Editörler :
18 Mayıs 2019 21:59   

MSB 523 personel temini (Mühendis)

Herkese selamlar,

Aranıza katıldığım için mutluyum.

14 Mayıs?ta açıklanan sonuçlara göre başvurduğum kadro sınavlarını asil 8. olarak tamamladım.

Sağlık raporu için eve sevk kağıdı gönderileceği yazıyor açıklama sayfasında. Benimle benzer durumda olan arkadaş var mı? Sevk kağıdının gönderilmesi ile ilgili bilgisi olan yada?

Herkes güncel durumunu bu başlık altında yazabilirse süreci daha yakından takip edebiliriz diye düşünüyorum. Geçmiş yıllarda açılan benzer başlıklar bu sene pek açılmamış sanırım. Ya da benim gözümden kaçtı.

Herkese başarılar dilerim.

18 Mayıs 2019 22:13

vaveyla35
Aday Memur
Hayırlısı olsun fakat konuyu yanlış yere açmışsınız. Bakanlıklar başlığı daha uygun.
18 Mayıs 2019 23:49

xchangex
Aday Memur

Teşekkür ederim. İşleyiş nasıl bilmiyorum ama modlar taşıyabilir.

19 Mayıs 2019 00:17

atalak
Memur
Konu doğru yerde alımlar ile pertem ilgileniyor, hayırlı olsun kardeşim. Sistemde kayıtlı olan adresine sevk kağıdı kargo ile gelecek. Kargo geldiğinde zaten haberin olacaktır. Sevk kağıdında ne yapman gerektiği her detayıyla yazıyor merak etme. Hangi ili kazandın?
19 Mayıs 2019 02:04

xchangex
Aday Memur

İstanbul, EEM.

19 Mayıs 2019 02:34

vaveyla35
Aday Memur
Konu doğru yerde alımlar ile pertem ilgileniyor, hayırlı olsun kardeşim. Sistemde kayıtlı olan adresine sevk kağıdı kargo ile gelecek. Kargo geldiğinde zaten haberin olacaktır. Sevk kağıdında ne yapman gerektiği her detayıyla yazıyor merak etme. Hangi ili kazandın?
atalak, 1 ay önce - Alıntıya git
Cevap hakkı doğurmuşsunuz bana. Umrumda değil fakat yine de adet yerini bulsun. TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ Personel Temin Faaliyetleri başlığı altındayız. Pertem değil. İyi forumlar.
19 Mayıs 2019 13:28

atalak
Memur
Cevap hakkı doğurmuşsunuz bana. Umrumda değil fakat yine de adet yerini bulsun. TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ Personel Temin Faaliyetleri başlığı altındayız. Pertem değil. İyi forumlar.
vaveyla35, 1 ay önce - Alıntıya git
Türk Silahlı Kuvvetleri de Milli Savunma Bakanlığına bağlıdır. Bu arkadaşlar milli savunma bakanlığına bağlı inşaat emlak bölge başkanlıkları ve askeri fabrikalarda görevlerini yapacaklar. Şimdi yandan 2'le.
19 Mayıs 2019 14:27

vaveyla35
Aday Memur
Türk Silahlı Kuvvetleri de Milli Savunma Bakanlığına bağlıdır. Bu arkadaşlar milli savunma bakanlığına bağlı inşaat emlak bölge başkanlıkları ve askeri fabrikalarda görevlerini yapacaklar. Şimdi yandan 2'le.
atalak, 1 ay önce - Alıntıya git
Cahile laf anlatmak deveye hendek anlatmaktan zor olduğu için algılama opsiyonu yüklenmeden dünyaya gelmiş o beynine daha fazla cümle kurmayacağım. Sivrisinek saz fakat her zamanki gibi davul soksam da anlayamayacaksın. Bol şans o beyinle.
20 Mayıs 2019 08:27

engeem
Aday Memur

İstanbul, EEM.

xchangex, 1 ay önce - Alıntıya git

Kardeşim istanbul-1 elektronik mi?

20 Mayıs 2019 08:40

xchangex
Aday Memur

Kardeşim istanbul-1 elektronik mi?

engeem, 1 ay önce - Alıntıya git

Elektrik. Senin?

20 Mayıs 2019 08:45

engeem
Aday Memur

Elektrik. Senin?

Elektronik benimde

21 Mayıs 2019 15:36

xchangex
Aday Memur

Güncelleme: Sevk kağıdım geldi. Bahsedildiği gibi mesaj vs gelmedi.

21 Mayıs 2019 17:43

EloHabCedriC

Güncelleme: Sevk kağıdım geldi. Bahsedildiği gibi mesaj vs gelmedi.

Kardeş hayırlı olsun. Hangi kargoyla geldi Sevk kağıdın ?

21 Mayıs 2019 18:28

pudgemirana-

arkdaslar sevk belgesi gelen makine mühendisi var mı

21 Mayıs 2019 20:21

xchangex
Aday Memur

Kardeş hayırlı olsun. Hangi kargoyla geldi Sevk kağıdın ?

EloHabCedriC, 1 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim. PTT kargo ile geldi. Yarın sağlık raporu işlemlerini başlatacağım. Gelişmeleri yine buradan paylaşıyor olurum.

22 Mayıs 2019 22:34

cereyancı6
Kapalı

Sağlık işlemlerini hallettikten sonra yapacağımız sıradaki işlem nedir? Beklemek mi? Güvenlik soruşturmasının olumlu olup olmadığını nasıl öğreneceğiz.

24 Mayıs 2019 11:38

kfynr
Aday Memur

arkdaslar sevk belgesi gelen makine mühendisi var mı

pudgemirana-, 1 ay önce - Alıntıya git

Bana gelmedi. Pertem'i arıyorum ama ulaşamıyorum. Mail attım ona da cevap yok.

01 Haziran 2019 21:43

xchangex
Aday Memur

Güncelleme: Sağlık raporu için 11 farklı poliklinikte muayene oldum. Ultrason, solunum testi, akciğer filmi, işitme testi, göz kontrolü ile kan ve idrar testleri yapıldı. 13 Haziran?da heyet toplanacak ve muhtemelen sağlam raporu alacağım. Güncel durumu değişiklik olması halinde yine yazacağım.

Benim merak ettiğim, rapor ellerine ulaştıktan sonraki aşama ne olacak? Güvenlik soruşturmasısonucu nasıl bildirilecek? Bilen yada deneyimleyen varsa paylaşırsa sevinirim.

14 Haziran 2019 14:17

Giray111
Aday Memur

Sağlık raporunu elden ayrıca perteme gönderen varmı.

Toplam 18 mesaj

ANKET
Ekrem İmamoğlu ve İsmail Küçükkaya'nın, ortak yayın öncesinde bir otelde, görüşmesini etik buluyor musunuz?