Editörler : hopaliSafak Vaktii
27 Mayıs 2019 10:26

halil.ozkn
Aday Memur

Sn............... 27/05/2019 tarihinde baslayan 2019000202 numarali Uzaktan Egitim faaliyetine kabul edildiniz. Faaliyetin detaylari icin MEBBIS Hizmetici Egitim Modulune bakabilirsiniz.

Dahl yeni mesaj geldi baba 27 mayıs pazartesi başlıyor.ne yapacağız saat kaçta yayın başlar nereye gireceğiz yardim???

Edgar A. Poe, 4 hafta önce - Alıntıya git

eba derste mesleki gelişim bölümüm var altta ordan girebilirsiniz. bende bugün 17.25 te yayın başlayacak yazıyor.

27 Mayıs 2019 10:32

halil.ozkn
Aday Memur

eba derste mesleki gelişim bölümüm var altta ordan girebilirsiniz. bende bugün 17.25 te yayın başlayacak yazıyor.

halil.ozkn, 3 hafta önce - Alıntıya git

yayın açılmış

27 Mayıs 2019 11:51

mistral_tr
Aday Memur

Eba ile Mebbis arasında veri aktarımı yapılmadı sanırım. Bende kursu tamamladım sınavdanda başarılı oldum Mebbiste "Eğitime Katılmadığından Belge Almaya Hak Kazanamamıştır." ibaresi var. 1-2 güne çözülür sanırım

wulfgarop, 3 hafta önce - Alıntıya git

Evet hocam aynı sorun bende de var. Dediğiniz gibi beklemek lazım. Yalova'daki kursa katılmak için mebbis e işlenecek diye düşünüyorum.

27 Mayıs 2019 12:19

wulfgarop
Şube Müdürü

Evet hocam aynı sorun bende de var. Dediğiniz gibi beklemek lazım. Yalova'daki kursa katılmak için mebbis e işlenecek diye düşünüyorum.

mistral_tr, 3 hafta önce - Alıntıya git

Mebbise geçmiş bilgiler arkadaşlar.

27 Mayıs 2019 15:33

lutt
Şube Müdürü

faaliyet değerlendirme aktif afet eğitimi

28 Mayıs 2019 14:40

ashil13
Daire Başkanı

zorla bitirdim ama ne eğitimden ne de derslerden bir şey anlamadım. videonun yüklenmesi, yüklendikten sonra izlenmiş kabul edilmesi vs. çok zamanımı aldı

ve eğitim hiç bir işe yaramadı

29 Mayıs 2019 11:22

38ögrt
Şef

bitirdim şimdide yüz yüze olana başvuramıyorum daha önce 5 tane istemiştim hiçbiri çıkmadı 5 taneden fazla başvuramazsınız diye reddediyor seneye geçerli mi acaba

29 Mayıs 2019 12:53

ISIKAYHAN
Şube Müdürü

bitirdim şimdide yüz yüze olana başvuramıyorum daha önce 5 tane istemiştim hiçbiri çıkmadı 5 taneden fazla başvuramazsınız diye reddediyor seneye geçerli mi acaba

38ögrt, 3 hafta önce - Alıntıya git

sertifikayı almaya hak kazandıysanız; ister bir yıl, ister 5 yıl sonra olsun her zaman izin verir bence

29 Mayıs 2019 13:00

konya29
Şube Müdürü

38ögrt, 3 hafta önce - Alıntıya git

Hocam 1 yıl içerisinde uzaktan ve yüz yüze seminer,kurs vs başvuru sayısı en fazla 5'dir.1 Ocak 2020 ye kadar başvuru yapamazsınız.

03 Haziran 2019 11:18

serhann
Memur

Selam arkadailar Okul Tabanlı Afet eğitim kurusunu tamamlamama ragmen mebbis te şu ifade var.Aynı sorunu yaşayan veya yaşayıp duzeltilen var mı.Eğitime Katılmadığından Belge Almaya Hak Kazanamamıştır.

03 Haziran 2019 11:42

ashil13
Daire Başkanı

Selam arkadailar Okul Tabanlı Afet eğitim kurusunu tamamlamama ragmen mebbis te şu ifade var.Aynı sorunu yaşayan veya yaşayıp duzeltilen var mı.Eğitime Katılmadığından Belge Almaya Hak Kazanamamıştır.

serhann, 2 hafta önce - Alıntıya git

bende yazıyordu, 1 gün sonra düzeldi

03 Haziran 2019 12:30

lutt
Şube Müdürü

merkezi olana başvurdunuz mu?

03 Haziran 2019 12:40

ashil13
Daire Başkanı

yok hocam çok fazla başvuru var, çıkacağını sanmıyorum

08 Haziran 2019 00:38

konya29
Şube Müdürü

serhann, 2 hafta önce - Alıntıya git

"Eğitime Katılmadığından Belge Almaya Hak Kazanamamıştır."aynı ifade bende de var..ne zaman düzelir, bilgisi olan var mı

10 Haziran 2019 14:51

ISIKAYHAN
Şube Müdürü

Düzelmiştir bugün

10 Haziran 2019 16:29

oryy_33
Memur

onaylanan var mı yalova 17-18 haziran daki kursu

10 Haziran 2019 20:13

konya29
Şube Müdürü

Düzelmiştir bugün

ISIKAYHAN, 1 hafta önce - Alıntıya git

aynen hocam

Toplam 37 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?