Editörler :
20 Mayıs 2019 01:10   

Astsubaylık herkesi ilgilendiriyor!!

ben şimdi astsubaylık için bekliyorum. spor sözlü geçtim sağlık raporunu aldım ek d1 d2 astsubay olur diye. bunu gönderdi hastane bir sorun yok yani. ama şöyle bir söylenti ile karsılastım şimdi bu sağlık raporu için olumlu yada olumsuz yada d2 diye pertem bir sonuç açıklıyormuş doğrumu o varmı böyle birşey. hastaneden aldığım d1 d2 astsubay olur raporu kesin nihai karar değil mi yani. birde pertemin onaylayıp onaylamadığını belirten bir sonuç mu açıklanacak astsubaylık sonuçlarından önce ?

20 Mayıs 2019 01:27

ihsan.9
Aday Memur

bu çarşamba internet üzerinden sağlık rapor sonuçları açıklanacak geçen sene böyle olmuş

20 Mayıs 2019 01:33

astadayy
Aday Memur

bu çarşamba internet üzerinden sağlık rapor sonuçları açıklanacak geçen sene böyle olmuş

ihsan.9, 4 hafta önce - Alıntıya git

açıklanacağını nerden biliyon çarşamba günü hocam ?

20 Mayıs 2019 02:43

PSZICHO
Daire Başkanı

Subaylıkta oyle bıse acıklanmadı. Muhtemelen Astsubaylıkta da açıklanmaz.

20 Mayıs 2019 03:36

emrekubasik
Aday Memur

Forumda birisi öyle yazmış çarşamba açıklanacak diye

20 Mayıs 2019 12:20

ihsan.9
Aday Memur

açıklanacağını nerden biliyon çarşamba günü hocam ?

astadayy, 4 hafta önce - Alıntıya git

perteme gidenlere böyle bir şey denmiş sonuçta kimse kafasından uydurmuyodur

21 Mayıs 2019 11:06

theconqueror06
Aday Memur

hocam ikamet ettiğimiz vilayetten saglık raporunu almak şartmı? listedeki başka hastaneden alsam olmaz mı?(not: ikametgah ankara ama urfa'da çalısıyorum. rapor için gel git sıkıntı)

21 Mayıs 2019 14:13

PSZICHO
Daire Başkanı

hocam ikamet ettiğimiz vilayetten saglık raporunu almak şartmı? listedeki başka hastaneden alsam olmaz mı?(not: ikametgah ankara ama urfa'da çalısıyorum. rapor için gel git sıkıntı)

theconqueror06, 4 hafta önce - Alıntıya git

hastahane sevkı sırasında ıstedıgın bır sehırdekı ıstedıgın hastahaneyı secebılıyorsun.

Toplam 7 mesaj