Editörler :
21 Mayıs 2019 09:52   

TSM döner

tsm de çalışan fizyoterapistlerin döneri hakkında bilgisi olan var mı

21 Mayıs 2019 15:44

kendine vandal
Memur
bunu ben de Merak ediyorum. siz hangi TSMyi yazacaksınız acaba
21 Mayıs 2019 15:50

fzt9874
Aday Memur

çanakkale düşünüyorum

21 Mayıs 2019 19:57

kendine vandal
Memur
babam TSM de çalışıyor, lise mezunu. şimdiye kadar hiç almıyorlardı, son iki aydır 80 lira falan alıyorlarmış. çevre sağlığı memuru olduğu için bilgi verir mi bilmem ama
21 Mayıs 2019 22:17

DoksanıncıKöyden
Aday Memur

Bu döner sermaye, ne bitmez sermayeymiş be kardeşim! Herkes en yüksek oranda pay istiyor. Bu kadar da dönmez bu sermaye ama...

22 Mayıs 2019 08:47

fzt9874
Aday Memur
babam TSM de çalışıyor, lise mezunu. şimdiye kadar hiç almıyorlardı, son iki aydır 80 lira falan alıyorlarmış. çevre sağlığı memuru olduğu için bilgi verir mi bilmem ama
kendine vandal, 3 ay önce - Alıntıya git

teşekkür ederim

22 Mayıs 2019 08:52

fzt9874
Aday Memur

Bu döner sermaye, ne bitmez sermayeymiş be kardeşim! Herkes en yüksek oranda pay istiyor. Bu kadar da dönmez bu sermaye ama...

DoksanıncıKöyden, 3 ay önce - Alıntıya git

En yüksek payı değil emeğimizin karşılığını istiyoruz. Fizyoterapistlerin ne şartlarda çalıştığını bilmiyorsunuz sanırım ki böyle bir cevap yazdınız. Sağlık çalışanlarının büyük bir çoğunluğu ağır şartlarda çalışıyorlar. Kazandıklarının kat kat fazlasını emekleriyle ödüyorlar emin olabilirsiniz.

23 Mayıs 2019 10:34

uzayterapisti
Memur
arkadaşlar proje kapsamında sağlıklı yaşam merkezlerine giren danışman fizyoterapist arkadaşlar toplamda ne kadar ücret alıyor? Bi arkadaşım için soruyorum bilgisi olan varsa sevinirim.
23 Mayıs 2019 10:50

fzt.acer
Aday Memur

Nereleri yazacaksınız

23 Mayıs 2019 10:59

uzayterapisti
Memur
ben veya arkadaşım yazmıycak tayinle ilgisi olmayan başka bi özel durum var onun için sormuştum. danışman fizyoterapist ücretlerini. danışman psikolog veya diyetisyen maas bilgiside işimi görür.
23 Mayıs 2019 12:31

kendine vandal
Memur

Nereleri yazacaksınız

fzt.acer, 3 ay önce - Alıntıya git
İzmir'i yazdık biz
23 Mayıs 2019 14:41

fzt.acer
Aday Memur
İzmir'i yazdık biz
kendine vandal, 3 ay önce - Alıntıya git
Ben Kahramanmaraş yazdım başka tercih yapan fizyoterapist var mı
23 Mayıs 2019 14:59

17-59
Şef

En yüksek payı değil emeğimizin karşılığını istiyoruz. Fizyoterapistlerin ne şartlarda çalıştığını bilmiyorsunuz sanırım ki böyle bir cevap yazdınız. Sağlık çalışanlarının büyük bir çoğunluğu ağır şartlarda çalışıyorlar. Kazandıklarının kat kat fazlasını emekleriyle ödüyorlar emin olabilirsiniz.

fzt9874, 3 ay önce - Alıntıya git

TSM lerde çalışan fizyoterapistlerin döner sermayesi 0,85 katsayısı ile çarpılıyor. biyolog, çocuk gelişimci, psikolog vb sağlık bilimleri lisansiyerleri de aynı performansı alır. ben çalıştığım ili örnek veriyorum 600 tl civarında performans alırsın.

23 Mayıs 2019 16:43

uzayterapisti
Memur

TSM lerde çalışan fizyoterapistlerin döner sermayesi 0,85 katsayısı ile çarpılıyor. biyolog, çocuk gelişimci, psikolog vb sağlık bilimleri lisansiyerleri de aynı performansı alır. ben çalıştığım ili örnek veriyorum 600 tl civarında performans alırsın.

17-59, 3 ay önce - Alıntıya git
eyvallah kardeşim onu biliyorumda şimdi yeni bir tür var danışman fizyoterapist diye bunlar proje kapsaminda aylik 7-8 bin lira alıyolar dendi ama bana saçma geldi. Bende merak ettim onun için yazdım. hastanede kadrolu fizyoterapistim bizde 4.5 u görmüyor onlarda 7-8 bin diyolar tuhaf iş gercekten.
Toplam 13 mesaj

ANKET
3 HDP'li belediyeye kayyum atandı. Bu kararı;