Editörler :
21 Mayıs 2019 13:54   

Jandarma uzman erbaş alımı 2019/1

Arkadaşlar herkese merhaba. ben spor sözlü mülakat aşamalarını geçtim sağlık raporunu da tamamladım ve bekliyorum. mülakatların başladığı ilk gün ilk grupta girdim. bütün aşamalarımı tamamladım. bize verilen bi kağıtta işlemleri ilk biten adaylar öncelikli çağrılacaktır şeklinde bi yazı var. sizce tahminen ne zaman eğitime çağırırlar ve eğitimi kaç ay olur. bide lisans mezunuyum komando yada asayiş sınıfına seçilme konusunda bi etkisi olur mu lisans mezunu olmam. çok teşekkürler.

21 Mayıs 2019 14:55

ademlayiçç
Aday Memur

kardeşim bana da verdiler o kağıttan ama nerde yazıyor göremedim. Bende önlisans mezunuyum hastane işlemlerim kaldı bayramdan sonra başlatacağım. Astsubaylığın durumuna göre de uzmanlığa giderim hayırlısıyla

23 Mayıs 2019 08:45

Mhsncrk
Aday Memur

kardeşim bana da verdiler o kağıttan ama nerde yazıyor göremedim. Bende önlisans mezunuyum hastane işlemlerim kaldı bayramdan sonra başlatacağım. Astsubaylığın durumuna göre de uzmanlığa giderim hayırlısıyla

ademlayiçç, 1 ay önce - Alıntıya git
sevk kağıdıyla birlikte verilen küçük kağıtta yazıyor.
23 Mayıs 2019 08:47

Mhsncrk
Aday Memur
.
23 Mayıs 2019 09:01

ademlayiçç
Aday Memur
sevk kağıdıyla birlikte verilen küçük kağıtta yazıyor.
Mhsncrk, 1 ay önce - Alıntıya git

anladım. bi jandarma uzman çavuş abimle konuştum asayiş sınıfına genellikle sağlık aşamasında problem çıkanları atıyorlarmış. bilgin olsun

23 Mayıs 2019 11:56

on.er80
Aday Memur

Kardesim bnde lisans mezunu olarak girdim. Dedigin gibi kagitta oyle yaziyordu bnmde dikkatimi cekmisti. Insallah cabuk cagirirlar ama oncekilerden aldigim bilgiye gore dogru yanlis bilmem 3 ayda olur 9. Ayda olur veya daha uzun cagirmalar diyor ama uzun suruyormus. Bnmde cnmi sikan konu bu. Lisans mezunlarini asayise verecekler diye biliyorum. Genel tavirda o yonde. Iyi gunler.

23 Mayıs 2019 12:44

ozantnk
Aday Memur
Asayişe üniversite komandoya lise mezunu alacaklar
23 Mayıs 2019 13:02

ademlayiçç
Aday Memur

bu sınıf seçme olayını biz mi belirliyoruz onlar mı atıyor ve ya eğitimden önce mi sonra mı hani asayişe göre mi eğitim alırız olurda gidersek yada herkesin eğitimi aynı mı

25 Mayıs 2019 11:28

Mhsncrk
Aday Memur
teşekkürler arkadaşlar. inşallah bir an önce çağırırlar da gideriz.
25 Mayıs 2019 12:44

Mhsncrk
Aday Memur
+
01 Haziran 2019 06:29

Mhsncrk
Aday Memur
arkadaşlar dün safranboluya asayiş branşı çağrılmış bunların arasında 2019-1 var mı acaba ? bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim. bide 2019-1 wp grubu var mı ?
11 Haziran 2019 16:41

on.er80
Aday Memur

Varmi bir haber beyler. Cagrilan var mi ? Saglik raporunuzu askeriye teslim almis mi ?

Toplam 11 mesaj

ANKET
23 Haziran 2019 İstanbul BBB seçim sonuçlarını nasıl buldunuz?