Editörler :
20 Mayıs 2019 18:42   

(İKM) mahkeme beni hakem hastaneye ( Ankara Numune ) sevk etti!!!

geçtiğimiz alımda trabzon ikm yi kazanmıştım ilk raoprum olumsuzdu gözden dolayı belirli bir derece şartıda yoktu üstelik daha sonra ben başka hastaneden raporu aldım ve dava açtım şubat ayında ve mahkeme bu ay beni ankara numune hastanesine sevk etti daha önce bu şekilde durumu olan oldu mu ? yardımlarınızı bekliyorum

20 Mayıs 2019 21:23

Cglyn94
Aday Memur
gözünde ki problem nedir benim de bir göz 4 derece astigmat+hipermetrop
21 Mayıs 2019 17:51

Vonalı525
Aday Memur
gözünde ki problem nedir benim de bir göz 4 derece astigmat+hipermetrop
Cglyn94, 1 ay önce - Alıntıya git

keratokonus vardı gözümde kornea nakli olmuştum askerden muafım

21 Mayıs 2019 19:01

Cglyn94
Aday Memur

keratokonus vardı gözümde kornea nakli olmuştum askerden muafım

Vonalı525, 1 ay önce - Alıntıya git
sence bende sıkıntı olur mu ilan da çıktı artık sağ göz 4 hipermetrop+4 astigmat sol göz 0 derece
21 Mayıs 2019 20:55

Vonalı525
Aday Memur
sence bende sıkıntı olur mu ilan da çıktı artık sağ göz 4 hipermetrop+4 astigmat sol göz 0 derece

kardeş doktoruna göre değişir bazıları mevzuat falan bilmiyo sen kendi ilindeki doktora git sor önceden

21 Mayıs 2019 23:57

denizhanh
Aday Memur
Kardeşim ben de ikm kazandım başlamayı bekliyorum 4 derece miyop vardı her iki gözümde de doktor gözlükle sağlam yazdı raporumda sorun çıkmadı
22 Mayıs 2019 08:58

Vonalı525
Aday Memur
Kardeşim ben de ikm kazandım başlamayı bekliyorum 4 derece miyop vardı her iki gözümde de doktor gözlükle sağlam yazdı raporumda sorun çıkmadı
denizhanh, 1 ay önce - Alıntıya git

tahsisle infaz koruma memurru olur mu yazıyordu ?

22 Mayıs 2019 15:09

denizhanh
Aday Memur

tahsisle infaz koruma memurru olur mu yazıyordu ?

normal infaz koruma memuru olur yazıyordu yanında da not olarak göz derecelerim artı gözlükle sağlam yazıyordu
22 Mayıs 2019 16:37

Vonalı525
Aday Memur
normal infaz koruma memuru olur yazıyordu yanında da not olarak göz derecelerim artı gözlükle sağlam yazıyordu
denizhanh, 1 ay önce - Alıntıya git

tamam işte tashih düzeltme demek gözlükle düzeliyor demek aynı şey

22 Mayıs 2019 17:34

denizhanh
Aday Memur

tamam işte tashih düzeltme demek gözlükle düzeliyor demek aynı şey

Tamam kardeşim işte tashih, düzeltme aynı şey de ben doktorun net yazdığını söylüyorum yukarıda da gözlükle sağlam yazdı diyorum sen tashih mi yazdı dedin aynı şey işte
25 Mayıs 2019 16:29

Vonalı525
Aday Memur

bu arada numune hastanesi bilkent şehir hastanesine taşınmış

29 Mayıs 2019 14:50

Vonalı525
Aday Memur

dün ankara şehir hastanesinde mahkeme kararıyla heyete girdim ve heyet mahkemenin olumlu olumsuz bir karar belirtmesini istemesine rağmen sol gözümden ameliyat olmamı ve yeniden değerlendireceklerini belirttiler acaba mahkeme hakem hastanenin bu kararını dikkate alır mı?

Toplam 11 mesaj

ANKET
Ekrem İmamoğlu ve İsmail Küçükkaya'nın, ortak yayın öncesinde bir otelde, görüşmesini etik buluyor musunuz?