Editörler : Mehmet Balci
21 Mayıs 2019 19:38   

Tıbbi sekreterler

ilk atamada 900 alım olacağını düşünüyorum ikinci alımda ise 250 alım olur bence ve 2019 atamaları biter.

22 Mayıs 2019 01:10

denizdlk
Aday Memur
ne diyelim... zaten çoğu insan açıkta kalacak belli. ben de dahil...
22 Mayıs 2019 03:08

memuristann
Aday Memur
ne diyelim... zaten çoğu insan açıkta kalacak belli. ben de dahil...
denizdlk, 4 hafta önce - Alıntıya git

TDS mi

22 Mayıs 2019 13:33

Barkın Kaygalak
Aday Memur

Tds atamaları artmazsa önümüzde ki yıllar dahil 82-83puan altı pek mümkün gözükmüyor

22 Mayıs 2019 14:37

denizdlk
Aday Memur

TDS mi

memuristann, 4 hafta önce - Alıntıya git
evet
24 Mayıs 2019 11:42

juniorf
Aday Memur

300 olursa iyi

24 Mayıs 2019 23:53

Otonom Piyade
Memur

Tds atamaları artmazsa önümüzde ki yıllar dahil 82-83puan altı pek mümkün gözükmüyor

Barkın Kaygalak, 4 hafta önce - Alıntıya git
Valla 82 puanla atanmak büyük şans hatta 85 ile atanmak da büyük şans hiç bir zaman sağlık alimida bitmiyor bizler 92 puanlarla aciktayiz burdan bi kpss lisans formuna gir yazılanları oku 90 aldım çok düşük bu puanı çok kolay aldım keşke çalışsaydım yine 91 le açıkta kaldım vesaire siz sanıyorum hiç çalışmadan atanmak istiyorsunuz öyle bişey dünya üzerinde yok keske 85 gibi çok çok düşük bir puanla atanabilseydim
26 Mayıs 2019 00:36

denizdlk
Aday Memur
Valla 82 puanla atanmak büyük şans hatta 85 ile atanmak da büyük şans hiç bir zaman sağlık alimida bitmiyor bizler 92 puanlarla aciktayiz burdan bi kpss lisans formuna gir yazılanları oku 90 aldım çok düşük bu puanı çok kolay aldım keşke çalışsaydım yine 91 le açıkta kaldım vesaire siz sanıyorum hiç çalışmadan atanmak istiyorsunuz öyle bişey dünya üzerinde yok keske 85 gibi çok çok düşük bir puanla atanabilseydim
Otonom Piyade, 4 hafta önce - Alıntıya git
hiç çalışmadan atanmak istiyosunuz ne demek şimdi? tamam haklısınız yüksek puanla da açıkta kalan çok insan var. ama bu şekilde buraya yazma amacınız nedir? zaten her sene sınava da giremiyoruz. sizin dilediğiniz olmadıysa kimsenin olmasın mı? beklenen puan alınmayınca hemen ümit mi keselim nedir yani bu yorumun amacı?
26 Mayıs 2019 12:20

Barkın Kaygalak
Aday Memur
Otonom Piyade, 4 hafta önce - Alıntıya git

Siz hangi evrende yaşıyorsunuz güzel kardeşim söylediklerin çok saçma önlisans sağlık bölümleri 80-85 puan aralığında atanabiliyor genelde.Bahsettiğiniz kişiler ilk 100-200 de olan kişiler tds 2 senedir senede 1000'e yakın atama yapıyor.Ki zaman zaman atamalar artarsa bazı bölümler 80 altını bile görebiliyor hemşirelerin 70 li puanlarla atandığı kime garip gelebilir.Gel gelelim linsansa neymiş 90 almış niye 91 almamış güzel kardeşim hangi bölüm olursa olsun atama olmazsa istersen 100 puan olsun bişeye yaramaz ataması varsa o kişi zaten en önlerdedir yapılan muhabet saçma her okuduğunuza inanmayın.Geçen sene tds'nin 81.06 son atama.

26 Mayıs 2019 12:27

Barkın Kaygalak
Aday Memur

Eğer geçen seneki ortalamalara yakın bir sayı olursayaklaşık toplam atamanın %4.5 gibi bizi kapsıyor.29.600 üzerinden düşünürsek 2019'da toplam minimum 1200-1300 tıbbi sekreter ataması olmalı geçmiş verilere göre tabiki.Genelde pastanın %4.5-%5 'ini alıyoruz çünkü.Çoğunluğun ikinci atamada yapılacağını düşünüyorum.

26 Mayıs 2019 13:18

Rengarenk91
Şef

Dusuk puanla atanmak mi istiyosun diyip millete vicdan mi yaptircaginizi disunuyosunuz?50 puan alsa da insan atanmak ister.insanlarin istekleri kimseyi ilgilendirmez.belki dusuk puanla atanamaz ama ister istemez kimseyi baglamaz.sen yuksek puanla atanamiyodan alim olmayan kiytirik bi bolumu universitede vakit gecirmek icin secmissindir.onlar atanmak icin alim olan bolumu seciyor.gelecegini dusunseydin sende.idealist olmak kpss de 90 almaktan daha onemli bence.

26 Mayıs 2019 21:29

Otonom Piyade
Memur

Dusuk puanla atanmak mi istiyosun diyip millete vicdan mi yaptircaginizi disunuyosunuz?50 puan alsa da insan atanmak ister.insanlarin istekleri kimseyi ilgilendirmez.belki dusuk puanla atanamaz ama ister istemez kimseyi baglamaz.sen yuksek puanla atanamiyodan alim olmayan kiytirik bi bolumu universitede vakit gecirmek icin secmissindir.onlar atanmak icin alim olan bolumu seciyor.gelecegini dusunseydin sende.idealist olmak kpss de 90 almaktan daha onemli bence.

Rengarenk91, 3 hafta önce - Alıntıya git
Ya kardeşim mevzu o değil adam kalkmış ileriki yıllarda çok yükselir 83 puana kadar çıkar yazmış dalga geçer gibi 83 puan ne allaesen alın puaninizi atanın işte 83 puana yükselir ne demek yüksek bir puan mı olmuş oluyor o yani ne güzel imkanınız var düşük puanlarla atanıyorsunuz bi de şikayet ediyorsunuz daha nasıl bir beklentiniz var anlamak mümkün değil bu bütün sağlıkçılar için öyle en az alım olan sağlık kadrosu bile 80 le kapatıyor 10-15 branşın 7 si 70 lere kadar iniyor hemşireler zaten nerdeyse sınava girmeden atanıyor ee buraya gelipde niye ağlıyorsunuz milletin canı burnunda
27 Mayıs 2019 00:48

Riakrsli
Memur
gecen iki yilda alinan kisi sayisi 1600.
27 Mayıs 2019 00:54

baysakal44
Aday Memur
gecen iki yilda alinan kisi sayisi 1600.
Riakrsli, 3 hafta önce - Alıntıya git

1699 alındı kardeş

27 Mayıs 2019 02:00

Riakrsli
Memur

1699 alındı kardeş

baysakal44, 3 hafta önce - Alıntıya git
tam sayiyi bilmiyordum 1600 civari diye biliyordm tesekkur ederm. umarim bu kez daha da fazla olur.
Toplam 14 mesaj

ANKET
Ekrem İmamoğlu ve İsmail Küçükkaya'nın, ortak yayın öncesinde bir otelde, görüşmesini etik buluyor musunuz?