Editörler : Mehmet Balci
22 Mayıs 2019 09:30   

Tarım bakanlığı kararı: cumhurbaşkanlığının onayladığı kadrolar açıktan alım ile temin edilecek

Malesef merkezi almayacak mülakat olacak

22 Mayıs 2019 09:42

06sincanlı
Kapalı

Cidden şaka gibi. Dün mülakat kalksın tüm kurumlar kpss puani esas alınarak alım yapılsın diye konu açarken ertesi gün bir kurumun daha merkeziden çıktığını öğreniyoruz. Durmak yok yola devam...

22 Mayıs 2019 09:51

murdock reis
Daire Başkanı

oyları vermeye devam etsin herkes daha da fazla mülakat yapsınlar.bu millete bu layık!

22 Mayıs 2019 09:57

Zey006
Aday Memur
Nerde yapmış bu açıklamayı
22 Mayıs 2019 10:19

Şehzade07
Aday Memur
Kaynağın ne nereden duydun bu bilgiyi ?
22 Mayıs 2019 10:47

Oozmeb
Aday Memur

Tarım bakanlığı duyurulara girin nisan kararı talep madde 14

22 Mayıs 2019 10:54

imalatmuh84
Memur

yazmadan edemeyeceğim, zaten minicik kadro açılıyor, bir de çıkıp "merkezi alım olmayacak" diye ilan ediliyor, pess diyorum pessss!!bu kadar insanın emeğini çalıp çırpmaya, hak yemeye devam edin!!!

22 Mayıs 2019 11:37

capelloo
Kapalı

Daha talep olmus bu konuda bakanlik calisma yapca diyo kesin bisey yok ki saglikcilarin mulakat olayi gibi

22 Mayıs 2019 11:46

Ahmet.vet.54
Aday Memur

arkadaşım saçmalamışsın. orda açıktan atama yoluyla alım yapılacak yazıyor. mülakat olacak yazmıyor.

22 Mayıs 2019 11:47

Ahmet.vet.54
Aday Memur

zaten tarım bakanlığı merkezi alımla en son nezaman ne kadar almış algı yapma işiniz gücünüz fitne fesat

22 Mayıs 2019 11:49

Oozmeb
Aday Memur

ahmet.vet denen alçalma, ben gıda müh 2014 puanıyla 400 2016 puanıyla 350 gıdacı aldılar merkezi alımla. AÇIKTAN ALIM DEME MÜLAKAT DEMEK. Cahil alçak

22 Mayıs 2019 11:50

capelloo
Kapalı

arkadaşım saçmalamışsın. orda açıktan atama yoluyla alım yapılacak yazıyor. mülakat olacak yazmıyor.

Ahmet.vet.54, 4 hafta önce - Alıntıya git

Ayrica aciktan alim olsun diye talep eden toc bir sen tarim bakanligi degil yazinin en basini okuyun bi anlamadan etmeden etmeden konu acip milleti galeyena getirmeyin

22 Mayıs 2019 12:06

harita94
Daire Başkanı

Okuduğunu anlamayan bireyler 4 senelik üniversite kazanıp üstüne birde diploma sahibi oluyorlar,ülkenin eğitim seviyesi bu platformdan anlaşılıyor aslında,uzaklarda aramaya gerek yok.

22 Mayıs 2019 15:53

Ahmet.vet.54
Aday Memur

ahmet.vet denen alçalma, ben gıda müh 2014 puanıyla 400 2016 puanıyla 350 gıdacı aldılar merkezi alımla. AÇIKTAN ALIM DEME MÜLAKAT DEMEK. Cahil alçak

Oozmeb, 4 hafta önce - Alıntıya git

cehaletin dibini sıyırmışsın önce bi git açıktan alım ne demek onu öğren sonra gel tartışalım.

22 Mayıs 2019 21:28

Adamin dibi
Şube Müdürü

Açıktan alım; merkezi alım, mülakatlı alım ve istifa sonrası dönüşlerin hepsini kapsar. Yani açıktan alım yapılacak demek kurumlar arası nakil yolu ile alınmayacak demektir.

22 Mayıs 2019 22:21

Oozmeb
Aday Memur

Açıktan alımı bilmem ama yok fitne yok ne zaman merkezi almış diyor ona kızdım

22 Mayıs 2019 23:21

Tempt
Şef
Arkadaşlar mülakat kötü bir şey değil bence. Mesela mülakatlı alım olmasaydı ben asla atanamazdım bu kpss puanimla ama mülakatta bana yöneltilen bütün soruları bildim, kendimi çok iyi ifade ettim. Sizler de yapabilirsiniz bu aslında pek çok kişi için bir şans. İki senede bir hep aynı kişilerin merkezi atama ile o kurumdan bu kuruma gezmesinden sikilmadiniz mi siz de
23 Mayıs 2019 11:12

mustafa-0806
Aday Memur

ulan hem atanamıyoz diye zırvalarsınız hemde mülakat iyidir dersiniz müstahak size

23 Mayıs 2019 12:23

özziraatçi
Aday Memur

cehaletin dibini sıyırmışsın önce bi git açıktan alım ne demek onu öğren sonra gel tartışalım.

Ahmet.vet.54, 4 hafta önce - Alıntıya git
Cehalet az kalır kardeş , bu adamlarla aynı kurumda çalışacaz sen düşün gerisini :ddd Bekardan bilmeden aynı evde yaşayacagını bi düşün istersen , biz en iyisi diplomaları iade edelim :D
23 Mayıs 2019 12:27

Ahmet.vet.54
Aday Memur
Cehalet az kalır kardeş , bu adamlarla aynı kurumda çalışacaz sen düşün gerisini :ddd Bekardan bilmeden aynı evde yaşayacagını bi düşün istersen , biz en iyisi diplomaları iade edelim :D
özziraatçi, 4 hafta önce - Alıntıya git

şaka gibi gerçekten. açıktan alım demek mülakat demek diyen kendisi bi sonraki yazdığında açıktan alımı bilmiyorum diyor. nezaman merkezi almış dediğime kızmışmış . nese tarımın neden ilerlemediği gayet açık

Toplam 19 mesaj

ANKET
Ekrem İmamoğlu ve İsmail Küçükkaya'nın, ortak yayın öncesinde bir otelde, görüşmesini etik buluyor musunuz?