Editörler :
16 Mayıs 2019 14:25   

31 Mayıs'ta değil, 20 Mayıs'ta Astsubay Astasak İçeri

Geçen hafta cimerden gelen mail ile sınıf ve siralandirma karın bitmiş haldeki sonucumu öğrendim.

Neden hala sonuçlar ilan edilmiyor olabilir?

https://i.hizliresim.com/qd6V1V.jpg

16 Mayıs 2019 14:56

PSZICHO
Daire Başkanı

tamam zaten sıralamalar bellı ama onemlı olan raporun suresının ne zaman bıttıgı. sen mulakata gırenden sonra 45 gün sayıp ondan sonra sonuc beklemenız daha ıyı olur.

16 Mayıs 2019 15:02

Sanane12
Aday Memur

Subaylıkta da aynısını yaptılar ama 39. Gün ilan edildi

16 Mayıs 2019 15:05

Tknmz26
Aday Memur

Hocam CİMER'e ne yazdın da sonucunu söyledi lütfen özelden bana ulaşır mısın ben de merak içinde kaldım...

16 Mayıs 2019 15:17

Rhh16
Aday Memur

Nasıl belli olur? Kardeşim geçen sene girmiş miydin sınavlara? Belki yılı yanlış yazmışlardır falan.. Valla deyiverde biz de aynısını yazalım sonuçları görelim bari içim içimi yiyor evhamdan kontağı kapattık kapatıcaz stresten :)

16 Mayıs 2019 15:47

Gökbörü0
Memur
Kardeşim nasıl oldu bu bi açıklasana sonuçlar ne zaman açıklancak yani
16 Mayıs 2019 15:55

Gökbörü0
Memur
Sadece porsunumu seçtin neden sadece o yazıyor
16 Mayıs 2019 16:20

fedelta55
Aday Memur

Bu sonuç geçen yıl dış kaynak astsubaylığa başvuran ve cimere yedek ve sıralamasıyla ilgili yazı yazan bir adaya ait. Yani bu alımlarla ilgili bir şey değil. Cimer şu anda böyle bir bilgi paylaşmaz. Zaten daha sonuçlar açıklanıp kayıt işlemleri başlamadan ve yedek kaça geleceği belli olmadan yedek 200 de kaldınız şeklinde bilgi verilemez. Biraz düşünelim..

16 Mayıs 2019 20:53

Sanane12
Aday Memur

Nasıl belli olur? Kardeşim geçen sene girmiş miydin sınavlara? Belki yılı yanlış yazmışlardır falan.. Valla deyiverde biz de aynısını yazalım sonuçları görelim bari içim içimi yiyor evhamdan kontağı kapattık kapatıcaz stresten :)

Rhh16, 1 ay önce - Alıntıya git

İlk defa basvurdum ilk mulakatim.

16 Mayıs 2019 20:57

Sanane12
Aday Memur

Bu sonuç geçen yıl dış kaynak astsubaylığa başvuran ve cimere yedek ve sıralamasıyla ilgili yazı yazan bir adaya ait. Yani bu alımlarla ilgili bir şey değil. Cimer şu anda böyle bir bilgi paylaşmaz. Zaten daha sonuçlar açıklanıp kayıt işlemleri başlamadan ve yedek kaça geleceği belli olmadan yedek 200 de kaldınız şeklinde bilgi verilemez. Biraz düşünelim..

fedelta55, 1 ay önce - Alıntıya git

Geçen sene başvuru yapan bir aday dediğin şahıs öncelikle belirteyim, o kişi benim.Gecen sene değil tüm hayatımdaki ilk başvurun bu.Mail adresini paylasman durumunda cimerden gelen cevabı ekran videosuna alıp, seninle paylasabilirim.Halen daha inanmazsan vereyim t.c şifre e devletten gir bak benim adıma.Ben yalan söylemem kardeş. Allah tektir bana da yalan söyletemezsin.

16 Mayıs 2019 21:11

fedelta55
Aday Memur

Geçen sene başvuru yapan bir aday dediğin şahıs öncelikle belirteyim, o kişi benim.Gecen sene değil tüm hayatımdaki ilk başvurun bu.Mail adresini paylasman durumunda cimerden gelen cevabı ekran videosuna alıp, seninle paylasabilirim.Halen daha inanmazsan vereyim t.c şifre e devletten gir bak benim adıma.Ben yalan söylemem kardeş. Allah tektir bana da yalan söyletemezsin.

Sanane12, 1 ay önce - Alıntıya git

Yani şu anda sonuçları açıklanmamış , kayıtları başlamamış bir astsubay alımında porsun sınıfında yedeklerde kaldığını öğrendin. Ve porsun sınıfında en son 100. yedeğe sıra geldiğini öğrendin.Peki kayıtlar ne zaman başlamış kardeşim ?

16 Mayıs 2019 21:19

vaveyla35
Aday Memur
ziyaaaaaaaaaaaa
16 Mayıs 2019 21:33

speedaytu
Aday Memur

Kardeş insanların duyguları ile oynamamalısın bence

16 Mayıs 2019 21:37

Sanane12
Aday Memur
ziyaaaaaaaaaaaa
vaveyla35, 1 ay önce - Alıntıya git

Vereyim sana da şahsi bilgilerimi gir bak e devletten sözleri ugrascam ya. Herkesi başkaları gibi yalancı gormeyin. Bir dost tavsiyesi.

Maçan yiyorsa kardesim

16 Mayıs 2019 21:40

Sanane12
Aday Memur

Kardeş insanların duyguları ile oynamamalısın bence

speedaytu, 1 ay önce - Alıntıya git

Sana da vereyim kardeşim e devleti. Ama dönünce buraya bir uğra özür beklerim

16 Mayıs 2019 21:52

fedelta55
Aday Memur

Sana da vereyim kardeşim e devleti. Ama dönünce buraya bir uğra özür beklerim

Kardeşim bana cevap verirmisin ? Kayıtlar ne zaman başladı ?

16 Mayıs 2019 21:54

Memur7107
Aday Memur

İmkansız bende yazdım gelen mail olumsuzdu. 27mayıs sonrasında açıklancak dediler.

16 Mayıs 2019 22:03

Sanane12
Aday Memur

Vallla baba bı kötülük gutmeden aranızda sadece bu iş için e devlete gidicek olan buyursun gelsin özele vereyim TC şifre

16 Mayıs 2019 22:24

Gökbörü0
Memur

Vallla baba bı kötülük gutmeden aranızda sadece bu iş için e devlete gidicek olan buyursun gelsin özele vereyim TC şifre

20 mayısda açıklancağını nerden çıkardın
16 Mayıs 2019 22:26

Sanane12
Aday Memur
20 mayısda açıklancağını nerden çıkardın
Gökbörü0, 1 ay önce - Alıntıya git

Başlık uzun oluyor diye o yarım kaldı orda.

Onuda forumda bı asker yazdı ya Facebook'tan

Grupta herkes yalan söylemez diyor adama

16 Mayıs 2019 22:27

Gökbörü0
Memur
Arkadaşlar bu seninki 2018 muvazzaf astsubay alımı arkadaşınki doğru olabilir resimdede 2018 dış kaynak yazıyor inşallah biran önce açıklanır
Toplam 35 mesaj

ANKET
Ekrem İmamoğlu ve İsmail Küçükkaya'nın, ortak yayın öncesinde bir otelde, görüşmesini etik buluyor musunuz?