Editörler : hopaliSafak Vaktii
20 Mayıs 2019 19:12   

Okul tabanlı afet eğitimi

arkadaşlar iyi günler okul tabanlı afet eğitimi(uzaktan)'ne başvurdum başvurum onaylandı ebadan girin dendi ama bir türlü bulamadım bilen arkadaşlar acil yardım

20 Mayıs 2019 21:07

adakızı
Genel Müdür

http://ues.eba.gov.tr/ buradan giriliyor olabilir mi?

21 Mayıs 2019 09:07

38ögrt
Şef

http://ues.eba.gov.tr/ buradan giriliyor olabilir mi?

adakızı, 4 hafta önce - Alıntıya git

buradan giriliyor fakat hiç içerik yok

21 Mayıs 2019 13:28

frelli
Memur

hocam ben de baktım EBA da bu eğitim daha açılmamış. Ordu MEM e sordum takip edin genel bi sıkıntı var dediler. Farklı illerden de şikayetler geliyormuş. Açılmasını beklemekten başka çare yok gibi

21 Mayıs 2019 13:34

joseph10
Aday Memur

hocam ben de baktım EBA da bu eğitim daha açılmamış. Ordu MEM e sordum takip edin genel bi sıkıntı var dediler. Farklı illerden de şikayetler geliyormuş. Açılmasını beklemekten başka çare yok gibi

frelli, 4 hafta önce - Alıntıya git

Ebada eğitim başladı şuan ben de görevliyim ve devam ediyorum arkadaşlar. Ues ten değil Eba dersten gireceksiniz.

21 Mayıs 2019 13:43

ömer42
Şef

Sırasıyla Eba/eba ders/mesleki gelişim/kurslarım

21 Mayıs 2019 13:51

frelli
Memur
21 Mayıs 2019 16:36

lutt
Şube Müdürü

anket acılıyor devamı acılmadı

22 Mayıs 2019 11:42

ashil13
Daire Başkanı

Evet sıkıntı var 3 gündür ben de giremiyorum....

22 Mayıs 2019 14:59

ömer42
Şef

Evet sıkıntı var 3 gündür ben de giremiyorum....

ashil13, 4 hafta önce - Alıntıya git

Ben bitirdim hocam. İzlenen bir bölümü tekrar izlemek gerekiyor bazen. Bir sonraki bölüme geçmezse tekrar açıp videonun sonuna sardırdım ben.

22 Mayıs 2019 16:34

lutt
Şube Müdürü

Ben bitirdim hocam. İzlenen bir bölümü tekrar izlemek gerekiyor bazen. Bir sonraki bölüme geçmezse tekrar açıp videonun sonuna sardırdım ben.

ömer42, 4 hafta önce - Alıntıya git

sorular nasıl kolay mı ?

22 Mayıs 2019 17:35

ömer42
Şef

sorular nasıl kolay mı ?

lutt, 4 hafta önce - Alıntıya git

Zor değil hocam. 50 soru var. 43 doğru 7 yanlış yapmışım (86 puan). Süre var diye yazıyordu ama ben ekranda süre görmedim soruları çözerken.

22 Mayıs 2019 21:00

ashil13
Daire Başkanı

Sayfa ve videolar açılsa ben de bitireceğim ama ne mümkün...

22 Mayıs 2019 22:39

wulfgarop
Şube Müdürü

tebrikler vallahi hocam. 1 günde sadece bölüm 2nin 3. dersine gelebildim. genel ilerleme %5 sadece.. eba nın bu altyapısı ile imkansız bitmesi bunun.

son 4 saattir 4 dakikalık bir videoyu izlemeye çalışıyorum.

22 Mayıs 2019 23:41

ashil13
Daire Başkanı

tebrikler vallahi hocam. 1 günde sadece bölüm 2nin 3. dersine gelebildim. genel ilerleme %5 sadece.. eba nın bu altyapısı ile imkansız bitmesi bunun.

son 4 saattir 4 dakikalık bir videoyu izlemeye çalışıyorum.

wulfgarop, 4 hafta önce - Alıntıya git

aynı fikirdeyim. berbat bir alt yapı.. eski sistem (e-eğitimlerim) çok daha iyiydi

23 Mayıs 2019 12:33

Edgar A. Poe
Aday Memur

Sn............... 27/05/2019 tarihinde baslayan 2019000202 numarali Uzaktan Egitim faaliyetine kabul edildiniz. Faaliyetin detaylari icin MEBBIS Hizmetici Egitim Modulune bakabilirsiniz.

Dahl yeni mesaj geldi baba 27 mayıs pazartesi başlıyor.ne yapacağız saat kaçta yayın başlar nereye gireceğiz yardim???

23 Mayıs 2019 17:05

lutt
Şube Müdürü

eba da

25 Mayıs 2019 20:33

sato18
Aday Memur

4 gündür işi gücü bıraktık bununla uğraşıyoruz, ailemize ayıracağımız zamanı bu işe harcıyoruz alt yapı yok sistem yok server hatası verip duruyor şu ülkede bir işi de adam akıllı yapın be kardeşim

27 Mayıs 2019 04:05

metal123
Daire Başkanı

eba da kursu tamamladığım görünüyor ancak mebbis de kursa katılmadınız şeklinde bir durum söz konusu. İşin sertifikasında falan değilim ancak 3 gün yaklaşık 10-12 saat kurs videolarını izlemek için uğraştım. Defalarca hata verdiği oldu. Bu işle ilgilenen kimse artık böyle olursa kimse uzaktan eğitim kurs başvurusu falan yapmaz. Zaten katılım devede kulak şeklinde. Zamanım boşa gitti. Altyapı sıfırın altında.Koordinasyon zayıf.

27 Mayıs 2019 09:53

mistral_tr
Aday Memur

eba da kursu tamamladığım görünüyor ancak mebbis de kursa katılmadınız şeklinde bir durum söz konusu. İşin sertifikasında falan değilim ancak 3 gün yaklaşık 10-12 saat kurs videolarını izlemek için uğraştım. Defalarca hata verdiği oldu. Bu işle ilgilenen kimse artık böyle olursa kimse uzaktan eğitim kurs başvurusu falan yapmaz. Zaten katılım devede kulak şeklinde. Zamanım boşa gitti. Altyapı sıfırın altında.Koordinasyon zayıf.

metal123, 3 hafta önce - Alıntıya git

hocam mebbiste kursa katılmadınız yazıyor. oysaki 76 alarak kursu bitirdim. Sonradan mı düzelecek bir bilginiz var mıdır?

27 Mayıs 2019 10:20

wulfgarop
Şube Müdürü

Eba ile Mebbis arasında veri aktarımı yapılmadı sanırım. Bende kursu tamamladım sınavdanda başarılı oldum Mebbiste "Eğitime Katılmadığından Belge Almaya Hak Kazanamamıştır." ibaresi var. 1-2 güne çözülür sanırım

Toplam 37 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?