Editörler :
21 Mayıs 2019 15:22   

MSB Sağlık raporu

Merhaba! Arkadaşlar Asil Olarak Kazanan Arkadaşlara Sevk Belgesi Gönderildi ve Hastane İşlemleri başlamış Oldu.Bu Baslik Birbirimizi Bilgilendirmek Amaçlı Açıldı.En son Rapor Alındığında Karar Kismina Türk Silahli Kuvvetleri'nde Memur Olur Şeklinde Mi Yazilacak Acaba ?

21 Mayıs 2019 16:53

mühkan
Aday Memur
benim de merak ettiğim neyi muayene ediyorlar askeri personel gibi değildir herhalde o kadar detaylı değildir
21 Mayıs 2019 16:53

tulin.tnc
Aday Memur

Sevk belgesinde DPB na teslim süresi yazıyor mu

21 Mayıs 2019 18:50

Muhendislique
Aday Memur
benim de merak ettiğim neyi muayene ediyorlar askeri personel gibi değildir herhalde o kadar detaylı değildir
mühkan, 1 ay önce - Alıntıya git
Bugün muayene olanlara o kadar detaylı bakmışlar.
21 Mayıs 2019 20:39

Keane.72
Aday Memur
Askeri Personele Uygulanan Saglik Raporu Sistemi Burda da Uygulaniyor
21 Mayıs 2019 21:58

mühkan
Aday Memur
ben inşaat mühendisiyim hava kuvvetleri için mülakata girdim geçen hafta şimdi bende miyop var olur da kazanırsam miyoptan elenmem herhalde demi
30 Mayıs 2019 11:46

sgk14
Aday Memur

Arkadaslar sevk belgeleriniz geldi mi tebligati elden mi aldiniz normalde tebligat gonderilmeyecek mi bilgilebdirme yapabilir misiniz ben tebligati bekliyorum sevk belgesini iceren tebligati

12 Haziran 2019 09:03

sgk14
Aday Memur

Arkadaslar tebligatlar gonderildi mi bi yardimci olabilir misiniz aciklandigi tarihten bu yana bekliyorum pertem e ulasamiyorum

14 Haziran 2019 14:16

Giray111
Aday Memur

Sağlık raporunu elden ayrıca perteme gönderen varmı.

15 Haziran 2019 01:59

Qwertmuh
Aday Memur

Arkadaşlar bende bir konu hakkında yardımınızı istirham ediyorum. Ben de msb sivil memurluğa başvurdum ve kurula girdim.Karar kısmında "T.S.K S.Y.Y'nin 23 ve 24. MADDELERİNE GÖRE EK-D UZMAN ERBAŞ OLUR KOMANDO OLUR PARAŞÜTLE ATLAR" kararı mevcut fakat ben sivil memur adayıyım bu şekilde karar yazması normal mi sınıf ve rütbesi sivil memur yazıyor fakat karar dediğim gibi raporda bu şekilde yazılmış beni aydınlatırsanız minnettar olacağım.

15 Haziran 2019 09:39

engforthebest
Aday Memur
haftaya heyete giricem heyet sonucunu biz mi gönderiyoruz ve nereye gönderiyoruz
15 Haziran 2019 14:46

Ameliyathane tknr
Memur
ben inşaat mühendisiyim hava kuvvetleri için mülakata girdim geçen hafta şimdi bende miyop var olur da kazanırsam miyoptan elenmem herhalde demi
mühkan, 1 ay önce - Alıntıya git

Göz sağlığı askeriye için çok önemli kalma durumunuz var

15 Haziran 2019 14:50

Ameliyathane tknr
Memur
haftaya heyete giricem heyet sonucunu biz mi gönderiyoruz ve nereye gönderiyoruz
engforthebest, 1 hafta önce - Alıntıya git

Heyet sonucunu sizde gonderibiliyorsuniz hastane de siz hızlı kargoya vererek daha kısa sürede gönderebilirsiniz.Ankara genel komutanlığına diye biliyorum.İnternetten araştırabilirsiniz.

16 Haziran 2019 08:29

engforthebest
Aday Memur

Heyet sonucunu sizde gonderibiliyorsuniz hastane de siz hızlı kargoya vererek daha kısa sürede gönderebilirsiniz.Ankara genel komutanlığına diye biliyorum.İnternetten araştırabilirsiniz.

Ameliyathane tknr, 1 hafta önce - Alıntıya git
çok teşekkür ederim
16 Haziran 2019 16:22

mühkan
Aday Memur

Göz sağlığı askeriye için çok önemli kalma durumunuz var

Ameliyathane tknr, 1 hafta önce - Alıntıya git
aynı durumda olan arkadaşlar için yazayım renk körlüğü sivil memur için engel değil pertemden bizzat öğrendim zaten renk körü olup raporu olumlu çıkan arkadaşlar da mevcut
Toplam 14 mesaj

ANKET
23 Haziran 2019 İstanbul BBB seçim sonuçlarını nasıl buldunuz?