Editörler : "eskiyara"Pangaea
12345678910111213»

a_durmaz
Başbakan Müsteşarı
20 Mayıs 2019 19:33

Açıkçası yönetmeliğin değişeceğimi sanmıyorum değişse bile önümüzdeki yıldan itibaren uygulanmaya başlanır.

Geçen yıl da böyle oldu. 21 Haziran'da yönetmelik değişti ama atama süreci eski yönetmelik kapsamında yapıldı.

sasdas
Aday Memur
20 Mayıs 2019 21:10

Bugün yönetici atama konusunda yapılan haberi doğrular nitelikte aldığım bir bilgiyi paylaşmak istiyorum. 4 ve 8 yılı dolduranların devam etmesine yönelik bir yönetmelik değişikliği gündemdeymiş dolayısıyla ilk atama bekleyene de boş yer kalmayacakmış. Burası MEB her şey olabiliyor maalesef...

--Facebook--
Şube Müdürü
20 Mayıs 2019 22:04

Hocam sendika kaynaklı bir bilgi mi? Bakanlık mi?

sasdas, 5 yıl önce

Bugün yönetici atama konusunda yapılan haberi doğrular nitelikte aldığım bir bilgiyi paylaşmak istiyorum. 4 ve 8 yılı dolduranların devam etmesine yönelik bir yönetmelik değişikliği gündemdeymiş dolayısıyla ilk atama bekleyene de boş yer kalmayacakmış. Burası MEB her şey olabiliyor maalesef...

sasdas
Aday Memur
20 Mayıs 2019 22:29

Bilgi sendika kaynaklıdır.

--Facebook--, 5 yıl önce

Hocam sendika kaynaklı bir bilgi mi? Bakanlık mi?

20 Mayıs 2019 22:57

iyi de zaten devam ediyor onlar:) şuan her yeri dolduracaklar

sasdas, 5 yıl önce

hkeles
Şef
20 Mayıs 2019 23:22

Arkadaşlar tekrar söylüyorum Sn.bakanımız Ziya Selçuk böyle bir haksızlığa müsade etmez. Tercihler alınmış, sonuçlar belli bu aşamada yapılacak yönetmelik değişikliğinin izahı mümkün değil. Yapılsa bile bu yıl uygulanamaz.

şenol sevindik
Şube Müdürü
20 Mayıs 2019 23:26

Bu editörün sorunu ne yazışmalarda sorun yok ve sürekli müdahale ediyor. Acaba Ek-1 ile müdürlük koltuğu tehlikeye mi girdi?

- - -

Editör: Başlığa herhangi bir müdahalede bulunulmamıştır. Sadece bir üyemiz kendi yazdığı mesajların silinmesini istediği için ilgili üyenin birkaç mesajı silinmiştir. Onun haricinde doğrudan bir müdahelemiz olmamıştır şimdiye kadar. Ama uyarılarımız olmuştur ve aynı uyarıyı size de yapıyorum şu an. Lütfen yazışmalarınıza dikkat ediniz.

erbey0577
Aday Memur
20 Mayıs 2019 23:58

maalesef sayın bakanın yönetici atama konusunda kendi vizyon belgesine bile uyamadı..torpiile

atanalara sınavsız uzatma ile hayatlarının kıyağını geçti...Velhasıl aslında çok umutlu olduğumuz bakana da aslında iş yaptırmayacaklarını çok açık gösterdiler...

hkeles, 5 yıl önce
Arkadaşlar tekrar söylüyorum Sn.bakanımız Ziya Selçuk böyle bir haksızlığa müsade etmez. Tercihler alınmış, sonuçlar belli bu aşamada yapılacak yönetmelik değişikliğinin izahı mümkün değil. Yapılsa bile bu yıl uygulanamaz.

--Facebook--
Şube Müdürü
21 Mayıs 2019 00:00

Bu haberin dedikodu olduğuna inanmak istiyorum. Çünkü memurlarnet haber yapmadı. Hatta diğer memur haber siteleri de

Doroo
Aday Memur
21 Mayıs 2019 00:12

Yeni atananlara yer kalmayacak her yer dolacak diye bir durum yok sonuçta onlar kendi görev yerlerini bırakıp başka bir yere gidecekleri için kontenjan aynı kalır. Sorun ise yeni atanacaklara kötü olan yerlerin kalmasıdır.

