Editörler : hopaliSafak Vaktii
17 Mayıs 2019 12:28   

Kırtasiye ücreti ve nöbet

arkadaşlar 22 nisanda göreve başladım söz. öğretmen olarak ne nöbet ücreti ne de kırtasiye ölkdeniği hesaba yatmamış sadece kemik maaş var. bu durum normal mi?

17 Mayıs 2019 13:43

danyalu
Şef

Hayırlı olsun göreve başlamanız. Maaşı yapan müdür yardımcısına ya da ilçe mem de bu işlere bakanlara sorabilirsiniz. Verdikleri cevaplar sizi tatmin etmezse doğru olup olmadığını araştırın hocam. Benden bu kadar

18 Mayıs 2019 01:39

Xann
Aday Memur
ne kadar yattı peki hocam
18 Mayıs 2019 02:27

dundarbeyguneribey
Şef

şimdi baktım 560 tl ayriyetten yatmış ama bir açıklama yok ne bu nöbet ücreti mi kırtasiye ücretimi anlamadım

18 Mayıs 2019 08:18

İçer
Aday Memur

şimdi baktım 560 tl ayriyetten yatmış ama bir açıklama yok ne bu nöbet ücreti mi kırtasiye ücretimi anlamadım

dundarbeyguneribey, 1 ay önce - Alıntıya git
Hocam o kırtasiye yardımıdır nöbet ücreti ek dersle beraber hesaplanır ve yatar
18 Mayıs 2019 17:51

dundarbeyguneribey
Şef
Hocam o kırtasiye yardımıdır nöbet ücreti ek dersle beraber hesaplanır ve yatar
İçer, 1 ay önce - Alıntıya git

hocam geçen ay yatmadı bakalım bir daha ayın 10nuna kadar toplu ödenmezse takipçisi olacağım.

18 Mayıs 2019 20:12

Xann
Aday Memur
Hocam sabit maaş ne kadar çözemedim ben hala
18 Mayıs 2019 20:46

dundarbeyguneribey
Şef
Hocam sabit maaş ne kadar çözemedim ben hala
Xann, 1 ay önce - Alıntıya git

3.667 sabit maaş buna ek 560 tl yatmış ama bu neyin parası çözemedim kırtasiye ödeneği ise nöbet ücretim nerede nöbet ücreti ise kırtasiye nerde :) nasreddin hoca misali

19 Mayıs 2019 12:27

Xann
Aday Memur

3.667 sabit maaş buna ek 560 tl yatmış ama bu neyin parası çözemedim kırtasiye ödeneği ise nöbet ücretim nerede nöbet ücreti ise kırtasiye nerde :) nasreddin hoca misali

Hocam nöbet ek dersle yatıyor diye biliyorum 560 muhtemelen kırtasiyedir birde maaşınızın yattığı banka hizmet yılına göre promosyon adı altında bir tutar veriyormuş ama başvuru yapmak gerekiyormuş belki buda promosyonda olabilir
19 Mayıs 2019 19:48

Dantebg
Memur

hocam geçen ay yatmadı bakalım bir daha ayın 10nuna kadar toplu ödenmezse takipçisi olacağım.

Nöbet ücreti ek ders ile birlikte yatar.Peki ek ders ne zaman yatar ? Bağlı bulunduğunuz milli eğitim müdürlüğüne göre farklılık gösterebilir.Genelde ayın 1'i ile 10'u arasında yatar. Ama bazı okullar var ki buralarda kadrolular ile sözleşmelilerin ek dersleri farklı günde yatıyor.Kadroluların ek dersleri ayın başında hesaplaniyorken sözleşmelilerin ek dersleri ayın ortasından itibaren hesaplanıyor.(Benim okulumda bu şekilde) Hasılı, bu konuyu deneyimleyerek öğreneceksin hocam.
20 Mayıs 2019 22:51

hocaahanım
Aday Memur

dundarbeyguneribey Hocam ben de 22 nisanda göreve başladım. Acaba size 15 mayısta ne kadar maaş yattı? 1 ay + 3 haftalık maaş yatması gerekiyordu. Hesaplamalarıma göre eksik çıkıyor. Rica etsem söylebilir misiniz? Teşekkürler, iyi akşamlar.

21 Mayıs 2019 00:06

dundarbeyguneribey
Şef

dundarbeyguneribey Hocam ben de 22 nisanda göreve başladım. Acaba size 15 mayısta ne kadar maaş yattı? 1 ay + 3 haftalık maaş yatması gerekiyordu. Hesaplamalarıma göre eksik çıkıyor. Rica etsem söylebilir misiniz? Teşekkürler, iyi akşamlar.

hocaahanım, 1 ay önce - Alıntıya git

hocam mayısın 7s, gibi yarım maaş yattı. 15inde de tam maaş yattı+kırtasiye ödeneği

Toplam 11 mesaj

ANKET
23 Haziran 2019 İstanbul BBB seçim sonuçlarını nasıl buldunuz?