı var, alım yapmak için boş kadro mu açıyor ? Bu sayıyı yakın zamanda kullanmalı mı yoksa 2-3 yıl sonra kullansa da olur mu ? Bilgisi olan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum, teşekkür ederim.

16 Mayıs 2019 14:59

Buzahir
Memur

220 yeni kişi alacağız demek oluyor. Benim bildiğim 2 yıl içinde kullanmalı.

16 Mayıs 2019 15:49

volina
Memur

arkadaşın dediği gibi kadro talep etmiş, yeni alım yapacak

16 Mayıs 2019 16:19

ForumMaster
Aday Memur

Ama TCDD falan kadro talep etmemiş bu alım yapmayacağı anlamına mı geliyor?

Geçen 2018 haziranda almıştı TCDD ?

16 Mayıs 2019 16:41

Buzahir
Memur

Ama TCDD falan kadro talep etmemiş bu alım yapmayacağı anlamına mı geliyor?

Geçen 2018 haziranda almıştı TCDD ?

ForumMaster, 1 ay önce - Alıntıya git

Kadro talep etmiştir ama verilmemiştir belki.

16 Mayıs 2019 19:28

volina
Memur

O anlama gelmiyor elinde boş kadro olabilir.

19 Mayıs 2019 15:35

Eem.ysf
Aday Memur
Tam emin degilim ama kadro ihdasini 2 yil icinden kullanir diye biliyiyorum yani hepsini onumuzdeki alimda alacagini sanmam parca parca alacaktir bu arada senin puan kacti reis
20 Mayıs 2019 11:39

yusufeemuh
Memur
Tam emin degilim ama kadro ihdasini 2 yil icinden kullanir diye biliyiyorum yani hepsini onumuzdeki alimda alacagini sanmam parca parca alacaktir bu arada senin puan kacti reis
Eem.ysf, 4 hafta önce - Alıntıya git

91bucuk benim baskan. İnş teiaş alır da istediğimiz yere atanırız.

20 Mayıs 2019 17:24

gençmühendis1111
Aday Memur

genelde kurumlar talep ettiğinden dolayı yada gelişip büyüdüklerinden dolayı kadro talep ederler bu sebepten dolayı TEİAŞ a verilen bu 220 kişilik müh. kadrosunu 2019 yılı içinde almasını bekliyorum.

20 Mayıs 2019 19:08

mehmetakif.1
Aday Memur

genelde kurumlar talep ettiğinden dolayı yada gelişip büyüdüklerinden dolayı kadro talep ederler bu sebepten dolayı TEİAŞ a verilen bu 220 kişilik müh. kadrosunu 2019 yılı içinde almasını bekliyorum.

gençmühendis1111, 4 hafta önce - Alıntıya git
İnşallah bekliyoruz bakalim çok sayıda gelir de biz de atanırız.
20 Mayıs 2019 19:34

yusufeemuh
Memur

Genel müdürlükte çalışıp bilgi verebilecek olan varsa çok makbule geçer arkadaşlar. İlginiz için tsk

21 Mayıs 2019 19:17

Eem.ysf
Aday Memur

91bucuk benim baskan. İnş teiaş alır da istediğimiz yere atanırız.

yusufeemuh, 4 hafta önce - Alıntıya git
İnsallah kardesim ama 1 alimda istesen atanirdin atanmadin ustune iskiye basvuru yaptin mulakata gitmedin ki gitsen atanirdin zaten benim sorum su iskiye neden basvurdun yazik deilmi kadrolara
22 Mayıs 2019 00:52

yusufeemuh
Memur
İnsallah kardesim ama 1 alimda istesen atanirdin atanmadin ustune iskiye basvuru yaptin mulakata gitmedin ki gitsen atanirdin zaten benim sorum su iskiye neden basvurdun yazik deilmi kadrolara

Kardeşim iskiye basvuru yaptıgım zaman merkezi atamalar belli değildi, iski başvurusundan sonra merkezi atama sayısı belirlendi, devletin alım politikasının azlığından dolayı başvurdum. Baska da hicbir alıma basvurmadım, ne msb ne içişleri ne botaş ne diyanet vs.hiçbir alıma basvurmadım. Simdi de il bekliyorum gelirse yazcam gelmezse beklicem. Hepimizin gönlüne göre bir kadro sayısı gelir inş kardeşim. Senin puan kaçtı bunarsda ?

22 Mayıs 2019 01:44

Eem.ysf
Aday Memur

Kardeşim iskiye basvuru yaptıgım zaman merkezi atamalar belli değildi, iski başvurusundan sonra merkezi atama sayısı belirlendi, devletin alım politikasının azlığından dolayı başvurdum. Baska da hicbir alıma basvurmadım, ne msb ne içişleri ne botaş ne diyanet vs.hiçbir alıma basvurmadım. Simdi de il bekliyorum gelirse yazcam gelmezse beklicem. Hepimizin gönlüne göre bir kadro sayısı gelir inş kardeşim. Senin puan kaçtı bunarsda ?

Ben teias istiyorum icislerine basvurup basvurmamayi cok dusundum sonra nasil olsa yedek kadro var diye basvurdum yedek olmasa basvurmayacaktim cunku 1 kadro 1 aile 8 iski 2kgm yuksek puanlilarin basvurup gitmemesinden dolayi 10 kadro yandi yazik uzuluyorum yazik. Puanim 90.61 bu arada umarim istedigin yere atanirsin
22 Mayıs 2019 01:46

Eem.ysf
Aday Memur

Teias 220 ihdas yapti ihtiyac var erzurum 10 kisiye yakin alcak mesela maliyeden gecerse 100 civari alim olcak bundan sonra hicbiryere basvurmayacagim ayni ozveriyi sen ve bizim puandaki arkadaslardan da bekliyorum herkesin hakkindan hayirlisi
22 Mayıs 2019 08:40

yusufeemuh
Memur
Teias 220 ihdas yapti ihtiyac var erzurum 10 kisiye yakin alcak mesela maliyeden gecerse 100 civari alim olcak bundan sonra hicbiryere basvurmayacagim ayni ozveriyi sen ve bizim puandaki arkadaslardan da bekliyorum herkesin hakkindan hayirlisi

Sıralaman kaç kardeşim merak ettim, 220 mühendis ihdası inş teiaş'ın alım sayısını etkiler de biz ve diğer meslektaşlarımız gönlünün istediği bir yere atanırız inş.

22 Mayıs 2019 13:37

Eem.ysf
Aday Memur

Sıralaman kaç kardeşim merak ettim, 220 mühendis ihdası inş teiaş'ın alım sayısını etkiler de biz ve diğer meslektaşlarımız gönlünün istediği bir yere atanırız inş.

Eem+em 146 amin insallah umarim iski eem ksdrolarini bir daha alir
22 Mayıs 2019 16:26

siyabendislam
Şef

görevde yükselme sınavı yapacaktır ondan

Toplam 17 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?