Sözün
Aday Memur
21 Mayıs 2019 00:18

Sayın ziya selcuk gelirken kariyer dedi liyakat dedi , hiçbir şey olmadı tam tersine mülakatla gelen kadrolu gibi oldu bu da yetmiyormuş gibi istedikleri doğrultusunda yönetmelik de değişiyormuş! EKYS tamamen göz boyama oldu , çünkü yerleri hep mülakatla gelenlere garantiledi ! Ziya selçuk kesinlikle diğer bakanları arattı,!Bu konuda söylediği hicbir şey olmadı tam tersi her şey kötüleşti gibi !

alis853
Şef
21 Mayıs 2019 08:14

Eğer böyle bir düzenleme yapılırsa ya da iptal edilirse MEB'in inandırıcılığı toz-buz olur. Bizler öğrencilere değerler eğitiminde "Güveni" nasıl anlatacağız.

Ayrıca adam kayırmanın boyutları,baskı grupları bu kadar güçlü ise artık ne bir sınava girelim,ne bir yerlere müracaat edelim.Artan bir yer olursa gariban gitsin. 2014 yılında binlerce müdür görevden alındı ve binlerce müdür olamayacak kişi mülakat adı altında atandı.(çoğunun md. yardımcılığı yoktu bile) şimdi de onlar korunuyorsa ben MEB'e hakkımı helal etmem.

AHMET OKUL
Aday Memur
21 Mayıs 2019 08:41

BEN YÖNETMELİĞİN DEĞİŞECEĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUM

ERTELEME OLDU SADECE

hugo.almeida
Kapalı
21 Mayıs 2019 08:57

sayın bakanımıza çok güveniyorduk :D

Kundera3825
Memur
21 Mayıs 2019 09:16

Milli Eğitimin takvim yayımlaması demek bu senekileri kapsamayacak anlamına gelir.Bir yönetmelik değişikliği olacaksa da -muhtemelen olacak-önümüzdeki yıldan itibaren uygulanır.Ayrıca şu sendika masallarını unutun,bu sene atayacaklar çoğu zaten Ebs'li.Çoğunlukla zaten kendi üyeleri atanacak,niye suyu bulandırsın?Amacı ne olacak?Bir okulda kendi üyesi atanamaz ise yine başka bir üyesi atanır.

celals4273
Memur
21 Mayıs 2019 09:41

köprüyü geçerken at değiştirmek buna denir...

hkeles
Şef
21 Mayıs 2019 09:50

Bakanlık tüm inandırıcılığını kaybeder. Ne diyecek yönetmelik mevcud haliyle bazı adamı büyük olanlarının işine gelmedi ondanmı yaptım diyecek. Bu mümkün değil rahat olun.

tutkum 1237
Şube Müdürü
21 Mayıs 2019 09:53

bu kadar insanı bu sekilde belirsizlikte bırakanları allaha havale ediyorum. koskoca milli eğitim bakanlığında bu saçmalığa dur diyecek, ne yapıyorsunuz siz diyecek bir alahın kulu yok mu acaba? sayın bakandan ümitliyim hala. bence olan bitenden haberi yoktur en azından ayrıntıları bilmiyordur diye düşünüyorum. en azından öyle düşünmek istiyorum.

celals4273
Memur
21 Mayıs 2019 09:59

ÇOK HAKLISINIZ HOCAM...

tutkum 1237, 5 yıl önce

bu kadar insanı bu sekilde belirsizlikte bırakanları allaha havale ediyorum. koskoca milli eğitim bakanlığında bu saçmalığa dur diyecek, ne yapıyorsunuz siz diyecek bir alahın kulu yok mu acaba? sayın bakandan ümitliyim hala. bence olan bitenden haberi yoktur en azından ayrıntıları bilmiyordur diye düşünüyorum. en azından öyle düşünmek istiyorum.

celals4273
Memur
21 Mayıs 2019 10:01

İNŞALLAH...

hkeles, 5 yıl önce
Bakanlık tüm inandırıcılığını kaybeder. Ne diyecek yönetmelik mevcud haliyle bazı adamı büyük olanlarının işine gelmedi ondanmı yaptım diyecek. Bu mümkün değil rahat olun.
Toplam 811 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi