Editörler :
19 Mayıs 2019 14:43   

KPSS puan hakkında

Arkadaşlar merhaba

makine müh olarak

tek yıllarda aldığımız 92 + 70 yds mi daha etkili olur yoksa

çift yıllarda aldığımız 88 puan mı daha etkili olur

19 Mayıs 2019 18:14

Tempt
Şef
Tek yıllarda aldığın puanlarla merkezi atamaya tercih veremezsin sadece açıktan alımlarda uzman yardımcılığı vs pozisyonlar için tek yıllardaki puanlar işe yarıyor
19 Mayıs 2019 21:36

harita94
Daire Başkanı

çift yılda aldığın 88 + yds 70.ayrıca tek yıldan 92 alıp çift yıldan nasıl 88 aldın :D

19 Mayıs 2019 22:16

makinacı16-41
Aday Memur

çift yılda aldığın 88 + yds 70.ayrıca tek yıldan 92 alıp çift yıldan nasıl 88 aldın :D

harita94, 4 hafta önce - Alıntıya git

hacım ilk defa kpss hazırlanıyorum şuan tam konular bitmediği halde 90 91 bandından geliyor puanlar.bu sene 92 dedim o yüzden.seneyede artık unutur ederiz diye 88 diye bir seçenek söyledim açıkcası.gemileri yakıp seneyede calısıcam olmazsa merkeziden gidebilmek için..çok can sıkıcı bir süreçmiş tipik en başta yapacagımızı en sonda yaptıgımız için böyle oldu ama 4 yıl özelde calıs sonra gel kpss :))

19 Mayıs 2019 23:18

Tempt
Şef

hacım ilk defa kpss hazırlanıyorum şuan tam konular bitmediği halde 90 91 bandından geliyor puanlar.bu sene 92 dedim o yüzden.seneyede artık unutur ederiz diye 88 diye bir seçenek söyledim açıkcası.gemileri yakıp seneyede calısıcam olmazsa merkeziden gidebilmek için..çok can sıkıcı bir süreçmiş tipik en başta yapacagımızı en sonda yaptıgımız için böyle oldu ama 4 yıl özelde calıs sonra gel kpss :))

makinacı16-41, 4 hafta önce - Alıntıya git
Ben de 5 yıl özelde çalıştım sonra kpss ile devlete yerleştim bu yıl
19 Mayıs 2019 23:35

harita94
Daire Başkanı

makinacı16-41, 4 hafta önce - Alıntıya git

ben mezun olalı 1.5 sene oldu.6 ay askerde geçirdim kalan sürede kpss çalıştım 87,2 aldım pek işe yaradığı söylenemez.atanamazsam önümüzdeki yılda çalışcam yani toplamda 3 senem boşa gitmiş olacak beterin beteri var üzülmeyin :)

Toplam 5 mesaj