Editörler : hopaliSafak Vaktii
21 Mayıs 2019 17:09   

İl İçi Atama Tercih Ekranındaki Durum Beyanı Alanı ?

Arkadaşlar,şu an çalıştığım kurumuma norm fazlası atama sürecinde tercihte bulunmadığım için resen atanmıştım.. Bir önceki çalıştığım kurum ile şu an çalıştığım kurum toplam süresi 3 yılı doldurduğu için il içi atamaya başvurabiliyorum.

Mebbis başvuru ekranında yer alan Beyana Dayalı Bİlgiler Başlığı altında bazı ifadeler var,bu ifadelerden 3.sırada yer alan

' Dönüştürme,kapatılma,hizmetin gereği veya norm fazlası olmam sebebiyle idari tasarrufla ya da re'sen görev yerim değiştirildi

maddesini işaretlemelimiyim ya da beyan bölümünü boş mu bırakmalıyım ?

21 Mayıs 2019 17:31

asaygin
Editor

Evet, işaretleyeceksiniz.

21 Mayıs 2019 18:55

hakandeniz34
Şube Müdürü

Normal 3 yil dolduranlara aktif degil beyan isaretlemiyoruz ozaman.Alttaki tulari isaretleyecekmiyiz

21 Mayıs 2019 19:01

hakandeniz34
Şube Müdürü

Pansiyonlu ve altindaki kutucuğu herkes mi işaretliyor

21 Mayıs 2019 21:04

durun14
Memur

Pansiyonlu ve altindaki kutucuğu herkes mi işaretliyor

hakandeniz34, 4 hafta önce - Alıntıya git

bunu ben de merak ediyorum. bilgisi olan yok mu?

21 Mayıs 2019 21:06

obz1
Aday Memur
Beyan kısmını ilgilendiren bölümde oldugu için hiçbirini şşaretlemeden tercihi kaydettim. Onay bekleme sayfası geldi.
21 Mayıs 2019 21:46

asaygin
Editor

Normal 3 yil dolduranlara aktif degil beyan isaretlemiyoruz ozaman.Alttaki tulari isaretleyecekmiyiz

Beyan seçeneklerini işaretlemenin anlamı, bir okulda 3 yıl dolmadan tayin isteyebilmektir...

21 Mayıs 2019 23:42

hakandeniz34
Şube Müdürü

Pansiyonun orda me işi var isaretlenecekmi

22 Mayıs 2019 01:05

asaygin
Editor

Pansiyonun orda me işi var isaretlenecekmi

Maddenin açıklaması yapılmış;

"Pansiyonlu okullara atanan öğretmenlere, 2013/3 sayılı Genelge gereğince pansiyonda belletici öğretmenlik nöbet görevi verilmesi hususunda bilgilendim"

Pansiyonlu bir okul tercih edecekseniz. Bu seçeneği işaretleyip ilgili genelgeyi okuyup bilgilendiğinizi beyan edeceksiniz

22 Mayıs 2019 08:50

hsnsylk
Daire Başkanı

Eylül itibariyle zorunlu hizmetim kalkıyor fakat halen tercihlerde sadece zorunlu hizmetler var?

22 Mayıs 2019 08:54

galaxyman
Genel Müdür

tesekkurler cevap için @asaygın hocam

22 Mayıs 2019 11:35

ashil13
Daire Başkanı

Eylül itibariyle zorunlu hizmetim kalkıyor fakat halen tercihlerde sadece zorunlu hizmetler var?

hsnsylk, 4 hafta önce - Alıntıya git

ilçe özlük bölümü ile görüşmen lazım hocam

22 Mayıs 2019 12:08

hsnsylk
Daire Başkanı

ilçe özlük bölümü ile görüşmen lazım hocam

ashil13, 4 hafta önce - Alıntıya git

Görüştüm zaten 2020 de kalkıyormuş zorunlu hizmetim, hesaplamalarıma göre bu ay bitmesi gerekliydi fakat öyle dediler.

22 Mayıs 2019 17:52

durun14
Memur

Beyan seçeneklerini işaretlemenin anlamı, bir okulda 3 yıl dolmadan tayin isteyebilmektir...

asaygin, 4 hafta önce - Alıntıya git

hocam bazı okulların isminden pansiyonlu olup olmadığını bilemiyoruz ve altındaki bilgilerim doğru kutucuğunu işaretlemeli miyiz?

22 Mayıs 2019 21:29

asaygin
Editor

hocam bazı okulların isminden pansiyonlu olup olmadığını bilemiyoruz ve altındaki bilgilerim doğru kutucuğunu işaretlemeli miyiz?

durun14, 4 hafta önce - Alıntıya git

İşaretleyebilirsiniz, sorun olacağını sanmıyorum

22 Mayıs 2019 22:38

Edgar A. Poe
Aday Memur

Arkadaşlar münhal listede olmayan birçok okul , mebbisdeki başvuru işlemlerinden girdiğimiz iliçi tercihlerde var. Sebebini sorabilirmiyim?

23 Mayıs 2019 11:57

CanAslı
Aday Memur

Hocam onlar o okullardaki öğretmenlerin de tercih yapması durumunda muhtemel boşalacak okullar normaçığı yok ama tercih hakkı olan öğretmen olan okulöar

23 Mayıs 2019 12:36

Edgar A. Poe
Aday Memur

Hocam onlar o okullardaki öğretmenlerin de tercih yapması durumunda muhtemel boşalacak okullar normaçığı yok ama tercih hakkı olan öğretmen olan okulöar

CanAslı, 4 hafta önce - Alıntıya git

Hocam çok tesekur ederim de geç kaldım onaylardım ilçeye biraz önce benim tercih ettiğim okulların yüzde 90 münhal listede yok sanirim hic bir yer bundan dolayi cikmayacak.

23 Mayıs 2019 13:41

CanAslı
Aday Memur

rica ederim hocam.Münhal listedeki okulları önce yazıp sonrasını diğer okullarla doldurmak daha faydalı olurdu hocam.Benim isediğim ilçede de münhal listede bir okul var diğerleri hep muhtemel olan okullar maalesef

23 Mayıs 2019 21:30

durun14
Memur

Hocam çok tesekur ederim de geç kaldım onaylardım ilçeye biraz önce benim tercih ettiğim okulların yüzde 90 münhal listede yok sanirim hic bir yer bundan dolayi cikmayacak.

Edgar A. Poe, 4 hafta önce - Alıntıya git

hocam bugün ben de tercih yaptım. çoğunluğuna dolu okullardan yazdım. zaten çoğu hoca tayin istiyor. bir yer boşalır diye düşünüyorum tabi nasip kısmet. hiç umutsuz düşünmeyin. ayrıca beyan kısmını nöbet ve beyan ettiğim bilgiler kısmını boş bırakın dediler ben de işaretlemedim. hocam size şunu soracaktım. 40 tercihin hepsini yaptınız mı? yaptıysanız size tercih dışı okullara da atanmak istiyorum kısmı açıldı mı?

23 Mayıs 2019 22:47

Edgar A. Poe
Aday Memur

Hocam ben sultanbeyilnde öğretmenim fakat ev umraniyede o sebeble ümraniye üsküdar da bütün ihtimal ve açıktaki okulları yazdim toplamda 40 okul hepsinide yazdim . Beyan kutucuğu aktif değildi bende 3 yılımı kurumda doldurduğum için ve söylediğiniz tercihim dışında başka okula atanma sorusu da gelmedi bana hocam.

Toplam 20 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?