Editörler : ayşegül bgm
21 Mayıs 2019 13:45

Manisa Şehir Hastanesi

Manisa Şehir Hastanesi ve Manisa Merkez Hakkında, Bilgilendirme Yapabilecek Arkadaşlar Yardımcı Olabilir mi Acaba?

yasminym
Kapalı
21 Mayıs 2019 14:11

bransınız nedır?hastane yenı donerı az dıye bılıyorum.kucuk bır sehırdır ızmır yakınında oldugu ıcın ızmır ın ılcesı gıbı olmustur cogu kısı ızmırde oturup gıt gel yapanlardan olusmaktadır.kucuk bır sehır olmasına ragmen kıraları gereksız pahalıdır ızmırle yarısıyor neredeyse.tabı nereden gıdecegınız de onemlı ıstanbuldan gıdeceksenız kıralar pahalı gelmeyebılır .1+1 esyalı evler 1300- tl den baslıyordu oyle soyleyeyım.cogu kısıde alısverıse aksam yemegıne bıle ızmıre gıder yakın oldugu ıcın belkı bu kadar ıcıce yakın oldugundan manısa kendını gelıstıremedı ve ızmırden dolayı da pahalı hale geldı.ama sunu söyleyebılırım karısık bır halkı yoktur surıyelı yok denecek kadar azdır ve kışları bıldıgınız kuru soguktur .

halil.ozkn
Aday Memur
21 Mayıs 2019 14:51

eşim ebe, şuan afyondayız. burada da kiralar çok uygun değil, 3 kişilik bir aileyiz. Siz manisada mı çalışıyorsunuz?

Mutemetinben
Aday Memur
22 Mayıs 2019 00:54

Manisaliyim bilgi veren arkadasin dediklerinden sadece kuru soguk kismi dogru belki bide yeni hastane doneri az dedigi dogrudur manisa tam yasanacak bir yer arkadaşım ne izmirin kalabaligini görürsün nede afyonun asosyalligini manisa tam anlamiyla yasanacak bir kent

yasminym
Kapalı
22 Mayıs 2019 05:34

Manisada 2.5 yıl yaşamış biri olarak yszdım bende manısalı olan birinin yorumu ile manisalı olmayıp memur olarak gelecek bırının yorumu tabıkı farklı olur ve kötü bır sey de yazdıgımı düşünmüyorum siz memleketınız dıye hemen bır savunmaya gecmıssınız kötü bır sey yazılmadıgı halde

Mutemetinben, 5 yıl önce
Manisaliyim bilgi veren arkadasin dediklerinden sadece kuru soguk kismi dogru belki bide yeni hastane doneri az dedigi dogrudur manisa tam yasanacak bir yer arkadaşım ne izmirin kalabaligini görürsün nede afyonun asosyalligini manisa tam anlamiyla yasanacak bir kent
Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi