Editörler :
25 Mayıs 2019 18:07

Kbrnurse
Kapalı
İnşallah hocam. Normalde 1 yılın sonunda astigmat ve miyop dereceleri sıfıra iniyor. Tabi rapor süreleri genelde 45 gün olduğu için bizim böyle bir şansımız yok. Yinede belirteyim ki bu konuyu okuyan ilerde alımlara başvuracak arkadaşlar şimdiden gözünde sıkıntu varsa tedavisini olsun. Çünkü Son ana bırakmak insanı geriyor ve yoruyor.
laborant4601, 4 hafta önce - Alıntıya git
Hocam bu arada sizin bahsettiğiniz arkadaşların göz dereceleri kaçtı astigmat?
25 Mayıs 2019 18:10

laborant4601
Aday Memur
Hocam bu arada sizin bahsettiğiniz arkadaşların göz dereceleri kaçtı astigmat?
Kbrnurse, 4 hafta önce - Alıntıya git
2,25-2,50 civarlarıydı yanılmıyorsam
25 Mayıs 2019 18:10

Kbrnurse
Kapalı
Bir arkadaşımda lazer tedavisinden sonra doktora gitti 1,25 mi 1,50 mi ne çıkmıştı iki göZüde . Durumu belirtti ki zaten anlıyor doktor kontrolde çizdirdiğini , bu göz zaten seneye sıfıra düşer deyip sağlam yazdı doktor. Tabi bazı arkadaşlarada sağlam yazmıştı ama uçuş ekibinde yer alamaz diyede belirtmişti rapora. Bu son örnek çok nadir bin doktorda biri böyle bişey yazar bukadar derin yönetmelik bilir. Tabi bunu yazsada arkadaşınız uzmanlığa başvurduğu için sıkıntı olmaz uçuş ekibi içinde olumlu rapor almak hava kuvvetlerni tercih eden adaylar için önem arzeder
Inşallah bize de öyle bir doktor denk gelir hocam 1.25 olursa en azından 0.25 den elemesinler :)
25 Mayıs 2019 18:11

Kbrnurse
Kapalı
2,25-2,50 civarlarıydı yanılmıyorsam
Benim yakınımında 2.75 hocam nerede lazer operasyonu geçirdiklerini biliyor musunuz kusuruma bakmayın size soru yağmuruna tutuyorum :)
25 Mayıs 2019 18:12

laborant4601
Aday Memur
Inşallah bize de öyle bir doktor denk gelir hocam 1.25 olursa en azından 0.25 den elemesinler :)
Süreniz iyice daralır ve göz derecesi istenilen orana düşmezse arkadaşınızda belirtsin durumu gayet güzel bir dil ile ..hocam sizde doktorsunuz Zaten düşüyor derecelerim lakin vaktim kalmadı desin son çare
25 Mayıs 2019 18:14

Kbrnurse
Kapalı
Süreniz iyice daralır ve göz derecesi istenilen orana düşmezse arkadaşınızda belirtsin durumu gayet güzel bir dil ile ..hocam sizde doktorsunuz Zaten düşüyor derecelerim lakin vaktim kalmadı desin son çare
Tamam hocam aynen dediğiniz gibi konuşulur
25 Mayıs 2019 18:15

laborant4601
Aday Memur
Benim yakınımında 2.75 hocam nerede lazer operasyonu geçirdiklerini biliyor musunuz kusuruma bakmayın size soru yağmuruna tutuyorum :)
Estagfurullah :)Onu bilmiyorum hocam lakin bu birazda şans işi profosöre çizdirip memnun kalmayanda oldu uzman doktora çizdiripte dua edende oldu. Doktor işlerini bilirsiniz çevreye sorulur genelde memnun kalan varsa o kişinin doktoruna gidilir :)
25 Mayıs 2019 18:19

Kbrnurse
Kapalı
Estagfurullah :)Onu bilmiyorum hocam lakin bu birazda şans işi profosöre çizdirip memnun kalmayanda oldu uzman doktora çizdiripte dua edende oldu. Doktor işlerini bilirsiniz çevreye sorulur genelde memnun kalan varsa o kişinin doktoruna gidilir :)
Evet öyle bizim öyle bir imkanımız olmadı açıkçası direk randevu aldık ve önümüze sorulan ilk doktora uygundur dedik Profesördü diye işinin ehlidir dedik :) kısmet bu işler dediğiniz gibi Rabbim yardımcımız olsun çok istiyoruz olmasını tabi hayırlısıyla
25 Mayıs 2019 18:21

laborant4601
Aday Memur
Evet öyle bizim öyle bir imkanımız olmadı açıkçası direk randevu aldık ve önümüze sorulan ilk doktora uygundur dedik Profesördü diye işinin ehlidir dedik :) kısmet bu işler dediğiniz gibi Rabbim yardımcımız olsun çok istiyoruz olmasını tabi hayırlısıyla
Rabbim isteyen herkeze nasip etsin şu aziz mübarek ayda . İnşallah gönlünüzce olur . Süreci burada paylaşın ki ilerde belki birilerine yardımı dokunur.
25 Mayıs 2019 18:25

Kbrnurse
Kapalı
Rabbim isteyen herkeze nasip etsin şu aziz mübarek ayda . İnşallah gönlünüzce olur . Süreci burada paylaşın ki ilerde belki birilerine yardımı dokunur.
Tabiki de yazarım hocam çok sağolun size de yardımcı olduğunuz için
25 Mayıs 2019 18:32

laborant4601
Aday Memur
Tabiki de yazarım hocam çok sağolun size de yardımcı olduğunuz için
Ne demek hocam dokunduysa bir yardımım ne mutlu . Allaha emanet olun
25 Mayıs 2019 19:26

Kbrnurse
Kapalı
Ne demek hocam dokunduysa bir yardımım ne mutlu . Allaha emanet olun
Sağolun hocam sizde Allaha emanet olun
01 Haziran 2019 00:51

Kbrnurse
Kapalı
Bende yazayım buraya öncelikle çok şükür ki yakınım sağlık raporunu aldı. Ilk hastaneye gittiğinde sağ gözünde astigmat 2.75 di sol da ise 0.75 ve bu durum rapor almasına engeldi. Çok araştırdık arkadaşlarında önerisiyle Istanbul/Dünyagöz hastanesinde lazer ameliyatı oldu. Ameliyatının ertesi günü kontrol amaçlı hastaneye gittiğinde astigmatının 0.50 olduğu söylendi çok şaşırdık açıkçası bir günde düzeleceğini gerçekten tahmin etmedik. 3 gün sonra Sağlık raporu alacağı hastaneye gitti ve astigmatı 0.25 olmuştu binlerce kez şükür. Ameliyattın Ilk günü gözü acıyordu ve baya kırmızı olmuştu. Biz hastaneden çok memnun kaldık sizlerede tavsiye ederim herkese başarılar dilerim :)
02 Haziran 2019 02:39

bysagi
Aday Memur

Tebrikler inş en kısa zamanda sağlığına kavuşur ben itiraz edeceğim sanırım muayene eden doktor hanım hiç birşeyi kabul etmiyor itiraz yolun açık diyor böyle vicdansızlık görmedim bakalım sonuç ne olacak buraya eklerim tekrar :)

Toplam 34 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?